← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS ROG Rapture GT-BE98 Edition 20 - Gaming Router

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 455,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 455,00 tot € 911,00
stabielbeste
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwart, GoudZwartzwart
ModelWiFi 7 - 25000 Mbps - Quad-Band - Limited EditionWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomJaJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamASUSASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte22.06 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte35.04 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202620242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte35.04 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht2 kg854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandJuliJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten10 Gigabit, 2.5 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningJaNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous quad-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte14.30 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte40.40 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudRouter, RJ-45 kabel, Netsnoer, Snelstartgids, GarantiekaartRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten221
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte39.10 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht4291 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz5760 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz11520 Mbps—5760 Mbps
Aanvullende functiesMulti-Link Operation (MLO), Guest Network Pro, Safe Browsing, Instant Guard, Site-to-Site VPN, Dual WAN & Backup Internet, Dedicated 10G Gaming Port: Een speciale 10 Gigabit gamingpoort die automatisch prioriteit geeft aan gamingverkeer voor optimale prestaties. OpenNAT, AURA RGB-verlichting10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal27000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1376 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten11—
Aantal ethernet poorten754
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesFirewall, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-EnterpriseWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatieAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten21—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten443
MPN (Manufacturer Part Number)90IG08F0-MO9A3V90IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes846
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNeeNee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 2 kg
  • ✓Kleur: Zwart, Goud
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 22.06 cm
  • ✓Product lengte: 35.04 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2026
  • ✓Product breedte: 35.04 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
    • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
    • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
    • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
    • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
    • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
    • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
    • +Ook bij vakhandels leverbaar
    • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
    • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
    • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
    • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
    • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
    • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
    • +USB 3.2 en link aggregation
    Nadelen
      • −Geen 6 GHz-band
      • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
      • −Groot en opvallend met vier antennes
      • −6 GHz-band komt slecht door muren
      • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
      • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
      • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

      Apple

      Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

      € 1.272,00

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Asus

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      € 624,00

      Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

      Samsung

      Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

      € 359,00

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      TP-Link

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      € 197,00

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Dell

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      € 245,00

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      Samsung

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      € 363,80

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      € 209,00