← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Kensington

Kensington Pro Fit Ergo KB675 Toetsenbord - Ergonomisch

Logitech

Logitech MX Keys Mini For Business draadloos toetsenbord

LISM

Mini-toetsenbord 6 Programmeerbare Knoppen

Prijs
€ 59,90
€ 76,45
€ 131,50
€ 174,86
€ 26,29
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 59,90 tot € 77,95
stabielbeste
€ 103,90 tot € 131,50
wisselend
€ 18,00 tot € 28,39
Waardering vs categorie———
MerkKensingtonLogitech—
KleurZwartGrafiet—
Model2024Logitech Master MX Keys Mini For Business—
DraadloosJaJa—
OplaadbaarJaJa—
Kabellengte1.80 m——
VerlichtingNeeJa—
CE markeringZichtbaar——
SysteemeisenCompatibel met Windows en macOS.Ondersteunt Windows Windows 10, Windows 11, Ondersteunt Mac-besturingssysteem Mac OS X 10.14 Mojave, Ondersteunt Linux Ja, Ondersteunde mobiele besturingssystemen Android 8.0, iOS, iPadOS—
Type toetsenMembraan toetsenScissor toetsen—
VoedingstypeAccuAccu—
Game platformMAC, WindowsAndroid—
Fabrikant NaamEsselte Business B.V.——
Product hoogte3.50 cm2.10 cm—
Product lengte37.60 cm13.20 cm—
Reparatie typeCarry-in——
Vlakke toetsenJaNee—
Numeriek keypadNeeNee—
Product breedte22.10 cm29.60 cm—
Product gewicht0.59 kg2 kg—
Draadloos bereik10 m10 m—
Taal handleidingUniverseelUniverseel—
Type verlichtingZonder verlichtingLED—
Verpakking hoogte44 mm——
Verpakking lengte399 mm——
Toetsenbord optiesBluetooth, Ergonomisch, Multimedia toetsen, Oplaadbaar, Programmeerbare toetsen, Vlakke toetsenBluetooth—
Verpakking breedte258 mm——
Verpakkingsgewicht880 g689 g—
Speciaal voor gamenNeeNee—
Inclusief adapter(s)NeeNee—
Toetsenbord indelingQWERTYQWERTY—
MultimediasneltoetsenJaJa—
Instelbare verlichtingNeeJa—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar2 jaar—
Per toets apart verlichtNeeNee—
Taal toetsenbordindelingEU LayoutUS Layout—
Snel laden functionaliteitNeeNee—
Type toetsenbord connectieBluetooth, Radio(RF)Radio(RF)—
Fysieke toetsenbordindelingANSIISO—
Maximum vermogen voor opladen0 W——
Minimum vermogen voor opladen0 W——
MPN (Manufacturer Part Number)K75491WW——
Geschikt voor besturingssysteemWindows, Mac OSMac OS, Linux, iOS, Windows, Android—
Uitzonderingen fabrieksgarantieOnjuist gebruik/ Schade——
Soort mechanische toetsen—Niet van toepassing—
Gewicht——Circa 200-250 gram
Voeding——USB powered (geen batterijen nodig)
Draaiknop——Ja, multifunctioneel instelbaar
Materiaal——Plastic behuizing met mechanische schakelaars
Aansluiting——USB (kabelgebonden)
Schakeltype——Mechanisch
Aantal toetsen——6 programmeerbare knoppen
Compatibiliteit——Windows, Mac (verificatie aanbevolen)
Programmeerbaar——Volledige aanpassingsmogelijkheden
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Kabellengte: 1.80 m
  • ✓Product hoogte: 3.50 cm
  • ✓Product lengte: 37.60 cm
  • ✓Product breedte: 22.10 cm
  • ✓Product gewicht: 0.59 kg
  • ✓Draadloos bereik: 10 m
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 3 jaar
  • ✓Kleur: Grafiet
  • ✓Product hoogte: 2.10 cm
  • ✓Product lengte: 13.20 cm
  • ✓Product breedte: 29.60 cm
  • ✓Product gewicht: 2 kg
  • ✓Draadloos bereik: 10 m
  • ✓Fabrieksgarantie termijn: 2 jaar
  • ✓Draadloos: Ja
  • ✓Aantal toetsen: 6 programmeerbare mechanische knoppen
  • ✓Aansluiting: USB-kabel (plug-and-play)
  • ✓Schakeltype: Mechanisch
  • ✓Multifunctionele draaiknop: Ja, instelbaar
  • ✓Programmeerbaar: Via software of Windows API
  • ✓Gewicht: Circa 200-250 gram
  • ✓Formaat: Ultracompact (onder 15cm)
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Verbindt draadloos via Bluetooth Low Energy en de meegeleverde Logi Bolt USB-ontvanger
  • +Ondersteunt meerdere apparaten en heeft programmeerbare sneltoetsen
  • +Compact formaat van circa 29,6 bij 13,2 cm
  • +Instelbare LED-achtergrondverlichting
  • +Oplaadbare 1130 mAh-accu met USB-C-laadaansluiting
  • +Zes volledig programmeerbare knoppen. Je bepaalt zelf wat elke knop doet
  • +Mechanische schakelaars geven tactiele feedback en voelen duurzaam aan
  • +Plug-and-play USB. Werkt onmiddellijk zonder ingewikkelde software
  • +Ultracompact formaat neemt minimaal bureauruimte in beslag
Nadelen
    • −Geen numeriek toetsenblok, muis of aanwijsapparaat
    • −US QWERTY-toetsenbord met een opgegeven fysieke ISO-indeling, wat controle voor aankoop verstandig maakt
    • −Tegenstrijdige gewichtswaarden: 506,4 g voor het toetsenbord tegenover 2 kg in een ander productveld
    • −Slechts zes knoppen. Beperkter dan grotere macro-pads met 20+ keys
    • −Geen draadloze optie. Je bent afhankelijk van USB-aansluiting
    • −Plastic behuizing voelt op sommige onderdelen goedkoop aan
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    € 105,00

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    Brother

    Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

    € 159,00

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    € 177,44

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    € 44,46

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    € 89,99

    OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

    OfficeSense

    OfficeSense OS50 Zit-Sta Bureau 120x60 - Elektrisch Verstelbaar

    € 199,00

    Brother HL-L2400DWE Laserprinter

    Brother

    Brother HL-L2400DWE Laserprinter

    € 120,00