← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Jabra

Jabra Evolve2 65 UC Stereo + Stand - Bluetooth Headset - op oor

Jabra

Jabra Evolve 75 MS Stereo Headset incl. Laadstation

Jabra

Jabra Evolve2 75 - Draadloze Kantoor Headset met Ruisonderdrukking

Prijs
€ 229,00
€ 301,00
€ 317,00
€ 324,00
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 151,04 tot € 236,90
stabielbeste
€ 302,00 tot € 349,00
wisselend
€ 219,00 tot € 325,00
Waardering vs categorie———
MerkJabraJabraJabra
KleurZwartZwartZwart
OpladerLaadstandaard + USB KabelIncl. LaadstandaardUSB
PlatformAndroid, iOS, MAC, Mac, Win, WindowsAndroid, iOS, Mac, Win, WindowsMac, Win, iOS, Android, Windows
DraadloosJaJaJa
Oplaadtijd1.5 minuten2 uur160 minuten
Kabellengte1.20 m1.20 m1.20 m
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
Type headsetOn-ear headsetsOn-ear headsetsOn-ear headsets
VoedingstypeUSBUSBAccu, Batterij
HeadsetoptiesVolumeregelaarVolumeregelaar, Ruisonderdrukking, Mute-functie, Kabel los te koppelen, Inklapbare microfoonInklapbare microfoon
Fabrikant NaamJabra—Jabra
Product hoogte18.60 cm24 cm6.70 cm
Product lengte6.05 cm5.10 cm19 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
Speakerdrivers40 mm40 mm40 mm
GeluidsweergaveStereoStereoStereo
Product breedte15.70 cm17.20 cm14.50 cm
Type audiokanaal2.02.02.0
Inclusief opladerJaJaNee
Type input/outputBluetoothBluetooth, USB, USB 2.0 ABluetooth, USB
Verpakking hoogte10.40 cm—5.60 cm
Verpakking lengte25.10 cm—24.20 cm
VerpakkingsinhoudIncl USB-C Bluetooth Adapter (Link380c), USB-C kabel, laadstandaardHandleiding Snel aan de slag, Evolve 75 headset, Jabra Link 370 USB-adapter, beschermende reisetui, USB-kabel (zodat u de headset kunt gebruiken tijdens het opladen)—
Verpakking breedte19.20 cm—19.80 cm
Verpakkingsgewicht836 g913 g451 g
Zichtbare microfoonJaJaJa
Inclusief adapter(s)NeeNeeNee
Weergave batterijstatusJaJaJa
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Snel laden functionaliteitNeeNeeNee
MPN (Manufacturer Part Number)26599-989-889—27599-989-999
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade—Schade
Aantal meegeleverde accu's/batterijen100
Systeemeisen—gecertificeerd voor de meeste UC platformen—
Type surround sound—Niet van toepassing—
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Oplaadtijd: 1.5 minuten
  • ✓Kabellengte: 1.20 m
  • ✓Product hoogte: 18.60 cm
  • ✓Product lengte: 6.05 cm
  • ✓Speakerdrivers: 40 mm
  • ✓Product breedte: 15.70 cm
  • ✓Type audiokanaal: 2.0
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Oplaadtijd: 2 uur
  • ✓Kabellengte: 1.20 m
  • ✓Product hoogte: 24 cm
  • ✓Product lengte: 5.10 cm
  • ✓Speakerdrivers: 40 mm
  • ✓Product breedte: 17.20 cm
  • ✓Type audiokanaal: 2.0
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Oplaadtijd: 160 minuten
  • ✓Kabellengte: 1.20 m
  • ✓Product hoogte: 6.70 cm
  • ✓Product lengte: 19 cm
  • ✓Speakerdrivers: 40 mm
  • ✓Product breedte: 14.50 cm
  • ✓Type audiokanaal: 2.0
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Active Noise Cancellation en een noise cancelling microfoon voor gebruik in rumoerige omgevingen
  • +Draadloos via Bluetooth met tot 30 meter bereik, plus plug-and-play USB-dongle voor pc's
  • +Wordt geleverd met een laadstation, zodat de headset na gebruik direct kan worden teruggeplaatst om op te laden
  • +Gecertificeerd voor de meeste UC-platformen en bruikbaar op Android, iOS, Mac en Windows
  • +2 jaar fabrieksgarantie en firmware-updates via Jabra Direct voor toekomstige ondersteuning
  • +Draadloos via Bluetooth en USB A dongel
  • +Ook met kabel van 1.20 m te gebruiken
  • +Weergave van de batterijstatus
  • +Inklapbare microfoon en ruisonderdrukking
  • +Draagtas inbegrepen en 2 jaar fabrieksgarantie
Nadelen
    • −Geen exacte batterijcapaciteit in mAh vermeld, alleen een opgegeven spreektijd en oplaadtijd
    • −Geen informatie over stofdichtheid of waterbestendigheid (IP-classificatie) beschikbaar
    • −Aantal meegeleverde accu's staat op 0, terwijl de headset wel een ingebouwde oplaadbare batterij heeft; dit is niet nader toegelicht in de brondata
    • −Oplaadtijd van 160 minuten
    • −Geen snel laden
    • −Oplader en adapter niet meegeleverd
    • −Bereik van 30 m is kleiner dan bij de Jabra 920 Pro
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 94,95