← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Lionelo

Lionelo Alice 3-in-1 Babybedje - Compact en Lichtgewicht

Lionelo

Lionelo Amelie 3-in-1 Campingbedje

Lionelo

Lionelo Alice - 3 in 1 Reisbedje

Prijs
Prijs onbekend
€ 54,99
Prijs onbekend
Beoordeling
Categoriebaby-kindbaby-kindbaby-kind
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kant—
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 83,69 tot € 99,99
wisselend
€ 43,74 tot € 72,40
stabiel
€ 82,80 tot € 99,99
Waardering vs categorie———
KleurGrijs, 3in1—Zwart
MateriaalPolyesterMetaalKunststof, Metaal
OpvouwbaarJa—Ja
VerrijdbaarNee—Nee
Fabrikant NaamBrandLine Group Sp. z o.o.—BrandLine Group Sp. z o.o.
Met zijopeningJa—Ja
Product hoogte68.50 cm—68.50 cm
Product lengte88.50 cm—88.50 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
OpzetmechanismeManueel—Manueel
Product breedte56.50 cm—56.50 cm
Product gewicht5.50 kg—5.50 kg
Type matraskernSchuimstofmatras—Schuimstofmatras
Inclusief matrasJa—Ja
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands—Duits, Engels, Geen taal, Nederlands, Frans, Universeel
Inclusief klamboeNee—Nee
Verpakking hoogte70 cm—70 cm
Verpakking lengte52 cm—52 cm
Verpakkingsinhoudbedje, matras, transporttas, onderhangend tweede niveau—reisbedje, matras, transporttas
Verpakking breedte19 cm—19 cm
Verpakkingsgewicht7.40 kg—7.40 kg
Matras zelfopblaasbaarNee—Nee
Max. aanbevolen gewicht15 kg—15 kg
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—2 jaar
Inclusief verschoontafelNee—Nee
Aanbevolen maximum leeftijd3 jaar—36 maand
Aanbevolen minimum leeftijd0 jaar—0 maand
Bodem in hoogte verstelbaarJa—Ja
Min. aanbevolen gewicht kind1 kg—0 kg
Uitzonderingen fabrieksgarantiemisbruik—misbruk
Merk—Lionelo—
Afmeting / Grootte—15 kg—
Eigenschappen
  • ✓Aanbevolen minimum leeftijd: 0 jaar
  • ✓Aanbevolen maximum leeftijd: 3 jaar
  • ✓Max. aanbevolen gewicht: 15 kg
  • ✓Materiaal: Polyester
  • ✓Kleur: Grijs, 3in1
  • ✓Product hoogte: 68.50 cm
  • ✓Product lengte: 88.50 cm
  • ✓Product breedte: 56.50 cm
  • ✓Afmetingen: 70 x 100 cm ligoppervlak
  • ✓Maximaal gewicht: 15 kg
  • ✓Matrasdikte: 2 cm (T25 schuim)
  • ✓Opvouwmaat: 20 x 20 x 78 cm
  • ✓Gewicht: circa 7,5 kg
  • ✓Frame: stalen constructie
  • ✓Extra's: 2 wielen, reistas, zij-ingang met rits
  • ✓Functies: 3-in-1 (babybed, box, campingbed)
  • ✓Matras: T25 schuim met 25kg/m³ dichtheid
  • ✓Gewicht: 5,5 kg. Zeer lichtgewicht
  • ✓Hoogteposities: 2 instelbare niveaus
  • ✓Afmetingen: Compact opvouwbaar met draagtas
  • ✓Hoes: Afneembaar en volledig wasbaar
  • ✓Sluiting: Veilige ritssluiting
Voordelen
  • +Zeer compact en lichtgewicht (5,5 kg) - past in elke auto en kleine ruimtes
  • +Drie functies in één product - babybedje, box en reisbed sparen ruimte en geld
  • +Twee hoogteposities voor flexibel gebruik van newborn tot 26 maanden
  • +Afneembare, machinewasbare hoes - makkelijk schoon te houden
  • +Snelle montage zonder gereedschap - klaar in minuten
  • +Zij-ingang met rits voor rugvriendelijk gebruik en zelfstandigheid peuters
  • +Compact opvouwbaar tot 20 x 20 x 78 cm met handige reistas
  • +T25-matras van 2 cm dik, comfortabeler dan standaard campingbedjes
  • +Twee wielen voor makkelijk verplaatsen door het huis
  • +3-in-1 functionaliteit: babybed, reisbedje en speelbox
  • +3-in-1 functie: babybed, box en campingbed in één product
  • +Zeer lichtgewicht: slechts 5,5 kg, makkelijk mee te nemen op reis
  • +Twee instelbare hoogteposities voor verschillende groeifases
  • +T25-schuim matras (25kg/m³) biedt meer comfort dan goedkope alternatieven
  • +Afneembare en wasbare hoes. Essentieel voor hygiëne
Nadelen
  • −Maximaal 9 kilogram op de bovenste positie - beperkte gebruiksduur
  • −Niet geschikt zodra kind zelfstandig kan zitten of zich optrekken
  • −Dunne matras (3 cm) voelt niet als standaard babybed - meer comfort-variant dan basis
  • −Opbouwen vereist even oefening bij eerste gebruik
  • −Matras niet zo stevig als een volwaardig kinderbed
  • −Mesh zijkanten bieden minder privacy dan dichte wanden
  • −De matras is relatief dun en kan na intensief gebruik wat dunner aanvoelen
  • −De ritssluiting kan na langdurig gebruik verslijten bij ruw gebruik
  • −Geschikt voor reizen en thuis, maar niet als permanent vast bed voor dagelijks zware belasting
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

Linofa

Linofa Lily luiertas 25L met vier draagwijzen

€ 33,95

Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

Imou

Imou A1 2K 3MP draaibare binnencamera

€ 41,00

Moni i-Race - Isofix Autostoel

Moni

Moni i-Race - Isofix Autostoel

€ 59,95

Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

Philips Avent

Philips Avent SCD921/26 met ouderunit en 1080p-camera

€ 234,00

Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

Childhome

Childhome Mommy Club Luiertas - vegan leer, 22L en praktisch

€ 56,00

Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

Mommsy

Mommsy Luiertas: Waterafstotend, Thermo Vak, 24,5L

€ 34,99

Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

Bebies

Bebies First Inklapbare Kinderstoel: Compact & 5-puntsgordel

€ 47,00

Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

Maxi-Cosi

Maxi-Cosi FamilyFix 360 i-Size Isofix Base: 360° Draaibaar

€ 166,20