← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

BlueHarbor

BlueHarbor Laptoptas, 17 inch, hoes, stootvast, waterdicht, voor 17,3 inch HP Pavilion 17 Envy 17/Dell Inspiron 17/Lenovo IdeaPad/LG Gram/MSI/ASUS, roze

Acer

Acer Nitro Gaming Urban 15.6" rugzak

Case Logic

Case Logic VNB-217 Rugzak

Prijs
€ 49,99
€ 20,00
€ 27,90
€ 49,99
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—68/100beste68/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 89%goedkoper dan 96%bestegoedkoper dan 94%
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—sterk wisselend
€ 9,69 tot € 24,99
stabielbeste
€ 25,90 tot € 34,99
Waardering vs categorie—beter dan 72%bestebeter dan 49%
MerkBlueHarborAcer Nitro Gaming UrbanCase Logic
KleurRoze—Zwart
Model15041—VNB-217
DessinNee——
Sluiting2-way ritssluiting——
Type tasAktetas——
MateriaalKunststof—Gepolsterde nylon
DraagwijzeIn de hand——
Extra vakkenAccessoirevak, Documentenvak, Drinksysteemvak, Sleutelvak, Smart sleeve, Tabletvak, Telefoonvak——
Aantal vakken1——
Fabrikant NaamGuangzhou Yien Leather Limited——
Product diepte3 cm——
Product hoogte30.50 cm——
Reparatie typePick-up en return——
SpatwaterdichtJa——
Product breedte43.50 cm——
Product gewicht0.4 kg——
Binnenmaat hoogte30.50 cm——
Binnenmaat lengte3 cm——
Verpakking hoogte25 cm——
Verpakking lengte20 cm——
Binnenmaat breedte43.50 cm——
Verpakking breedte30 cm——
Verpakkingsgewicht2500 g——
Mate van beschermingLichte stoten, Spatwaterdicht, Zware stoten——
Fabrieksgarantie termijn1 jaar——
Geschikt voor laptopafmeting17.3 inch——
MPN (Manufacturer Part Number)044571100——
Speciaal geschikt voor MacBookNee——
Vakken—Meerdere compartimenten en zijvakkenMeerdere compartimenten
Gewicht—Circa 500 gramCirca 0,8 kg
Rugpaneel—Gedempt met luchtstroomontwerp—
Afmetingen—Circa 45 x 30 x 15 cm—
Geschikt voor—Laptops tot 15,6 inch—
Schouderbanden—Gepolsterd en verstelbaarVerstelbaar en gevoerd
Buitenmateriaal—Waterdicht en duurzaam polyester—
Laptopcompartiment—Tot 15,6 inch—
Waterbestendigheid—Waterdicht buitenmateriaal—
Zijvakken——Ja, makkelijk toegankelijk
Waterdichting——Water-resistant
Laptopcompatibiliteit——Tot 17 inch
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.4 kg
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Roze
  • ✓Sluiting: 2-way ritssluiting
  • ✓Aantal vakken: 1
  • ✓Product diepte: 3 cm
  • ✓Product hoogte: 30.50 cm
  • ✓Product breedte: 43.50 cm
  • ✓Laptopcompartiment: 15,6 inch
  • ✓Buitenmateriaal: Waterdicht en duurzaam
  • ✓Rugpaneel: Gedempt met luchtstroomontwerp
  • ✓Meerdere vakken voor accessoires
  • ✓Geschikt voor laptops tot 15,6 inch
  • ✓Zijvakken voor waterfles en kleine items
  • ✓Gepolsterde schouderbanden voor comfort
  • ✓Compatibiliteit: Tot 17 inch laptop
  • ✓Materiaal: Gepolsterde nylon
  • ✓Design: Courier style rugtas
  • ✓Vakken: Meerdere compartimenten met afritsbare zijvakken
  • ✓Schokbeveiliging: Volledig gevoerd
  • ✓Draagarmen: Verstelbare, gevoerde schouderbanden
  • ✓Kleur: Zwart
Voordelen
  • +Draagbaar ontwerp voor gebruik onderweg
  • +Waterdicht en duurzaam buitenmateriaal beschermt je spullen tegen weer
  • +Gevoerde laptopvak houdt je 15,6" laptop veilig en beschermd
  • +Gedempt rugpaneel met luchtstroomontwerp voor optimaal comfort
  • +Meerdere vakken voor kabels, telefoon en accessoires
  • +Schokbestendige bekleding beschermt je laptop tegen stoten en vallen
  • +Slim geplaatste zijvakken maken dagelijkse items makkelijk bereikbaar
  • +Ergonomisch design voelt comfortabel bij dagelijks dragen
Nadelen
    • −Designkwaliteit niet vergelijkbaar met premium merken
    • −Gemiddelde capaciteit. Minder geschikt voor lange reizen met veel spullen
    • −Beperkter stiksels en afwerkingen voelen wat budgetvriendelijk
    • −Geen extra handvaten, dus alleen draagbaar als rugtas
    • −Beperkte kleuropties. Vooral standaardkleuren beschikbaar
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

    Asus

    ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

    Budget

    € 143,88

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    Budget

    € 218,00

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    Asus

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    Midden

    € 604,00

    Dell S2725QC 4K-monitor met USB-C en 120Hz

    Dell

    Dell S2725QC 4K-monitor met USB-C en 120Hz

    Midden

    € 359,00

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    TP-Link

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    Budget

    € 179,00

    Philips 322E1C 31,5 inch curved Full HD

    Philips

    Philips 322E1C 31,5 inch curved Full HD

    Budget

    € 159,00

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    Dell

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    Budget

    € 245,00

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    Samsung

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    Midden

    € 365,00