← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer AX23: WiFi 6-router met 1800 Mbps

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

TP-Link

TP-Link Archer C6: WiFi 5 router met 1200 Mbps en MU-MIMO

Prijs
€ 69,95
€ 151,00
€ 176,41
€ 39,90
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 47,99 tot € 69,99
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
stabiel
€ 38,79 tot € 50,99
Waardering vs categorie———
USBNeeJaNee
MerkTP-LinkASUSTP-Link
KleurZwartzwartZwart
ModelWiFi 6 | 1800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-bandTP-Link Archer C6 draadloze router Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
SimkaartslotNeeNeeNee
Product hoogte4.16 cm19.10 cm3.50 cm
Product lengte13.50 cm17.90 cm14.40 cm
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 5
Link aggregatieNeeJaNee
Product breedte26.02 cm32 cm23 cm
Product gewicht500 g764 g300 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 1 Gbps)
Type LAN poorten1 Gigabit2.5 Gigabit1 Gigabit
PoE ondersteuningNeeJaNee
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandSimultaneous tri-bandSimultaneous dual-band
VerpakkingsinhoudRouter, Ethernetkabel, stroomkabelTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, GarantiekaartTP-Link Archer C6
Aantal WAN-poorten111
Verpakkingsgewicht715 g1503 g718 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
WiFi Snelheid 5 GHz1200 Mbps2880 Mbps867 Mbps
Aanvullende functiesOneMesh – gebruik in combinatie met OneMesh-extenders om in heel het huis een goede dekking te krijgen voor een goede roaming tussen signalen.Ondersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.—
WiFi Snelheid Totaal1800 Mbps9300 Mbps1200 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten0—0
Aantal ethernet poorten445
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appNeeJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4—4
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSWindows, iPadOS, iOS, AndroidAndroid, iOS
Aantal interne/externe WiFi antennes464
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)010
QoS—Ja—
UPnP—Ja—
Multiroom—Ja—
Beamforming—Ja—
Gastnetwerk—Ja—
USB-versies—USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A—
Fabrikant Naam—ASUS—
Reparatie type—Carry-in—
Introductiejaar—2025—
Introductiemaand—September—
Seamless Roaming—Ja—
Taal handleiding—Engels—
VPN pass-through—JaJa
Verpakking hoogte—8.10 cm—
Verpakking lengte—44.70 cm—
Verpakking breedte—24.10 cm—
Ouderlijke controle—Ja—
WiFi Snelheid 6 GHz—5760 Mbps—
WiFi Snelheid 2,4 GHz—688 Mbps—
Betaalde diensten vereist—Nee—
Ondersteuning met updates—Minimaal 7 jaar na introductiedatum—
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)—
Netwerk beveiliging opties—Filtering op MAC-adresWPA, WEP, WPA2
Geoptimaliseerd voor Gaming—Ja—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten—3—
MPN (Manufacturer Part Number)—90IG0A30-MO9C00—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—Nee—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 500 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 4.16 cm
  • ✓Product lengte: 13.50 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Product breedte: 26.02 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Type LAN poorten: 1 Gigabit
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
  • ✓Kleur: Zwart
Voordelen
  • +WiFi 6 (802.11ax) voor stabielere verbinding met veel apparaten
  • +Simultaneous Dual-Band voorkomt dat verkeer elkaar hindert
  • +Ondersteunt tot 1,8 Gbps totale wifisnelheid
  • +Vijf ethernetpoorten waarvan gigabit (1000 Mbps)
  • +Gratis uitgebreide ouderlijk toezicht-functies via app
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
  • +Vier externe antennes en één interne antenne voor stabiele dekking
  • +MU-MIMO ondersteunt communicatie met twee apparaten tegelijk
  • +Gigabit Ethernet-poorten voorkomen een knelpunt op bekabelde verbindingen
  • +TP-Link Tether app maakt netwerkbeheer eenvoudig via smartphone
Nadelen
  • −Maximale wifisnelheid van 1800 Mbps is lager dan duurdere WiFi 6-routers
  • −Geschikt voor middengrote woningen, niet voor grote panden zonder mesh-extenders
  • −Geen vermelding van USB-poorten voor gedeelde opslag
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
  • −WiFi 5 is verouderd; nieuwere apparaten profiteren niet van snellere standaarden
  • −Levering willekeurig uit twee verschillende ontwerpen, je weet niet welke je krijgt
  • −Totale snelheid van 300 Mbps op 2,4 GHz beperkt voor zwaardere taken
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

€ 359,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00