← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

DKampioen

DKampioen Fietspomp - Fietspomp elektrisch - Fiets

Urbn Square

Urban State NanoPump draadloos, 10,2 bar

Qrola

Qrola Fietsspiegel - Veiligheid op het Fietspad

Prijs
€ 34,90
€ 39,99
€ 49,99
€ 21,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 28,56 tot € 31,52
wisselend
€ 29,99 tot € 49,99
wisselend
€ 16,95 tot € 23,50
Waardering vs categorie———
KleurZwartZwart (pro)—
MateriaalKunststofABS—
Max. druk10.3 bar10.2 bar—
Fabrikant NaamDKampioenUrbn Square—
Product hoogte7.80 cm4.30 cm—
Product lengte15.50 cm15.60 cm—
Type fietspompElektrischElektrisch—
Product breedte5.80 cm6.20 cm—
Product gewicht700 g0.6 kg—
Met drukregelaarNeeJa—
Met schroefdraadNeeJa—
Taal handleidingGeen taalEngels, Nederlands, Frans—
Verpakking hoogte13 cm48 mm—
Verpakking lengte19 cm178 mm—
VerpakkingsinhoudFietspomp, draagtas, USB-oplaadkabel, verschillende mondstukken- NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas—
Verpakking breedte11 cm119 mm—
Verpakkingsgewicht700 g651 g—
Geschikt voor FietstypeMountainbike, Stadsfiets, Racefiets, Elektrische FietsBaanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stadsfiets, Speed Pedelec fiets, Stepperbike, Transportfiets, Trekkingfiets, Vouwfiets—
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie1 jaar—
Geschikt voor fietsventielFrans/Presta, Hollands/Dunlop, Auto/SchraderAuto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop—
eWaste—Ja—
Inhoud in grammen—162 g—
Merk——Qrola
Type——E-bike
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 700 g
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Max. druk: 10.3 bar
  • ✓Product hoogte: 7.80 cm
  • ✓Product lengte: 15.50 cm
  • ✓Product breedte: 5.80 cm
  • ✓Type fietspomp: Elektrisch
  • ✓Product lengte: 15.60 cm
  • ✓Product breedte: 6.20 cm
  • ✓Product hoogte: 4.30 cm
  • ✓Verpakkingsgewicht: 651 g
  • ✓Type fietspomp: Elektrisch
  • ✓Max. druk: 10.2 bar
  • ✓Verpakkingsinhoud: - NanoPump - Luchtslang - Ventiel-opzetstukken - Opbergtas
  • ✓Kleur: Zwart (pro)
  • ✓Inhoud in grammen: 162 g
  • ✓Materiaal: ABS
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 1 jaar
  • ✓Geschikt voor Fietstype: Baanfiets, Bakfiets, BMX, Cyclocrossfiets, Chopperfiets, Damesfiets, Driewieler, Eenwieler, Elektrische Fiets, Fatbike, Fixie, Gravelbike, Hybridefiets, Herenfiets, Kinderfiets, Ligfiets, Moederfiets, Mountainbike, Omafiets, Racefiets, Stad
  • ✓Geschikt voor fietsventiel: Auto/Schrader, Frans/Presta, Hollands/Dunlop
  • ✓Met drukregelaar: Ja
  • ✓Met schroefdraad: Ja
  • ✓Product gewicht: 0.6 kg
  • ✓Taal handleiding: Engels, Nederlands, Frans
  • ✓eWaste: Ja
  • ✓Montagetype: Stuurmontage zonder gereedschap
  • ✓Spiegelgrootte: Mid-size (ca. 55mm diameter)
  • ✓Materiaal: Glas met kunststof behuizing
  • ✓Verstelbare hoek: Ja, 0-45 graden
  • ✓Compatibiliteit: E-bikes, normale fietsen, speed-pedelecs
  • ✓Rating: 5.0/5 sterren
Voordelen
    • +Draadloos en via USB oplaadbaar
    • +Maximale druk van 10,2 bar
    • +Geschikt voor Schrader-, Presta- en Dunlopventielen
    • +Vooringestelde standen en handmatig regelbare bandenspanning
    • +Inclusief vier opzetstukken, luchtslang en opbergtas
    • +Eenvoudige montage zonder gereedschap in 2-3 minuten
    • +Groot en helder spiegeloppervlak zonder vervormingen
    • +Zeer stevig, trillingen zijn minimaal ook op onverharde wegen
    • +Instelbaar in meerdere hoeken voor perfecte zichtlijn
    Nadelen
      • −De opgegeven accucapaciteit is tegenstrijdig: de producttitel noemt 6.000 mAh, maar de beschrijving 4.200 mAh
      • −Met een productgewicht van 0,6 kg is de pomp niet bijzonder licht voor in een fietstas
      • −Laadduur, gebruiksduur per acculading en pompsnelheid worden niet vermeld
      • −Compacte maat kan voor zeer lange armen wat minder ideaal zijn
      • −Geen draaibare montage, alleen vaste hoekinstelling
      • −Kunststof bevestiging kan op zeer lange termijn slijten
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Sireza®

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      € 69,95

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      HITWAY

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      € 579,99

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Garmin

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      € 113,18

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      € 34,00

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      Gazelle

      Gazelle Powervision LED Achterlicht

      € 25,25

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      € 351,00

      Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

      Kryptonite

      Kryptonite Keeper Vouwslot 80cm

      € 44,37

      Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

      Urban

      Urban Iki - Fietsstoeltje met Slot & Gordel

      € 74,49