← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

PromoHome

PromoHome Reistas voor Föhn

NOVIFY

NOVIFY föhn 1500 W met 5 opzetstukken, antraciet

Mellian

Mellian SecretBlow föhn met diffuser, Black Edition

Prijs
€ 59,99
€ 99,95
€ 79,95
€ 99,00
Beoordeling
Categoriebeauty-verzorgingbeauty-verzorgingbeauty-verzorging
MerkMerkloosNOVIFYMellian
KleurRozeAntracietZwart, Rosé Goud
Inhoud7500 ml——
PatroonEffen——
MateriaalKunststofKunststofABS
Fabrikant NaamUBIT Precision Components Ltd.Alpha Sigma Trading VOFMarsei Solutions
Product hoogte16.50 cm——
Product lengte31.50 cm——
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
Product breedte14 cm——
Product gewicht0.34 kg——
Verpakking hoogte168 mm118 mm121 mm
Verpakking lengte319 mm321 mm345 mm
Verpakkingsinhoud1x Reistas voor föhn1 x NOVIFY AirStream föhn 1 x Diffuser opzetstuk 1 x Flyaway opzetstuk 1 x Stylingconcentrator opzetstuk 1/2 1 x Stylingconcentrator opzetstuk 2/2 1 x Gentle Air opzetstuk 1 x Gebruikershandleiding1x Föhn, blaasmonden & accessoires, 1x Handleiding
Verpakking breedte140 mm230 mm230 mm
Verpakkingsgewicht340 g1330 g620 g
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie1 jaar2 jaar
Personage van toepassingJa——
Met handgreep / handgrepenJa——
MPN (Manufacturer Part Number)0102-6-SJ-315-0022-MHSB02
Aantal consumenteneenheden (CE)1——
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeen-Zie verpakkingWater-, val- & stootschadeBij verkeerd gebruik
Materiaal handgreep / handgrepenTextiel——
Vermogen—1500 W2000 W
Draadloos—NeeNee
Ophangbaar—JaNee
Snoerlengte—2 m3 m
CE markering—ZichtbaarZichtbaar
Ion technologie—JaJa
Aantal snelheden—33
Taal handleiding—EngelsNederlands, Engels
Type föhn motor—Digitale motorAC-motor
Gewicht van föhn—650 g300 g
Maximale snelheid—41 km/h180 km/h
Aantal blaasmonden—52
Koude lucht positie—JaJa
Aantal warmtestanden—33
Inklapbare handgreep—NeeNee
Flexibel roterend koord—JaJa
Overhittingsbeveiliging—JaJa
Meegeleverde accessoires—Blaasmond, DiffuserBlaasmond, Diffuser
Inclusief volume diffuser—JaJa
Keramische verwarmingselementen—JaJa
Eigenschappen
  • ✓Inhoud: 7500 ml
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Roze
  • ✓Product hoogte: 16.50 cm
  • ✓Product lengte: 31.50 cm
  • ✓Product breedte: 14 cm
  • ✓Product gewicht: 0.34 kg
  • ✓Aantal consumenteneenheden (CE): 1
  • ✓Draadloos: Nee
  • ✓Meegeleverde accessoires: Blaasmond, Diffuser
  • ✓Vermogen: 1500 W
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Antraciet
  • ✓Snoerlengte: 2 m
  • ✓Aantal snelheden: 3
  • ✓Gewicht van föhn: 650 g
  • ✓Draadloos: Nee
  • ✓Meegeleverde accessoires: Blaasmond, Diffuser
  • ✓Vermogen: 2000 W
  • ✓Materiaal: ABS
  • ✓Kleur: Zwart, Rosé Goud
  • ✓Snoerlengte: 3 m
  • ✓Aantal snelheden: 3
  • ✓Gewicht van föhn: 300 g
Voordelen
  • +Betrouwbaar merk met goede garantievoorwaarden
  • +Actuele prijs dagelijks gecontroleerd
  • +Vijf magnetische opzetstukken: diffuser, flyaway, 2 concentrators, gentle air
  • +Digitale motor in het handvat, licht: 650 gram
  • +Drie warmte- en drie snelheidsstanden, cool shot
  • +Ionentechnologie tegen pluis, keramische verwarming
  • +Universeel voltage voor reizen
  • +Draaibaar snoer met ophangoog
  • +4,7 uit 5 na ruim 340 beoordelingen op bol
  • +Licht: 300 gram
  • +2000 W met hoge luchtsnelheid, droogt snel
  • +Ionentechnologie en intelligente temperatuurregeling
  • +Drie snelheden, meerdere warmtestanden, cool shot
  • +Diffuser, concentrator en gladstrijkmond inbegrepen
  • +Meedraaiend snoer en ophangoog
  • +Twee jaar garantie; 4,5 uit 5 na ruim 130 beoordelingen
Nadelen
    • −Eén jaar garantie, val- en waterschade uitgesloten
    • −1500 W is bescheiden voor dik, lang haar
    • −Handleiding alleen Engels
    • −Jong merk, specificatie op bol tegenstrijdig over snoer en vermogen
    • −Merkclaims over toeren, ionen en snelheid niet onafhankelijk gemeten
    • −Hoger geluid van dit motortype, geen decibelwaarde
    • −Specificatie tegenstrijdig over motor, standen en snoer
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    BaByliss Rose-Quartz 19mm Krultang C450E - keramische coating

    BaByliss

    BaByliss Rose-Quartz 19mm Krultang C450E - keramische coating

    € 29,90

    Philips XP9402/31 met Lift & Cut en 5 standen

    Philips

    Philips XP9402/31 met Lift & Cut en 5 standen

    € 320,00

    Braun Series 9 PRO+ Scheerapparaat

    Braun

    Braun Series 9 PRO+ Scheerapparaat

    € 293,99

    BaByliss Power Smooth D215DE 2200 W met diffuser

    BaByliss

    BaByliss Power Smooth D215DE 2200 W met diffuser

    € 31,43

    Braun Series 9 PRO+ - adaptieve sensoren, waterbestendig

    Braun

    Braun Series 9 PRO+ - adaptieve sensoren, waterbestendig

    € 349,00

    Philips HC5630/15 Tondeuse: DualCut, 90 min. accu

    Philips

    Philips HC5630/15 Tondeuse: DualCut, 90 min. accu

    € 51,95

    Revahs Clipper One-2 tondeuse en baardtrimmer

    Revahs

    Revahs Clipper One-2 tondeuse en baardtrimmer

    € 64,95

    Revahs One-3 tondeuse en baardtrimmer met 7200 toeren, keramische messen en LCD

    Revahs

    Revahs One-3 tondeuse en baardtrimmer met 7200 toeren, keramische messen en LCD

    € 69,00