← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Brother

Brother DCPL3520CDWE - All-in-One Kleuren LED Printer

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

PerfectPrint

PerfectPrint Labelprinter USB & Bluetooth: Thermisch 203dpi

Prijs
€ 360,00
€ 159,00
€ 194,00
€ 119,95
€ 139,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore41/10056/10066/100beste
Prijssegment
Premium
Premium
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 10%goedkoper dan 27%goedkoper dan 38%beste
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsGoed koopmoment
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 302,37 tot € 380,00
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
stabiel
€ 119,95 tot € 139,95
Waardering vs categoriebeter dan 68%beter dan 78%bestebeter dan 78%
MerkBrotherBrotherPerfectPrint
KleurWitBiancoGrijs
ModelDCP-L3520CDWEBrother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI WifiPerfectPrint
BluetoothNeeNee—
Lcd-displayJaJa—
WiFi-directNeeNee—
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
KleurfunctieZwart-wit & KleurZwart-wit & Kleur—
SysteemeisenChromeOS (Ondersteunt direct printen via ChromeOS), Linux (CUPS, LPD/LPRng (x86/x64-omgeving)), macOS (Gebruik AirPrint vanaf versie 11.0.x), PCL Drivers (PCL6), PostScript (Driver voor Windows beschikbaar voor het printen naar een lokaal of via netwerk aangesloten Brother laserprinter met PostScript ondersteuning), Windows (11)Windows, macOSApplicatie geïnstalleerd. Up to date. Toestemming vereist.
Type scannerFlatbed-scannerFlatbed-scanner—
Apple AirPrintNeeJa—
Cloud PrintingNeeNee—
Fabrikant NaamTradinQ (importeur)Brother—
Print formatenA4A3—
Product hoogte49.70 cm63.60 cm—
Product lengte49.70 cm41.90 cm—
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
E-mail printingNeeNee—
Product breedte53.60 cm46.80 cm—
Product gewicht20.20 kg17.04 kg—
Printer functiesKopiëren, Printen, ScannenFaxen—
Randloos printenNeeNee—
Taal handleidingEngels, Nederlands, UniverseelEngels, Nederlands, Universeel—
Bluetooth vereistNeeNee—
Gebruiker segmentZakelijk gebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruik
Type papierinvoerPapierladePapierlade—
Verpakking hoogte490 mm414 mm—
Verpakking lengte540 mm649 mm—
VerpakkingsinhoudBrother DCP-L3520CDWEBrother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleiding—
Aantal inktkleuren42—
Aantal papierladen11—
Verpakking breedte510 mm488 mm—
Verpakkingsgewicht10000 g18476 g1966 g
Printer technologieLED-printerInkjetprinterDirect thermisch
Printsnelheid kleurStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Scanresolutie (DPI)1200 x 1200600 x 600—
CD's/DVD's beprintenNeeNee—
Draadloze verbindingJaJaJa
Printresolutie (DPI)600 x 24004800 x 1200203 x 203
Maximaal printformaatA4A3—
Type interface met pcWLAN (WiFi)WLAN (WiFi)—
Capaciteit papierladen250250—
Printsnelheid zwart-witStandaard: tot 25 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar2 jaar
Netwerkaansluiting (LAN)NeeJa—
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Aantal inktpatronen/kleuren44—
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleur—
Printer functies dubbelzijdigPrintenPrinten—
MPN (Manufacturer Part Number)DCPL3520CDWERE1MFC-J5340DWE—
Wireless Protected Setup (WPS)NeeNee—
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeGebruikersschade—
Automatische documentinvoer (ADF)NeeJa—
Kan zelfstandig met internet verbindenJaJa—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaJa—
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum—
Type label——Label, Verzendlabel, Tape
Labelbreedte——12 mm, 3.5 mm, 6 mm, 9 mm, 100 mm, 101 mm, 102 mm, 18 mm, 19 mm, 152 mm, 150 mm, 24 mm, 25 mm, 28 mm, 29 mm, 32 mm, 38 mm, 36 mm, 39 mm, 40 mm, 41 mm, 50 mm, 54 mm, 57 mm, 58 mm, 59 mm, 61 mm, 89 mm, 80 mm, 62 mm, 76 mm, 60 mm
Voedingstype——Adapter/ lichtnet, Netstroom, USB
Printer opties——Draagbaar
Type input/output——USB, Bluetooth
Toetsenbord indeling——Geen toetsenbord
Aanvullende garanties——2 jaar fabrieksgarantie
Aftersales Service(s)——Klantenservice bij installatie
Maximale printsnelheid——150
Aantal ethernet-poorten rj45——1
Aantal meegeleverde printrollen——6
Geschikt voor besturingssysteem——Android, Blackberry OS, iOS, Windows Mobile, Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS
Geschikt voor pakketbezorgdienst——Bpost, DHL, DPD, PostNL, UPS
Wordt geleverd met de volgende software——LabeLife
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 49.70 cm
  • ✓Product lengte: 49.70 cm
  • ✓Product breedte: 53.60 cm
  • ✓Product gewicht: 20.20 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 4
  • ✓Aantal papierladen: 1
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
  • ✓Printtechnologie: Thermisch (geen inkt of toner)
  • ✓Connectiviteit: USB & Bluetooth
  • ✓Compatibiliteit: PostNL, DHL, bol verzendsoftware
  • ✓Labeltype: Verzendlabels en standaard etiketten
  • ✓Toepassingen: Webshop verzending, kantoor, archivering
  • ✓Bediening: Via pc-software en smartphone-app
  • ✓Printertype: Labelmaker / labelprinter
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
  • +Thermisch printen: geen inkt of toner nodig, lagere kosten op lange termijn
  • +Printsnelheid van 150 mm/s. Geschikt voor drukke verzendmomenten
  • +Werkt via USB én Bluetooth met Windows, Mac, iOS en Android
  • +Compatibel met PostNL, DHL, Bpost, bol, Amazon en Shopify
  • +Installatie binnen 5 minuten, geen technische kennis vereist
Nadelen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    • −Alleen thermisch papier. Geen gewone labels of gekleurd drukwerk mogelijk
    • −203 dpi is functioneel maar niet fotografisch scherp voor complexe logo's
    • −Bluetooth-verbinding kan op drukke netwerken minder stabiel zijn dan USB
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    Premium

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Midden

    € 87,50

    Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

    Dell

    Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

    Budget

    € 27,95

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Premium

    € 180,91

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Budget

    € 56,89

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Budget

    € 56,00

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Midden

    € 89,99