← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

HIFI Audio Stereo Versterker met Bluetooth en Subwoofer Output

COOAU

Mini-versterker HiFi - Bluetooth 5.0, 600W, FM-radio, USB/SD

Audizio

Audizio AD200B - Bluetooth HiFi Versterker

Prijs
€ 92,95
€ 101,33
€ 33,99
€ 99,90
€ 119,90
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitsterk wisselend
€ 90,17 tot € 327,68
stabiel
€ 30,99 tot € 49,95
zeer stabielbeste
€ 99,90 tot € 119,90
Waardering vs categorie———
NFCNeeNee—
MerkMerkloosCOOAUStereo
WIFIGeen Wi-FiGeen Wi-Fi—
KleurZwartZwartZwart
Model1——
Bi-WiringNeeNee—
BluetoothNeeJa—
MultiroomNeeNee—
OntvangstAM radioFM radio—
UpscalingNeeNee—
TouchscreenNeeNee—
Afspelen vanBluetooth, USBBluetooth, Radio, SD-kaart, USB—
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Hi-Res AudioNeeNee—
Phono-ingangNeeNee—
USB voorzijdeGeen1—
Product hoogte5.1 cm——
Product lengte8.5 cm——
Pre-out analoogNeeNee—
Product breedte17.2 cm——
Product gewicht0.57 kg——
Speaker pre-outNeeNee—
Draadloos bereik4.2 m——
Streaming optiesGeen streamingoptieSpotify connect—
Type audiokanaal2.02.0—
AfstandsbedieningNeeJa—
Coaxiale ingangenGeen——
Drie DimensionaalNeeNee—
FabrikantgegevensDe informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar.——
Subwoofer pre-outNee——
Verpakking hoogte1 cm——
Verpakking lengte1 cm——
Verpakkingsinhoudhogedrukwatersproeier, verschillende sproeikoppen, een inlaatslang, een filter en een oplader1 x audioversterker, 1 x afstandsbediening, 1 x handleiding—
Verpakking breedte1 cm——
Verpakkingsgewicht1 kg——
Ethernet verbindingGeenGeen—
Smart Home PlatformGeen platform——
Coaxiale uitgang poortNeeNee—
KoptelefoonaansluitingNeeNee—
Composite uitgang poortNeeNee—
Totaal uitgangsvermogen1 W600 W—
Aantal Optische ingangenGeen0—
Aantal RCA aansluitingen10—
Type extern geheugenslotGeen extern geheugenslotSD-kaart, USB—
Aantal Optische uitgangen00—
Bediening via mobiele appNeeNee—
MPN (Manufacturer Part Number)HIFI Audio Stereo VersterkerBT-298A—
Totaal uitgangsvermogen RMS 4 OHM80 W——
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen02—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Fabrikant Naam—Shenzhen Globaleda Supply Chain MGT Co., Ltd—
Ondersteunde formaten—MP3—
Totaal uitgangsvermogen RMS 8 OHM—300 W—
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Nee
  • ✓Bluetooth: Nee
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 5.1 cm
  • ✓Product lengte: 8.5 cm
  • ✓Product breedte: 17.2 cm
  • ✓Product gewicht: 0.57 kg
  • ✓Draadloos bereik: 4.2 m
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB voorzijde: 1
  • ✓Type audiokanaal: 2.0
  • ✓Ondersteunde formaten: MP3
  • ✓Totaal uitgangsvermogen: 600 W
  • ✓Aantal Optische ingangen: 0
  • ✓Vermogen: 2x 40W RMS (stereo klasse A/B)
  • ✓Ingangen: 3x cinch (RCA), Bluetooth 5.0
  • ✓Uitgang: Subwoofer pre-out (RCA)
  • ✓Frequentiebereik: 20Hz - 20kHz
  • ✓Afmetingen: 430 x 90 x 330mm (HxBxD)
  • ✓Gewicht: Ongeveer 3.2kg (aluminiumbehuizing)
  • ✓Voeding: 230V AC, gemiddeld verbruik 20W
Voordelen
    • +Werkt op zowel 12V (auto) als 240V thuisnetstroom
    • +Veel aansluitingopties: Bluetooth, USB, SD-kaart, RCA, FM-radio
    • +Analoge volume-, treble- en basregelaars voor geluidsaanpassing
    • +Twee microfooningangen voor karaoke en duetten
    • +Subwoofer-aansluiting. Zeldzaam in deze prijsklasse, essentieel voor basisgenieters
    • +Warm, karaktervol geluid dat vinyl en klassieke muziek goed doet
    • +Drie cinch-ingangen bieden flexibiliteit voor meerdere audiobronnen
    • +Betrouwbare Bluetooth-verbinding zonder latencyissues
    • +Compact formaat (past op elk dressoir of kast)
    Nadelen
      • −Het '600W'-vermogen is marketingclaim, werkelijk vermogen veel lager
      • −Geen gegevens over frequentiebereik of daadwerkelijke geluidsfrequenties
      • −Niet vergelijkbaar met echte HiFi-versterkers van bekende merken
      • −Geen digitale input (SPDIF/Toslink). Streaming gaat alleen via Bluetooth
      • −Vermogenspecificaties niet duidelijk gecommuniceerd in marketingmateriaal
      • −Remote control ontbreekt. Bedieningsknoppen alleen op de voorkant
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      Epson

      Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

      € 399,00

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      LG

      LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

      € 299,00

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      JBL

      JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

      € 709,00

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      Harman

      Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

      € 149,00

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      Samsung

      Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

      € 279,53

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      JBL

      JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

      € 124,00

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      LG

      LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

      € 849,00

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      LG

      LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

      € 788,00