← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Logitech

Logitech Lift Vertical Ergonomische Muis - Voor Business

Evoluent

Evoluent Verticale Muis D - Draadloos, Small, Ergonomisch

Kensington

Kensington Pro Fit USB Muis - Ergonomisch Kantoor Design

Prijs
€ 56,30
€ 113,00
€ 169,36
€ 31,50
€ 36,76
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 49,99 tot € 60,25
stabiel
€ 113,00 tot € 130,00
wisselend
€ 30,00 tot € 39,14
Waardering vs categorie———
dpi4000.001600
MerkLogitechEvoluentKensington
KleurGrafietGrijsZwart
MuisvormVerticaalVerticaalNormaal
BluetoothJaNeeNee
DraadloosJaJaNee
DuimsteunJaNeeJa
GewichtjesNeeNeeNee
OplaadbaarNeeNeeNee
ScrollwielJaJaJa
Kabellengte0 m0 m0 m
Stille muisNeeJaNee
SysteemeisenWindows, macOS, LinuxWindowsCompatibel met Windows® 10, 8.1, 8, 7, macOS® 10.9 of nieuwer en Chrome OS™
VoedingstypeBatterijBatterijUSB
Game platformWindowsWindowsMAC, Windows
Aantal knoppen666
Bediening muisKnoppenKnoppenKnoppen
Fabrikant NaamLogitechEvoluent LLCEsselte Business B.V.
Instelbare dpiJaJaJa
Product hoogte12 cm0 cm4.60 cm
Product lengte10.80 cm0 cm12.50 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
Aansturing muisOptischOptischOptisch
Product breedte7.50 cm0 cm8 cm
Product gewicht0.2 kg0 kg0.12 kg
Draadloos bereik10 m10 m0 m
Type verlichtingZonder verlichtingBlue LEDZonder verlichting
Verpakking hoogte75 mm105 mm58 mm
Verpakking lengte117 mm113 mm162 mm
Accu/batterij codeAAAAAA
Instelbare knoppenJaJaNee
Verpakking breedte85 mm112 mm100 mm
Verpakkingsgewicht205 g230 g190 g
Speciaal voor gamenNeeNeeNee
Horizontaal scrollenJaNeeNee
Inclusief adapter(s)Nee——
Inclusief batterijenJaJaJa
Aanbevolen voor genreGeen gamemuisGeen gamemuisGeen gamemuis
Ergonomisch ontworpenJaJaJa
Instelbare verlichtingNeeJaNee
Rechts- of linkshandigRechtshandig en linkshandigRechtshandigRechtshandig
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar3 jaar
Indicator batterijniveauJaJaNee
Snel laden functionaliteitJaNeeNee
Werkt op glazen ondergrondNeeNeeJa
Maximum vermogen voor opladen1 W——
Minimum vermogen voor opladen1 W——
MPN (Manufacturer Part Number)5099206099838VMDSWK72369EU
Geschikt voor besturingssysteemAndroidWindows, Mac OSChrome OS, Mac OS, Windows
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchadeOnjuist gebruik/ Schade
Aantal benodigde accu's/batterijen112
CE markering—ZichtbaarZichtbaar
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Grafiet
  • ✓dpi: 4000.0
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 12 cm
  • ✓Product lengte: 10.80 cm
  • ✓Product breedte: 7.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.2 kg
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓dpi: 0
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 0 cm
  • ✓Product lengte: 0 cm
  • ✓Product breedte: 0 cm
  • ✓Product gewicht: 0 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓dpi: 1600
  • ✓Kabellengte: 0 m
  • ✓Aantal knoppen: 6
  • ✓Product hoogte: 4.60 cm
  • ✓Product lengte: 12.50 cm
  • ✓Product breedte: 8 cm
  • ✓Product gewicht: 0.12 kg
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Verticale ergonomie vermindert spanning in pols, onderarm, nek en schouders aanzienlijk
  • +Draadloos via USB-ontvanger, plug-and-play zonder handmatige configuratie nodig
  • +Gegroefde muisknoppen en duimknoppen op optimale plekken voor nauwkeurig werken
  • +6 volledig programmeerbare knoppen met Smart Scrolling en Excel Horizontal Scroll
  • +Beschikbaar in drie maten voor verschillende handafmetingen
  • +Ergonomisch ontwerp met gebogen zijkanten biedt comfort en grip bij langdurig gebruik
  • +Optische sensor (1000 dpi) levert nauwkeurige cursorcontrole voor kantoorwerk
  • +Duimnavigatie voor webbrowsers bespaart tijd bij navigatie
  • +Bedraad USB - geen batterijen nodig, altijd betrouwbaar en gereed
  • +Plug & Play werking, werkt direct bij aansluiting zonder drivers
Nadelen
    • −Verticale vorm vereist gewenning; niet geschikt voor wie veel wisselt tussen apparaattypen
    • −Maat Small (tot 178 mm) past niet bij grotere handen; Medium of Large is nodig
    • −Bedraad design - je bent gebonden aan een USB-kabel met beperkte mobiliteit
    • −Alleen geschikt voor rechtshandigen - linkshandigen moeten naar ander model
    • −1000 DPI is basis-niveau - niet geschikt voor gaming of grafisch werk
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 100,99

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Trust Tanor HD Webcam: Full HD 1080p met privacy cover

    Trust

    Trust Tanor HD Webcam: Full HD 1080p met privacy cover

    € 25,99

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    € 51,27

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    Durrafy

    Durrafy Ergonomische Bureaustoel

    € 129,99