← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

LED Bureaulamp - Oplaadbaar met USB

Qualu

Estoya Mimo LED Bureaulamp 3W - Dimbaar Touch USB

SMART

SMART Bureaulamp LED Klem: Dimbaar 10 Standen, 3 Kleuren

Prijs
€ 23,49
€ 24,95
€ 13,97
€ 26,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 13,33 tot € 17,35
stabiel
€ 26,00 tot € 29,99
Waardering vs categorie———
CRI8080—
MerkMerkloosQualuSMART
KleurWit, WarmwitZwartZwart
FittingGeïntegreerde LEDGeen fittingGeen fitting
DoelgroepAlle leeftijdenVolwassenenAlle leeftijden
IP waardeGeen IP-waardeIP20Geen IP-waarde
MateriaalPlasticPlasticMetaal
Kleur lichtWit lichtKoel wit lichtWarm wit licht
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
VoedingstypeAccu, USBUSBUSB
Met lampenkapNeeNee—
Fabrikant NaamPutian Chuangjia Electronic Co., Ltd.Esperanza—
Met dimfunctieJaJaJa
Product hoogte26.50 cm20 cm71 cm
Product lengte12.50 cm10 cm35 cm
Fan MerchandiseNeeNee—
Product breedte37.50 cm10 cm3 cm
Kleurtemperatuur5000 K5500 K6000 K
Verpakking hoogte28 cm200 mm—
Verpakking lengte11 cm100 mm—
Verpakkingsinhoud1x LED bureaulamp, 1x USB-C oplaadkabel, handleidingMeegeleverde kabels:USBSMART Bureaulamp inclusief bureauklem, handleiding
Verpakking breedte8 cm100 mm—
Verpakkingsgewicht0.20 kg—0.68 kg
Inclusief lichtbronJaJaJa
Lumen per lichtpunt80 lm—1100 lm
VerstelmogelijkhedenKantelbaar, In hoogte instelbaar (na installatie)KantelbaarDraaibaar, In hoogte instelbaar (na installatie), Kantelbaar
Bediening verlichtingAan/uit schakelaar - op productAan/uit schakelaar - op productAan/uit schakelaar - in het snoer, Dimmer - in het snoer
Wattage per lichtpunt5 W3 W—
Speciaal voor kinderenJaNee—
Geintegreerde USB poortJaJaNee
Levensduur lichtbronnen50000 uur—0 jaar
Lichtbron verwijderbaarNeeJa—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar1 jaar1 jaar
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Type lichtbron meegeleverdGeen lichtbron meegeleverdLEDLED
Instelbare kleurtemperatuurJaNeeJa
Met draadloos oplaadstationNeeNeeNee
Aantal meegeleverde accu's/batterijenGeen—Geen
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Aansluitspanning—5 V5 V
Snoer met stekker aan het product—NeeNee
Accuduur——Geen accu
Type merchandise——Geen merchandise
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Kleur: Wit, Warmwit
  • ✓CRI: 80
  • ✓Product hoogte: 26.50 cm
  • ✓Product lengte: 12.50 cm
  • ✓Product breedte: 37.50 cm
  • ✓Kleurtemperatuur: 5000 K
  • ✓Lumen per lichtpunt: 80 lm
  • ✓Materiaal: Plastic
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓CRI: 80
  • ✓IP waarde: IP20
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 10 cm
  • ✓Product breedte: 10 cm
  • ✓Aansluitspanning: 5 V
  • ✓Type: LED bureaulamp met klembevestiging
  • ✓Dimstanden: 10 niveaus
  • ✓Lichtkleur: 3 opties (wit, geel, warm licht)
  • ✓Montage: Verstelbare klem voor tafelrand
  • ✓Design: Volledig verstelbaar en inklapbaar
  • ✓Technologie: Energiezuinige LED-verlichting
Voordelen
    • +14 LED's met helder daglichtachtig wit licht (5500K)
    • +Dimbaar in 3 niveaus via touch schakelaar
    • +Energiezuinig: slechts 3W verbruik (equivalent aan 24W traditioneel)
    • +Flexibele arm met 120 graden lichthoek en verlichte voet
    • +USB-oplaadbaar, ook op batterijen bruikbaar, 1 meter kabel inbegrepen
    • +Klem-montage bespaart bureauruimte en laat geen krassen door rubberen bescherming
    • +10 dimstanden per kleur voor nauwkeurige lichtregeling
    • +3 lichtkleuren (koud wit, neutraal, warm) voor verschillende momenten op de dag
    • +Licht aluminium frame met flexibele veren. Eenvoudig in elke stand te zetten
    • +Lang snoer met USB-aansluiting, geschikt voor veel stopcontacten en powerbanks
    Nadelen
      • −USB-stroomadapter en batterijen niet bij pakket inbegrepen
      • −Beperkt bereik met 120 graden lichthoek, niet volledig rondom
      • −Compacte afmeting (10x10x20cm) alleen geschikt voor directe bureaublad
      • −USB-lader wordt niet meegeleverd. Je hebt een eigen adapter nodig
      • −Geen draadloze of oplaadbare optie. Je bent altijd gebonden aan een kabel
      • −Geen geheugenfunctie die je laatste instelling onthoudt bij opnieuw inschakelen
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      FRITZ

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      € 284,90

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      Brother

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      € 105,00

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      Brother

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      € 159,00

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      Brother

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      € 177,44

      Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

      Fellowes

      Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

      € 51,27

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      Kensington

      Kensington SmartFit Monitorarm 32"

      € 44,46

      Durrafy Ergonomische Bureaustoel

      Durrafy

      Durrafy Ergonomische Bureaustoel

      € 129,99

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      Logitech

      Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

      € 94,95