← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Tapo

Tapo C220 Beveiligingscamera 2K 4MP QHD Pan Tilt

Camux

Camux Cam-VisionX Beveiligingscamera Buiten IP66 3MP 2K

eufy

eufyCam C35: draadloze beveiligingscamera met kleurennachtzicht

Prijs
€ 34,95
€ 52,29
€ 39,95
€ 75,99
€ 99,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 22,79 tot € 44,95
zeer stabielbeste
€ 35,95 tot € 39,95
wisselend
€ 54,00 tot € 99,99
Waardering vs categorie———
MerkTapoCamuxeufy
WIFIJa——
Kleur2K 4MP—Zwart
ModelTapo C220——
Bereik12 m——
BedieningMobiele app——
AI-functiesBewegingsdetectie, Persoonsdetectie——
ZoomfunctieJa——
VoedingstypeNetstroom——
Wifi vereistJa——
Product hoogte11.72 cm——
Product lengte8.68 cm——
Product breedte8.54 cm——
Bedrade snelheidFast Ethernet (Tot 100 Mbps)——
Camera resolutie2880 x 1620 pixels——
AfstandsbedieningNee——
Infrarood afstand12 m——
Type WIFI netwerkSingle-band (2,4 GHz)——
VerpakkingsinhoudTapo C220 Camera; Power Adapter; Quick Start Guide; Mounting Screws; Mounting Anchors; Mounting Template; Camera Base——
IP-Camera functiesPTZ-camera——
Verpakkingsgewicht0.45 kg——
Extern geheugenslotY——
Zichtbare microfoonJa——
Temperatuurbereik max.70 °C——
Temperatuurbereik min.-40 °C——
Type beveiligingscameraIP-camera——
Fabrieksgarantie termijn2 jaar——
Type extern geheugenslotMicro SD——
Bediening via mobiele appJa——
Inclusief montagemateriaalJa——
App vereist voor volledige functionaliteitJa——
Eigenschappen
  • ✓Kleur: 2K 4MP
  • ✓Bereik: 12 m
  • ✓Product hoogte: 11.72 cm
  • ✓Product lengte: 8.68 cm
  • ✓Product breedte: 8.54 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Fast Ethernet (Tot 100 Mbps)
  • ✓Camera resolutie: 2880 x 1620 pixels
  • ✓Infrarood afstand: 12 m
    • ✓Kleur: Zwart
    Voordelen
    • +2K 4MP QHD-resolutie (2560x1440) voor scherpe beelden
    • +360° horizontaal en 114° verticaal draai- en kantelbereik
    • +Geavanceerd nachtzicht tot 9 meter
    • +Slimme AI-detectie met directe meldingen
    • +Handsfree bediening via Google Assistant en Amazon Alexa
    • +IP66-waterdichte behuizing geschikt voor alle weersomstandigheden
    • +355° horizontale en 90° verticale rotatie zonder dode hoeken
    • +Inclusief 32GB MicroSD-kaart en 3 meter DC-verlengkabel
    • +Automatisch volgen bij bewegingsdetectie met meldingen via app
    • +Tweewegs-audio voor directe communicatie
    • +Geen maandelijkse kosten bij gebruik met HomeBase Mini
    • +PureColor Vision geeft kleurenbeelden bij weinig licht zonder schijnwerpers
    • +IP67-weerbestendig voor zowel binnen- als buitengebruik
    • +Magnetische bevestiging maakt installatie in seconden mogelijk
    • +AI-herkenning van mensen, voertuigen, huisdieren en gezichten
    Nadelen
    • −MicroSD-kaart tot 512 GB apart verkrijgbaar
    • −Geen cloudopslag vermeld als standaardoptie
    • −Alleen geschikt voor binnengebruik
    • −Alleen wifi-connectiviteit, geen ethernet-optie voor stabielere verbinding
    • −Cloud-opslag vereist waarschijnlijk abonnement (prijs niet vermeld)
    • −DC-voeding, geen accu of zonnepaneel voor volledig draadloos gebruik
    • −microSD-kaart tot 256 GB niet inbegrepen
    • −HomeBase Mini met microSD tot 1 TB niet inbegrepen
    • −Alleen 2,4 GHz wifi, geen 5 GHz ondersteuning
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    Philips

    Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

    € 254,05

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

    € 549,70

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    Emma

    Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

    € 599,70

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    Sprei

    Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

    € 96,95

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    Baseus

    Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

    € 29,89

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    EZVIZ

    EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

    € 172,00

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    Foscam

    Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

    € 253,00

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    Philips

    Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

    € 195,00