← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Logitech

Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

Logitech

Logitech MX Master 3SE

Evoluent

Evoluent Verticale Muis D - Draadloos, Small, Ergonomisch

Prijs
€ 89,99
€ 74,00
€ 126,90
€ 169,36
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore61/100beste41/10061/100
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 48%goedkoper dan 57%bestegoedkoper dan 36%
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 80,84 tot € 106,00
sterk wisselend
€ 40,99 tot € 86,99
stabiel
€ 113,00 tot € 130,00
Waardering vs categoriebeter dan 82%bestebeter dan 44%beter dan 82%
dpi800080000
MerkLogitechLogitechEvoluent
KleurGrijsGraphiteGrijs
MuisvormNormaalNormaalVerticaal
BluetoothJaJaNee
DraadloosJa—Ja
DuimsteunJa—Nee
GewichtjesNee—Nee
OplaadbaarJaJaNee
ScrollwielJaJaJa
Kabellengte1.30 m—0 m
Stille muisJa—Ja
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
SysteemeisenVereist: Vrije USB-poort Vereist: Bluetooth Low Energy-technologieBluetooth® Low Energy Vereist Bluetooth Low Energy-technologie Windows® 10, 11 of later macOS 10.15 of later Linux® (8) Chrome OS™ (8) iPadOS 14 of later (8) AndroidTM 8.0 of later (8) Logi Bolt USB-ontvanger niet inbegrepen. Niet compatibel met andere Logi USB-ontvangers.Windows
VoedingstypeAccu, BatterijAccuBatterij
Game platformMAC, Windows—Windows
Aantal knoppen776
Bediening muisKnoppenKnoppenKnoppen
Fabrikant NaamAction S.A.—Evoluent LLC
Instelbare dpiJaJaJa
Product hoogte5.10 cm5.10 cm0 cm
Product lengte12.49 cm8.43 cm0 cm
Reparatie typeCarry-in—Carry-in
Aansturing muisLaserOptischOptisch
Product breedte8.43 cm8.43 cm0 cm
Product gewicht0.141 g141 g0 kg
Draadloos bereik10 m10 m10 m
Type verlichtingZonder verlichtingZonder verlichtingBlue LED
Verpakking hoogte61 mm—105 mm
Verpakking lengte141 mm—113 mm
Accu/batterij codeLi-Ion batterij(en)Geen batterijenAA
Instelbare knoppenJaNeeJa
Verpakking breedte104 mm—112 mm
Verpakkingsgewicht240 g222 g230 g
Speciaal voor gamenNeeNeeNee
Horizontaal scrollenJaJaNee
Inclusief adapter(s)Nee——
Inclusief batterijenJaNeeJa
Ergonomisch ontworpenJaJaJa
Instelbare verlichtingNee—Ja
Rechts- of linkshandigRechtshandigRechtshandigRechtshandig
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Indicator batterijniveauJaNeeJa
Snel laden functionaliteitNee—Nee
Werkt op glazen ondergrondJa—Nee
Maximum vermogen voor opladen2.5 W——
Minimum vermogen voor opladen5——
MPN (Manufacturer Part Number)910-006582—VMDSW
Geschikt voor besturingssysteemAndroidChrome OS, WindowsWindows, Mac OS
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade—Schade
Aantal benodigde accu's/batterijen101
Aanbevolen voor genre——Geen gamemuis
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓dpi: 8000
  • ✓Kabellengte: 1.30 m
  • ✓Aantal knoppen: 7
  • ✓Product hoogte: 5.10 cm
  • ✓Product lengte: 12.49 cm
  • ✓Product breedte: 8.43 cm
  • ✓Product gewicht: 0.141 g
  • ✓Type: Draadloze ergonomische muis met USB-C oplaadbare accu
  • ✓DPI: 8K DPI sensor met aanpasbare gevoeligheid
  • ✓Connectiviteit: 2.4GHz Unifying + Bluetooth multi-device (tot 3 apparaten)
  • ✓Programmeerbare toetsen: 8 programmeerbare knoppen met FlowXpress
  • ✓Batterij: Tot 70 uur per oplaading (USB-C)
  • ✓Materiaal: Grafiet kleurige coating, ergonomisch contour design
  • ✓Flow-technologie: Kopiëren/plakken en schakelen tussen Mac/Windows/Linux
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓dpi: 0
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 cm
  • ✓Product breedte: 0 cm
  • ✓Product gewicht: 0 kg
Voordelen
  • +Dual connectiviteit (RF-draadloos en Bluetooth) voor flexibel apparaatgebruik
  • +8000 DPI lasersensor voor nauwkeurige cursor controle op hoge resoluties
  • +7 programmeerbare knoppen voor workflow-optimalisatie
  • +Ingebouwde oplaadbare batterij met moderne USB-C connectie
  • +Tot 10 meter werkbereik in draadloze modus
  • +Ergonomisch ontworpen voor lange werksessies met aanzienlijk minder polspijn
  • +Flow-technologie: één muis voor meerdere computers (Mac, Windows, Linux)
  • +Uniek duimwiel en snel-scroll voor sneller navigeren door grote documenten
  • +8K DPI sensor voor pixel-perfect nauwkeurigheid in design/fotografie
  • +Programmeerbare knoppen die je workflow echt kunnen versnellen
  • +Verticale ergonomie vermindert spanning in pols, onderarm, nek en schouders aanzienlijk
  • +Draadloos via USB-ontvanger, plug-and-play zonder handmatige configuratie nodig
  • +Gegroefde muisknoppen en duimknoppen op optimale plekken voor nauwkeurig werken
  • +6 volledig programmeerbare knoppen met Smart Scrolling en Excel Horizontal Scroll
  • +Beschikbaar in drie maten voor verschillende handafmetingen
Nadelen
  • −Exclusief rechtshandig ontwerp - niet geschikt voor linkshandigen
  • −Batterijduur niet gespecificeerd in productbeschrijving
  • −10 meter bereik kan beperkt zijn in zeer grote kantooromgevingen
  • −Het duimwiel vergt een leercurve en is niet voor iedereen comfortabel
  • −Batterij gaat slechts 70 uur mee (oplaadbaar via USB-C, niet AA-batterijen)
  • −Prijs van €124,90 is aanzienlijk hoger dan standaard bureaumuizen
  • −Verticale vorm vereist gewenning; niet geschikt voor wie veel wisselt tussen apparaattypen
  • −Small maat (tot 178mm) past niet voor grotere handen; Medium of Large nodig
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

FRITZ

FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

Premium

€ 284,90

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

Brother

Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

Midden

€ 101,50

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

Brother

Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

Premium

€ 190,00

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

Kensington

Kensington SmartFit Monitorarm 32"

Budget

€ 57,00

OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

OfficeSense

OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

Midden

€ 199,00

Brother HL-L2400DWE Laserprinter

Brother

Brother HL-L2400DWE Laserprinter

Midden

€ 121,00

HP OfficeJet Pro 8124e - Compacte All-in-One

HP

HP OfficeJet Pro 8124e - Compacte All-in-One

Premium

€ 140,00