← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer AX55: WiFi 6-router met 3000 Mbps en dual-band

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 75,00
€ 78,98
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 56,47 tot € 80,00
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
USBJaJaJa
MerkTP-LinkASUSASUS
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 6 | 3000 Mbps | USB 3.0 PoortWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
USB-versiesUSB 3.0USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
SimkaartslotNeeNeeNee
Product hoogte13.44 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte26.10 cm9 cm17.90 cm
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 7
Product breedte41 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht0.5 kg854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
Type LAN poorten1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
VerpakkingsinhoudWifi-router Archer AX55, stroomadapter, RJ45 Ethernet-kabel, snelle installatiegidsRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Verpakkingsgewicht935 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
WiFi Snelheid 5 GHz2402 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functiesCompatible with Alexa10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal3000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten01—
Aantal ethernet poorten554
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemiOS, iPadOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal interne/externe WiFi antennes446
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
QoS—JaJa
UPnP—JaJa
Multiroom—JaJa
Beamforming—JaJa
Gastnetwerk—JaJa
CE markering—Zichtbaar—
Fabrikant Naam—ASUSTeK Computer Inc.ASUS
Reparatie type—Carry-inCarry-in
Introductiejaar—20242025
Link aggregatie—JaJa
Introductiemaand—JanuariSeptember
Seamless Roaming—JaJa
Taal handleiding—Duits, Engels, Frans, NederlandsEngels
VPN pass-through—JaJa
Verpakking hoogte—13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte—32 cm44.70 cm
Ondersteunt Matter—Nee—
Verpakking breedte—22.70 cm24.10 cm
Ouderlijke controle—JaJa
WiFi Snelheid 2,4 GHz—1000 Mbps688 Mbps
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging opties—WPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor Gaming—JaJa
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten—43
MPN (Manufacturer Part Number)—90IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Schade—
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—NeeNee
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Ondersteuning met updates——Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.5 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.0
  • ✓Product hoogte: 13.44 cm
  • ✓Product lengte: 26.10 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Product breedte: 41 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 6 met tot 3000 Mbps voor soepel streamen en gamen
  • +160 MHz-kanaalondersteuning op 5 GHz voor 8K-video
  • +OneMesh-compatibel voor uitbreiding tot mesh-netwerk
  • +WPA3-beveiliging en HomeShield voor netwerkbeveiliging
  • +Qualcomm-chipset met veel geheugen voor stabiele prestaties onder belasting
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −HomeShield-uitgebreide functies kosten extra na gratis basisversie
  • −Geen vermelding van 10 Gigabit Ethernet-poorten
  • −Dubbele merknaam 'TP-Link TP-Link' wijst mogelijk op typefout in productnaam
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

€ 359,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00