← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

SARL Korva

Koppelstuk Mobiele Airco Afvoerslang - Voor Ø13-15cm - Platte mond - Luchtafvoerslang - voor afvoerbuis, afzuigkap, pvc-airconditioning, slangverlenging - 1 stuk - grijs

Merkloze afvoerslang airco 3,05 m met connector

Areon

Areon Clima Fresh Airco Verfrisser Vanille

Prijs
€ 16,55
€ 18,95
€ 12,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabiel
€ 13,59 tot € 16,30
stabiel
€ 19,13 tot € 24,99
zeer stabielbeste
€ 11,99 tot € 12,99
Waardering vs categorie———
KleurGrijsTransparant, Zwart—
Modelgeen——
MateriaalKunststof——
Geschikt voor15 cmAirconditionerSplit airco's (binnenunits)
Fabrikant NaamSARL Korva——
Product hoogte13 cm——
Product lengte26.5 cm305 cm—
Product breedte23.5 cm——
Product gewicht0.2 kg——
Taal handleidingGeen taalUniverseel—
Aantal onderdelen1——
Verpakking hoogte120 mm——
Verpakking lengte270 mm——
Verpakkingsinhoud1*Koppelstuk Mobiele Airco AfvoerslangAfvoerslang, connector, klemmen—
Verpakking breedte240 mm——
Verpakkingsgewicht200 g——
Geschikt voor type raamRegulier raam——
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)——
Geschikt voor maximale omtrek raam15 cm——
Merk—Merkloos—
Diameter—15 mm—
Type afvoer—Condensafvoer—
Compatibel met—Mobiele airco, Raamaico, Split-unit systeem—
Aantal elementen—3—
Materiaal vulling—Rubber—
Geschikt voor merk—Manufacturer—
Materiaal behuizing—Kunststof—
Formaat——Compact, gemakkelijk in filter
Geurtype——Vanille (warm, natuurlijk aroma)
Werkduur——4-6 weken (afhankelijk van gebruik)
Plaatsing——Direct in luchtfilter
Allergenen——Geen bekende allergenen
Verpakking——1 stuk
Ingrediënten——Natuurlijke en synthetische aromaten
Origineel merk——Areon
Geurintensiteit——Matig tot sterk
Milieuvriendelijk——Biologisch afbreekbaar
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Geschikt voor: 15 cm
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product hoogte: 13 cm
  • ✓Product lengte: 26.5 cm
  • ✓Product breedte: 23.5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.2 kg
  • ✓Aantal onderdelen: 1
  • ✓Geschikt voor: Airconditioner
  • ✓Kleur: Transparant, Zwart
  • ✓Diameter: 15 mm
  • ✓Product lengte: 305 cm
  • ✓Aantal elementen: 3
  • ✓Type afvoer: Condensafvoer
  • ✓Compatibel met: Mobiele airco, Raamaico, Split-unit systeem
  • ✓Materiaal vulling: Rubber
  • ✓Geurtype: Vanille (warm, uitnodigend)
  • ✓Geschikt voor: Split airco's (binnenunits)
  • ✓Plaatsingsmethode: Direct in luchtfilter
  • ✓Geurintensiteit: Matig tot sterk
  • ✓Werkduur: 4-6 weken
  • ✓Verpakking: 1 stuk
  • ✓Milieuvriendelijk: Biologisch afbreekbaar
Voordelen
    • +Opgegeven lengte van 305 cm biedt ruimte om een afvoerpunt op enige afstand te bereiken
    • +Connector met een opgegeven diameter van 15 mm wordt meegeleverd
    • +Twee klemmen en een rubberen ring zijn bedoeld om de aansluiting af te dichten
    • +Volgens de productpagina geschikt voor mobiele airco's, raamairco's en split-units
    • +Condenswater kan naar een emmer, afvoerputje of geschikte buitenafvoer worden geleid
    • +Speciaal ontworpen voor split airco's. Verspreiding via circulatie werkt direct
    • +Eenvoudige plaatsing in de filter zonder gereedschap of handigheidjes
    • +Warme, authentieke vanillegeur in plaats van synthetisch ruikende parfums
    • +Lange geurwerking van 4-6 weken bij normaal airco-gebruik
    Nadelen
      • −Niet duidelijk is of de opgegeven diameter van 15 mm de slang, connector of aansluiting betreft
      • −De inhoud spreekt zichzelf tegen: er worden drie elementen genoemd, terwijl een slang, connector en twee klemmen samen vier losse onderdelen kunnen zijn
      • −Er ontbreken gegevens over aansluitnorm, temperatuurbereik, garantie en minimale buigradius
      • −Geur vervlauwt geleidelijk. Na 4-6 weken moet je vervangen
      • −Effect is beperkt tot de zone waar de airco blaast; grote ruimtes voelen het minder
      • −Werkt alleen goed als je airco regelmatig draait. Staat hij uit, geen geurverspreiding
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Emma Diamond Hybrid Matras

      Emma

      Emma Diamond Hybrid Matras

      € 237,02

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      CityLine Topdesign

      Cityline Pro Luchtreiniger - 200m³/u, WiFi, tot 25m²

      € 92,75

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      Siltcon®

      Siltcon LED bureaulamp met klem, 1500 lumen, 2700 tot 6500 K

      € 59,95