← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 425,00
€ 466,67
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 425,00 tot € 549,00
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkTP-LinkASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 7 | Tri-Band | 19000 Mbps | Gaming poortWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomJaJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamTP-Link Technologies Co., Ltd.ASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte22.40 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte29.20 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202420242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte20.70 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht2.21 kg854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandJuliJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit, 10 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous tri-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte26.50 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte36.10 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudArcher GE800Router, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten221
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte28 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht5140 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz5760 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz11520 Mbps—5760 Mbps
WiFi Snelheid Totaal19000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1376 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poortenGeen1—
Aantal ethernet poorten654
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 48 maanden na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2, WPA3, 802.1xWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten0——
App werkt op besturingssyteemiOS, iPadOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten21—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten443
MPN (Manufacturer Part Number)Archer GE80090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantiegebruikersschadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes846
Delen van gebruikersgegevens vereistJa, bij aanmaken van account bij appNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
USB-versies—USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
Aanvullende functies—10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 2.21 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 22.40 cm
  • ✓Product lengte: 29.20 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 20.70 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 10 Gbps)
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 7 met totale bandbreedte van 19 Gbps
  • +Twee 10G WAN/LAN-poorten voor toekomstbestendige aansluitingen
  • +Vier 2.5G LAN-poorten voor meerdere snelle bedrade verbindingen
  • +EasyMesh-compatibel voor uitbreiding tot mesh-netwerk
  • +HomeShield beveiligingssuite inbegrepen
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −WiFi 7 nog niet volledig benut door de meeste apparaten
  • −Gaming-uitstraling past niet in elk interieur
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 252,44

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00