← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Cat

Cat Kattenluik met Microchip en RFID

Neakasa

Neakasa M1 Plus Zelfreinigende Kattenbak XXL met App

Neakasa

Neakasa M1 - Automatische Zelfreinigende Kattenbak voor 3 Katten

Prijs
€ 239,95
€ 246,91
€ 459,99
€ 398,77
€ 409,00
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—32/10039/100beste
Prijssegment
Premium
Premium
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 5%bestegoedkoper dan 1%goedkoper dan 1%
KoopmomentGoed koopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitwisselend
€ 239,95 tot € 348,95
stabielbeste
€ 379,99 tot € 479,00
stabiel
€ 379,99 tot € 479,00
Waardering vs categorie—beter dan 56%bestebeter dan 56%
KleurWitGrijsGrijs
eWasteJa——
SluitingChip——
MateriaalKunststofPolyesterPolyester
Type dierKat——
Fabrikant NaamJin Sheu——
Product hoogte22.20 cm42 cm51.30 cm
Product lengte22.70 cm55 cm59 cm
Product breedte12.50 cm45 cm52.50 cm
Product gewicht0.45 kg10.35 kg10.35 kg
Taal handleidingEngels——
Verpakking hoogte24.2 cm——
Verpakking lengte24.7 cm——
VerpakkingsinhoudKattenluikKattenbakmat1 x Neakasa M1 Plus grijs 1 x Kattenbakmat 1 x Handleiding 4 x Steunpoten 2 x Afvalzak Rollen 1 x Stroomadapter
Verpakking breedte14.5 cm——
Verpakkingsgewicht0.45 kg16 kg0.02 kg
Bediening via mobiele appNee——
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatum——
Bevestiging op type materiaalGlas——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitJaJaJa
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Inhoud—0.01 l7.17 l
Met zeef—JaJa
App functies—Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinneringLogboek bijhouden, Pushmeldingen, Reinigingscycli starten, Volle afvalbakherinnering
Wifi vereist—JaJa
Zelfreinigend—JaJa
Compatibel met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie
Grote kattenbak—JaJa
Introductiejaar—2024—
Met verlichting—NeeNee
Soort kattenbak—Automatisch met appAutomatisch met app
Introductiemaand—Januari—
Type verlichting—Zonder verlichtingZonder verlichting
Bluetooth vereist—NeeNee
Inclusief lade(s)—JaJa
Minimaal gewicht kat—1 kg1 kg
Geschikt voor kittens—JaJa
Automatische kattenbak—JaJa
Met geurcontrole/filter—JaJa
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Schoonmaaksysteem regulier—Rollend systeem (zelfreinigend maar niet automatisch)Rollend systeem (zelfreinigend maar niet automatisch)
Geschikt voor aantal katten—33
App werkt op besturingssyteem—Android, iOSAndroid, iOS
Schoonmaaksysteem automatisch—Draaisysteem met volledige trommelrotatieDraaisysteem met volledige trommelrotatie
Mobiele data verbinding mogelijk—NeeNee
Geschikt voor type kattenbakvulling—Klontvormend, PlantaardigKlontvormend, Plantaardig
Delen van gebruikersgegevens vereist—Ja, bij aanmaken van account bij appJa, bij aanmaken van account bij app
Type kattenbak——Open
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Bediening via mobiele app: Nee
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 22.20 cm
  • ✓Product lengte: 22.70 cm
  • ✓Product breedte: 12.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.45 kg
  • ✓Inhoud: 0.01 l
  • ✓Type verlichting: Zonder verlichting
  • ✓Materiaal: Polyester
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product hoogte: 42 cm
  • ✓Product lengte: 55 cm
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 45 cm
  • ✓Inhoud: 7.17 l
  • ✓Type verlichting: Zonder verlichting
  • ✓Materiaal: Polyester
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product hoogte: 51.30 cm
  • ✓Product lengte: 59 cm
  • ✓Product breedte: 52.50 cm
  • ✓Product gewicht: 10.35 kg
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Volledig automatisch reinigingssysteem via trommelrotatie, geactiveerd na elk kattenbezoek
  • +App met logboek, pushmeldingen en afvalbakherinnering op Android en iOS zonder extra abonnementskosten
  • +Geschikt voor maximaal drie katten, inclusief kittens vanaf 1 kilogram
  • +Open bovenkant maakt instappen eenvoudiger voor katten die gesloten varianten mijden
  • +Ingebouwde geurcontrole helpt de leefruimte fris te houden
  • +Automatisch trommelrotatiesysteem reinigt zelfstandig na elk kattenbezoek
  • +App-functies (logboek, pushmeldingen, handmatige start, ladewaarschuwing) zonder abonnementskosten
  • +Geschikt voor maximaal drie katten, inclusief kittens van minimaal 1 kg
  • +Geurcontrolefunctie bevestigd in de specificaties
  • +Ontwerp met open bovenkant is toegankelijker voor katten die gesloten bakken vermijden
Nadelen
    • −Wifi en een verplicht account met gegevensdeling zijn vereist voor volledige app-functionaliteit
    • −Alleen geschikt voor klontvormende of plantaardige kattenbakvulling, niet voor silica of houtpellets
    • −Productpagina bevat tegenstrijdige gegevens over kleur (wit versus grijs) en materiaal (polyester versus kunststof) die bij bestelling navraag vereisen
    • −Tegenstrijdige afmetingen in de productinformatie (55x45x42 cm vs. 59x52,5x51,3 cm): verificeer dit bij de aanbieder voor aankoop
    • −Vereist stabiele wifi-verbinding en accountregistratie met verplichte gegevensdeling
    • −Uitsluitend compatibel met klontvormende of plantaardige vulling, niet met silica of minerale types
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Beeztees

    Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

    Midden

    € 57,99

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    BOTC

    BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

    Midden

    € 29,23

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    cozy.®

    cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

    Midden

    € 31,95

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Balimo

    Balimo Automatische Voerbak WiFi

    Midden

    € 42,99

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Viervoeter

    Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

    Midden

    € 39,95

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Orijen

    Orijen Guardian 8 Kattenvoer

    Midden

    € 33,59

    Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

    Royal Canin

    Royal Canin British Shorthair Adult Kattenvoer 2 kg

    Midden

    € 35,83

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    Royal Canin

    Royal Canin Mini Adult hondenvoer 3 x 2 kg

    Midden

    € 51,18