← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AQUAEL sp. z o.o.

AQUAEL sp. z o.o. Aquael turbo filter 1000

AquaImpact

AquaImpact Zelfreinigend Aquarium 13 L - 3-in-1 pomp en LED

AquaOne

AquaOne HW-303A Buitenfilter 1400 l/u - tot 700 liter

Prijs
€ 50,13
€ 119,95
€ 111,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kant—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 40,05 tot € 51,88
—stabiel
€ 102,00 tot € 111,95
Waardering vs categorie———
MateriaalSponsGlas, KunststofKunststof
Type filterBinnenfilter—Buitenfilter
Fabrikant NaamAQUAEL sp. z o.o.——
Product hoogte30.3 cm38 cm—
Product lengte10.1 cm35 cm—
Product breedte11.3 cm16.50 cm—
Product gewicht1210 g5.2 kg—
Taal handleidingNederlandsNederlandsEngels
Verpakking hoogte105 mm——
Verpakking lengte258 mm——
Verpakking breedte192 mm——
Verpakkingsgewicht1242 g5.50 kg—
Aantal liter per uur1000 l/h—1400 l/h
Geschikt voor aquarium grootte250 l—700 l
Vorm—Vierkant—
Kleur—Zwart, Onderzeeër—
Inhoud—13 l—
eWaste—Nee—
Verpakkingsinhoud—13L aquarium + Onderzeeer + 20 Filters—
Aquarium toebehoren—Decoratie, Inclusief pomp, Ingebouwde filter, Met klep, LED verlichting—
Complete aquariumset—Ja—
Inclusief aquariummeubel—Nee—
Gevarenaanduiding (H-zinnen)—Niet van toepassing—
Voorzorgsaanduiding (P-zinnen)—Niet van toepassing—
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Spons
  • ✓Product hoogte: 30.3 cm
  • ✓Product lengte: 10.1 cm
  • ✓Product breedte: 11.3 cm
  • ✓Product gewicht: 1210 g
  • ✓Aantal liter per uur: 1000 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 250 l
  • ✓Type filter: Binnenfilter
  • ✓Inhoud: 13 l
  • ✓Materiaal: Glas, Kunststof
  • ✓Kleur: Zwart, Onderzeeër
  • ✓Product hoogte: 38 cm
  • ✓Product lengte: 35 cm
  • ✓Product breedte: 16.50 cm
  • ✓Product gewicht: 5.2 kg
  • ✓Vorm: Vierkant
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Aantal liter per uur: 1400 l/h
  • ✓Geschikt voor aquarium grootte: 700 l
  • ✓Type filter: Buitenfilter
Voordelen
    • +Inhoud van 13 l in een compact formaat van 35 bij 16.50 bij 38 cm
    • +3-in-1 pomp die filtert, belucht en circuleert
    • +LED verlichting met 7 kleuren en touch display
    • +Onderzeeër als decoratie en 20 filters inbegrepen
    • +Ingebouwde luchtbevochtiger en temperatuurmeter
    • +Complete set met Nederlandse handleiding
    • +Volledige filtermedia inbegrepen: keramische ringen, bioballen en twee filtermatten
    • +Geschikt voor zowel zoetwater- als zeeaquaria
    • +360 graden draaibare slangverbindingen (23 mm) voor flexibele plaatsing
    • +Capaciteit van 1.400 liter per uur aansluitend bij aquaria tot 700 liter
    • +Aanbieder vermeldt stille en energiezuinige werking
    Nadelen
      • −Inhoud van 13 l is beperkt voor grotere groepen of grotere vissen
      • −Aquariummeubel niet inbegrepen
      • −Regelmatig water vervangen blijft nodig ondanks het zelfreinigende systeem
      • −Alternatieven van 26 l bieden meer volume tegen een vergelijkbaar of hoger prijsniveau
      • −Handleiding is uitsluitend in het Engels beschikbaar
      • −Geen UVC-lamp inbegrepen - het vergelijkbare model HW-303B heeft die wel
      • −Vermogen in watt en geluidsniveau in decibel worden niet gepubliceerd
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      Beeztees

      Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

      € 57,99

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 58,99