← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

600W HiFi Stereo Versterker

Audizio

Audizio AD200B - Bluetooth HiFi Versterker

Audizio

Audizio AD220B - 400W Stereo Versterker

Prijs
€ 139,95
€ 99,90
€ 119,90
€ 119,90
€ 134,90
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 99,90 tot € 119,90
zeer stabiel
€ 119,90 tot € 134,90
Waardering vs categorie———
NFCNee—Nee
MerkMerkloosStereoStereo
WIFIJa—Geen Wi-Fi
KleurZwartZwartZwart
Bi-WiringNee——
BluetoothJa—Ja
MultiroomNee—Nee
OntvangstFM radio, AM radio——
UpscalingNee——
TouchscreenNee—Nee
Afspelen vanBluetooth, USB, Radio——
Hi-Res AudioNee——
Phono-ingangNee——
USB voorzijde1—0
Decoder formatDolby Digital——
Fabrikant NaamWan GmbH——
Product hoogte6.6 cm—9.7 cm
Product lengte42.7 cm—31.5 cm
Product breedte42.7 cm—43 cm
Product gewicht4.35 kg—4.20 kg
Speaker pre-outNee——
USB aansluiting2—0
Draadloos bereik10 m—10 m
Streaming optiesGeen streamingoptie——
Type audiokanaal5.1—2.1
AfstandsbedieningJa—Ja
Coaxiale ingangenGeen——
Drie DimensionaalNee——
Verpakkingsinhoud1 × audioversterker, 1 × radioantenne, 1 × afstandsbediening, 1 × handleiding (Engels en Chinees)—1x Audizio AD220B versterker 1x Afstandsbediening 1x Handleiding
Wattage per kanaal45 W——
Ethernet verbindingGeen—0
Type home Cinema-set5.1—2.1
Ondersteunde formatenWAV, MP3——
Coaxiale uitgang poortNee——
Harmonische vervorming0.5——
KoptelefoonaansluitingJa—Ja
Composite uitgang poortNee——
Totaal uitgangsvermogen600 W—400 W
Aantal Optische ingangenGeen—1
Aantal RCA aansluitingen1—3
Type extern geheugenslotSD-kaart, USB—Geen extern geheugenslot
Aantal Optische uitgangen0——
Bediening via mobiele appNee—Nee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen2——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJa——
Model——Audizio versterkers
Verpakkingsgewicht——4.20 kg
Fabrieksgarantie termijn——2 jaar
Totaal uitgangsvermogen RMS 2 OHM——0 W
Totaal uitgangsvermogen RMS 4 OHM——0 W
Totaal uitgangsvermogen RMS 8 OHM——400 W
Energieverbruik in stand -by modus——0
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB voorzijde: 1
  • ✓Product hoogte: 6.6 cm
  • ✓Product lengte: 42.7 cm
  • ✓Product breedte: 42.7 cm
  • ✓Product gewicht: 4.35 kg
  • ✓Vermogen: 2x 40W RMS (stereo klasse A/B)
  • ✓Ingangen: 3x cinch (RCA), Bluetooth 5.0
  • ✓Uitgang: Subwoofer pre-out (RCA)
  • ✓Frequentiebereik: 20Hz - 20kHz
  • ✓Afmetingen: 430 x 90 x 330mm (HxBxD)
  • ✓Gewicht: Ongeveer 3.2kg (aluminiumbehuizing)
  • ✓Voeding: 230V AC, gemiddeld verbruik 20W
  • ✓Vermogen: 400W RMS stereo
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth, RCA ingangen, digitale S/PDIF ingang
  • ✓Subwoofer-uitgang: Ja, RCA-verbinding
  • ✓Toonregeling: Bas, Mid, Treble regelaar
  • ✓Afstandsbediening: Ja, inbegrepen
  • ✓Afmetingen: Compact (27x10x20cm)
  • ✓Kleur: Zwart
Voordelen
    • +Subwoofer-aansluiting. Zeldzaam in deze prijsklasse, essentieel voor basisgenieters
    • +Warm, karaktervol geluid dat vinyl en klassieke muziek goed doet
    • +Drie cinch-ingangen bieden flexibiliteit voor meerdere audiobronnen
    • +Betrouwbare Bluetooth-verbinding zonder latencyissues
    • +Compact formaat (past op elk dressoir of kast)
    • +400W vermogen met rijke, warme klank en goede detailniveaus
    • +Bluetooth-connectiviteit voor draadloos streamen van telefoon of tablet
    • +Subwoofer-uitgang voor uitbreidbare audio-setup
    • +Meerdere ingangen (RCA, digitaal) voor flexibele aansluiting
    • +Inclusief afstandsbediening en gedetailleerde toonregeling
    Nadelen
      • −Geen digitale input (SPDIF/Toslink). Streaming gaat alleen via Bluetooth
      • −Vermogenspecificaties niet duidelijk gecommuniceerd in marketingmateriaal
      • −Remote control ontbreekt. Bedieningsknoppen alleen op de voorkant
      • −Geen WiFi of AirPlay-ondersteuning, alleen Bluetooth
      • −Basisuitvoering zonder extra functies zoals streaming diensten of ingebouwde DAC
      • −Limited grootte kan suboptimaal zijn voor zeer grote ruimtes (>50m²)
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      Epson

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      € 399,00

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      LG

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      € 299,00

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      JBL

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      € 709,00

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      Harman

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      € 149,00

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      Samsung

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      € 279,53

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      JBL

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      € 124,00

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      LG

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      € 849,00

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      LG

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      € 788,00