← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Tapo

Tapo C320WS Beveiligingscamera buiten - 2K QHD - IP66 - WiFi

eufy

Eufy T8P00321 4K PoE Bullet Camera met AI-detectie

Camux

Camux Cam-VisionX Beveiligingscamera Buiten IP66 3MP 2K

Prijs
€ 56,99
€ 149,99
€ 39,95
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitwisselend
€ 39,09 tot € 61,99
stabiel
€ 128,00 tot € 149,99
zeer stabielbeste
€ 35,95 tot € 39,95
Waardering vs categorie———
MerkTapoEufyCamux
WIFIJa, 802.11b, Ja, 802.11g, Ja, 802.11n, JaGeen Wi-Fi—
KleurC320WSZwart;Wit—
ModelTapo C320WSEufy T8P00321 bewakingscamera Kogel (vorm) IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur—
Bereik30 m0 m—
BedieningMobiele appMobiele app—
AI-functiesBewegingsdetectie, PakketdetectieDetectiezones, Indringerdetectie, Persoonsdetectie, Voertuigdetectie—
ZoomfunctieNeeNee—
VoedingstypeNetstroomEthernet—
Wifi vereistNee——
Product hoogte10.34 cm7.27 cm—
Product lengte14.23 cm20.26 cm—
Product breedte6.43 cm7.34 cm—
Bedrade snelheidFast Ethernet (Tot 100 Mbps)Gigabit (Tot 1 Gbps)—
Camera resolutie2560 x 1440 pixels3840 x 2160 pixels—
AfstandsbedieningJaNee—
Bluetooth vereistNeeNee—
Infrarood afstand30 m50 m—
Type WIFI netwerkSingle-band (2,4 GHz)Geen Wifi-netwerk—
Verpakkingsinhoudlaptopeufy Security PoE Bullet CCTV Camera E40 Add-On—
IP-Camera functiesBullet cameraDome camera—
Verpakkingsgewicht0.51 kg1.02 kg—
Extern geheugenslotYN—
Aanvullende garanties2 Jaar——
Temperatuurbereik max.45 °C50 °C—
Temperatuurbereik min.-20 °C-20 °C—
Type beveiligingscameraIP-cameraIP-camera—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar—
Type extern geheugenslotMicro SD——
Bediening via mobiele appJaJa—
Inclusief montagemateriaalJaJa—
Zichtbare microfoon—Ja—
App werkt op besturingssyteem—Android, iOS—
App vereist voor volledige functionaliteit—Ja—
Eigenschappen
  • ✓Kleur: C320WS
  • ✓WIFI: Ja, 802.11b, Ja, 802.11g, Ja, 802.11n, Ja
  • ✓Bereik: 30 m
  • ✓Product hoogte: 10.34 cm
  • ✓Product lengte: 14.23 cm
  • ✓Product breedte: 6.43 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Fast Ethernet (Tot 100 Mbps)
  • ✓Camera resolutie: 2560 x 1440 pixels
  • ✓Kleur: Zwart;Wit
  • ✓Bereik: 0 m
  • ✓Product hoogte: 7.27 cm
  • ✓Product lengte: 20.26 cm
  • ✓Product breedte: 7.34 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Camera resolutie: 3840 x 2160 pixels
  • ✓Infrarood afstand: 50 m
    Voordelen
    • +2K QHD-resolutie (2560x1440) met 8x digitale zoom voor scherpe details
    • +Kleuren nachtzicht dankzij starlight-sensor en invullicht, geen zwart-wit
    • +IP66-weerbestendig: beschermd tegen stof en regen
    • +Lokale opslag op microSD tot 256 GB, geen abonnement nodig
    • +Tweeweg audio om te communiceren met bezoekers
    • +4K UHD-resolutie met 122° groothoek voor breed beeld
    • +Kleurnachtzicht via AI-ISP en optionele spot met HDR
    • +AI-detectie onderscheidt personen, voertuigen en huisdieren
    • +PoE: stroom en data via één kabel
    • +IP67-weerbestendigheid en 3 jaar garantie
    • +IP66-waterdichte behuizing geschikt voor alle weersomstandigheden
    • +355° horizontale en 90° verticale rotatie zonder dode hoeken
    • +Inclusief 32GB MicroSD-kaart en 3 meter DC-verlengkabel
    • +Automatisch volgen bij bewegingsdetectie met meldingen via app
    • +Tweewegs-audio voor directe communicatie
    Nadelen
    • −Geen vermelding van cloudopslag als standaardoptie
    • −Werkt alleen via wifi, geen ethernet-aansluiting genoemd
    • −Bereik en stabiliteit afhankelijk van wifi-signaal buiten
    • −Vereist aparte Eufy NVR S4 (niet inbegrepen)
    • −Geen WiFi-optie, alleen bedraad via PoE
    • −PoE-switch of injector en DC-adapter nodig (niet inbegrepen)
    • −Alleen wifi-connectiviteit, geen ethernet-optie voor stabielere verbinding
    • −Cloud-opslag vereist waarschijnlijk abonnement (prijs niet vermeld)
    • −DC-voeding, geen accu of zonnepaneel voor volledig draadloos gebruik
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 100,00

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    € 172,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    € 253,00

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    Philips

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    € 175,00