← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Brother

Brother Dcpl3560cdw - All-in-One Kleuren LED Printer

Brother

Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

HP

HP LaserJet M234dw - Compacte kantoorprinter

Prijs
€ 400,61
€ 159,00
€ 194,00
€ 139,95
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore33/10056/100beste49/100
Prijssegment
Premium
Premium
Premium
Prijspositiegoedkoper dan 8%goedkoper dan 27%goedkoper dan 29%beste
KoopmomentGemiddelde prijsGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 368,44 tot € 439,99
wisselend
€ 149,00 tot € 296,00
stabiel
€ 118,90 tot € 143,00
Waardering vs categoriebeter dan 35%beter dan 78%bestebeter dan 73%
MerkBrotherBrotherHP
KleurWitBiancoZwart
ModelDCP-L3560CDWBrother MFC-J5340DWE multifunctionele printer Inkjet A3 4800 x 1200 DPI WifiMultifunctionele printer voor thuis/thuiskantoor - dubbelzijdig printen - ethernet aansluiting
BluetoothNeeNeeJa
Lcd-displayJaJa—
WiFi-directNeeNeeJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
KleurfunctieZwart-wit & KleurZwart-wit & KleurZwart-wit
SysteemeisenLinux ( SANE), Windows (Windows 10, TWAIN, WIA), Macintosh (scan via Airprint), ChromeOSWindows, macOS—
Type scannerFlatbed-scannerFlatbed-scannerFlatbed-scanner
Apple AirPrintNeeJaJa
Cloud PrintingNeeNee—
Fabrikant NaamBrotherBrother—
Print formatenA4A3A4
Product hoogte49.70 cm63.60 cm24.19 cm
Product lengte53.30 cm41.90 cm29.86 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
E-mail printingNeeNee—
Product breedte53.60 cm46.80 cm36.80 cm
Product gewicht20.30 kg17.04 kg7.60 kg
Printer functiesKopiëren, Printen, ScannenFaxenPrinten, Kopiëren, Scannen
Randloos printenNeeNee—
Taal handleidingEngels, Nederlands, UniverseelEngels, Nederlands, Universeel—
Gebruiker segmentThuisgebruik, Zakelijk gebruikThuisgebruik, Zakelijk gebruik—
Type papierinvoerPapierladePapierladePapierlade
Verpakking hoogte530 mm414 mm—
Verpakking lengte540 mm649 mm—
VerpakkingsinhoudBrother DCP-L3560CDWBrother MFC-J5340DWE printer, inktcartridges, stroomkabel, handleidingLaserJet MFP M234dw printer, HP zwarte LaserJet tonercartridge (700 pagina's), Stofklep, Naslaggids, Installatieposter, Garantiegids en flyer in sommige landen & Netsnoer
Aantal inktkleuren424
Aantal papierladen11—
Verpakking breedte500 mm488 mm—
Verpakkingsgewicht24000 g18476 g9813 g
Printer technologieLED-printerInkjetprinterLaserprinter
Printsnelheid kleurSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut—
Scanresolutie (DPI)1200 x 1200600 x 600600 x 600
CD's/DVD's beprintenNeeNee—
Draadloze verbindingJaJa—
Printresolutie (DPI)600 x 24004800 x 1200600 x 600
Maximaal printformaatA4A3—
Type interface met pcWLAN (WiFi), LAN, USB 2.0WLAN (WiFi)LAN, USB 2.0, WLAN (WiFi)
Capaciteit papierladen250250100
Printsnelheid zwart-witSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuutSnel: 25 t/m 39 pagina's per minuut
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar2 jaar
Netwerkaansluiting (LAN)JaJaJa
Kleurfunctie voor printenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleurZwart-wit
Aantal inktpatronen/kleuren441
Kleurfunctie voor kopiërenZwart-wit en kleurZwart-wit en kleurZwart-wit
Printer functies dubbelzijdigPrintenPrintenPrinten, Kopieren
MPN (Manufacturer Part Number)DCPL3560CDWRE1MFC-J5340DWE—
Wireless Protected Setup (WPS)NeeNee—
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeGebruikersschade—
Automatische documentinvoer (ADF)JaJa—
Kan zelfstandig met internet verbindenJaJa—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeJa
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaJa—
Bluetooth vereist—NeeNee
Ondersteuning met updates—Minimaal 12 maanden na introductiedatum—
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Print formaten: A4
  • ✓Product hoogte: 49.70 cm
  • ✓Product lengte: 53.30 cm
  • ✓Product breedte: 53.60 cm
  • ✓Product gewicht: 20.30 kg
  • ✓Aantal inktkleuren: 4
  • ✓Aantal papierladen: 1
  • ✓Druksnelheid: tot 22 pagina's per minuut (zw-w) en 20 ppm (kleur)
  • ✓Printformaat: dubbelzijdig tot A4, enkelzijdig tot A3
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi, USB, Ethernet
  • ✓Touchscreen: 6,8 inch kleurendisplay
  • ✓Cartridgesysteem: XL-formaat met EcoPro-abonnement
  • ✓Scanner/Copier: Ingebouwd met ADF (automatische documentvoeder)
  • ✓Garantie: Doorlopende garantie via EcoPro-abonnement
  • ✓Printsnelheid: 29 ppm (zwart-wit)
  • ✓Verbinding: Wi-Fi, Ethernet, USB 2.0
  • ✓Automatische documentvoeder: 40 sheets
  • ✓Duplex printing: Standaard ingebouwd
  • ✓Multifunctioneel: Print, kopie, scan, fax
  • ✓Papieropslagcapaciteit: 250 sheets standaard
  • ✓Energieverbruik: EcoSmart technologie
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Print tot A3 met 4800 x 1200 DPI
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Dubbelzijdig printen
  • +WiFi, LAN en Apple AirPrint
  • +Papierlade met capaciteit van 250
  • +Automatisch dubbelzijdig printen en kopiëren
  • +Automatische documentinvoer en flatbedscanner
  • +Aansluiting via LAN, USB 2.0 en WiFi, plus WiFi-direct en AirPrint
  • +Compacte afmetingen van 36.80 x 29.86 x 24.19 cm bij 7.60 kg
  • +Tot 29 zwart-witpagina's per minuut
Nadelen
    • −Gewicht van 17.04 kg maakt verplaatsen lastig
    • −Geen Bluetooth, WiFi-direct of WPS
    • −Geen Cloud Printing of e-mail printing
    • −Geen randloos printen en slechts één papierlade
    • −Alleen zwart-wit, kleurenafdrukken zijn niet mogelijk
    • −Dynamische beveiliging blokkeert cartridges met aangepaste of niet-HP circuits
    • −Geen lcd-display en geen WPS
    • −Printresolutie en scanresolutie blijven op 600 x 600 DPI
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    FRITZ

    FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

    Premium

    € 284,90

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Brother

    Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

    Midden

    € 87,50

    Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

    Dell

    Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

    Budget

    € 27,95

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Brother

    Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

    Premium

    € 180,91

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Fellowes

    Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

    Budget

    € 56,89

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Kensington

    Kensington SmartFit Monitorarm 32"

    Budget

    € 56,00

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Logitech

    Logitech MX Master 3SE - Professionele muis met Bluetooth & laser

    Midden

    € 89,99