← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Krüger&Matz

Krüger&Matz - KM0575 Planet 2.1 Compacte Soundbar met Vrijstaande Subwoofer - Wandmontage - HDMI Arc / Bluetooth / Aux / USB - Zwart

ULTIMEA

ULTIMEA Poseidon M4T 5.1 Dolby Atmos Soundbar

ULTIMEA

ULTIMEA M60 - 5.1 Dolby Atmos Soundbar

Prijs
€ 64,45
€ 74,95
€ 189,99
€ 199,99
€ 169,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabiel
€ 60,00 tot € 69,95
zeer stabielbeste
€ 169,00 tot € 199,99
stabiel
€ 151,99 tot € 179,99
Waardering vs categorie———
MerkKrüger&MatzULTIMEAUltimea
WIFIGeen Wi-FiGeen Wi-FiGeen Wi-Fi
KleurZwartZwartZwart -5.1
ModelKM0575 - Planet 2.1 soundbar + subwooferPoseidon M4TPoseidon M60 Boom
LandcodeBuitenlands modelBuitenlands modelBuitenlands model
BluetoothJaJaJa
MultiroomNeeNeeNee
OntvangstGeen radioGeen radioGeen radio
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
Gaming modusNeeJaJa
Hi-Res AudioNeeJaJa
Fabrikant NaamLechpol Electronics Leszek Sp.k.—Ultimea GmbH
Product hoogte6.2 cm7 cm7 cm
Product lengte60.0 cm40 cm80 cm
Reparatie typeCarry-in—Pick-up en return
Product breedte8.50 cm9 cm9 cm
Product gewicht3.90 kg5.30 kg6.50 kg
SpraakbesturingNeeNeeNee
USB aansluiting111
Taal handleidingEngels, Nederlands, FransUniverseelUniverseel
AfstandsbedieningJaJaJa
Verpakking hoogte21.50 cm—44.50 cm
Verpakking lengte70 cm—33.20 cm
Verpakking breedte41.10 cm—25.50 cm
Verpakkingsgewicht4.95 kg6.52 kg7.25 kg
Aantal HDMI-ingangen111
Type home Cinema-set2.15.15.1
Aantal HDMI-uitgangen001
Draadloze achterspeakersNeeNeeNee
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Inclusief type subwooferMet bekabelde subwooferMet draadloze subwooferMet bekabelde subwoofer
Samenstelling speakersetSoundbar met losse subwooferSoundbar met losse subwoofer en achterspeakersSoundbar met losse subwoofer
Aantal Optische uitgangen011
Audio Return Channel (ARC)JaJaJa
MPN (Manufacturer Part Number)lechpol_5901890104463—U3722
Uitzonderingen fabrieksgarantieVerkeerd gebruik—Productschade door onjuist gebruik
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11Geen
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee—Nee
Wifi vereist—NeeNee
Decoder format—Dolby AtmosNiet van toepassing
Introductiejaar—20252025
Introductiemaand—JanuariJanuari
Bluetooth vereist—JaJa
Multiroom functies—Surround modusNiet van toepassing
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 12 maanden na introductiedatum
Mobiele data verbinding mogelijk—NeeNee
Delen van gebruikersgegevens vereist—NeeNiet van toepassing
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 6.2 cm
  • ✓Product lengte: 60.0 cm
  • ✓Product breedte: 8.50 cm
  • ✓Product gewicht: 3.90 kg
  • ✓Kanalen: 5.1 Dolby Atmos surround
  • ✓Subwoofer: Draadloos, aparte voeding
  • ✓Speakers: 2 satellietluidsprekers + 6 audiodrivers
  • ✓Connectiviteit: Bluetooth 5.3, ingebouwde app-bediening
  • ✓Surround-niveaus: Instelbaar, meerdere geluidsmodi
  • ✓Frequentiebereik: 40Hz - 20kHz
  • ✓Vermogen: 100W subwoofer + 30W soundbar
  • ✓Vermogen: 340W
  • ✓Kanalen: 5.1 Dolby Atmos
  • ✓Subwoofer: Draadloos inbegrepen
  • ✓App-besturing: Ja, via smartphone
  • &check;Latentie: < 0,5ms
  • &check;Connectiviteit: WiFi, Bluetooth, optische ingang
  • &check;Afstandsbediening: Ja, bijgeleverd
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Verrijkt het geluid van je televisie aanzienlijk
  • +5.1-kanaals opstelling met apart linker-, rechter- en middenkanaal plus twee surroundspeakers voor ruimtelijk geluid
  • +Dolby Atmos-decodering voor content die dit ondersteunt via streamingdiensten of Blu-ray
  • +Draadloze subwoofer met BassMX-technologie voor versterkte lage tonen
  • +Uitgebreide app-bediening met 10-band equalizer, 6 presets en 121 extra EQ-instellingen
  • +Individueel instelbaar volume per satellietluidspreker voor een betere balans in de ruimte
  • +5.1-kanalen Dolby Atmos voor cinemaachtig geluid zonder achterkabels
  • +Subwoofer inbegrepen. Geen extra aankoop nodig voor baslijn
  • +Ultralage latentie (< 0,5ms) perfect voor films, series en gaming
  • +App-besturing via smartphone, handiger dan alleen afstandsbediening
  • +Draadloze verbinding (WiFi en Bluetooth), geen gedoe met kabels
Nadelen
  • −Compact formaat kan minder krachtig zijn
  • −Geen wifi en geen multiroom-ondersteuning volgens één van de opgegeven specificatievelden, terwijl een ander veld juist een surround-multiroommodus vermeldt: dit is niet eenduidig bevestigd
  • −Slechts 1 HDMI-ingang en geen HDMI-uitgang, dus geen doorlus van andere bronnen naar de tv
  • −Geen spraakbesturing en geen draadloze achterspeakers, dus de surroundspeakers moeten bekabeld worden aangesloten
  • −Buitenlands model volgens de specificaties, wat gevolgen kan hebben voor lokale garantieafhandeling of documentatie
  • −Geen echte surround speakers. Surround-effecten zijn virtueel via drivers
  • −Vereist flinke ruimte: 340W kan in kleine kamers veel geluid produceren
  • −Geen analoge audioingang, alleen digitaal/draadloos
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 319,19

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,85

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

JBL Charge 6 Waterproof Bluetooth Speaker

JBL

JBL Charge 6 Waterproof Bluetooth Speaker

€ 122,00

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

€ 150,00

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Wit

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Wit

€ 120,00

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Paars

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Paars

€ 123,00

Sony BRAVIA Theatre Bar 7 - Premium Dolby Atmos Soundbar

Sony

Sony BRAVIA Theatre Bar 7 - Premium Dolby Atmos Soundbar

€ 529,00