← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS TUF Gaming VG27AQ5A - QHD Fast IPS Gaming Monitor - 210Hz - 0.3ms - 27 Inch

Philips

Philips Evnia 27M2N3800A - Dual Mode 4K gaming monitor

Asus

ASUS ROG Strix XG27WCS - 27" QHD Curved 180Hz Gaming Monitor

Prijs
€ 179,00
€ 289,90
€ 279,00
€ 379,96
€ 279,00
€ 389,90
Beoordeling
Categoriegaminggaminggaming
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 159,00 tot € 207,00
stabielbeste
€ 229,00 tot € 299,00
stabiel
€ 236,93 tot € 287,10
Waardering vs categorie———
HDRJaJa—
MerkASUSPhilipsASUS
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%—
SmartNeeNeeNee
CurvedNeeNeeJa
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%—
Kijkhoek178178—
Type HDRHDR 10HDR 400HDR 400
Vermogen20.8 W25.65 W22 W
DraagbaarNeeNeeNee
Type syncFreesync Premium, G-Sync compatible, FreeSyncFreeSync, Freesync Premium, G-Sync compatibleFreeSync, G-Sync compatible
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm—
Helderheid300350—
KantelbaarNeeJaJa
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1HDMI 2.0
Introductie52025—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
LuidsprekersJaJa—
KleurechtheidsRGBsRGB, DCI P-3 kleurdekking, AdobeRGBAdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
Schermgrootte27 Inch27 Inch27 Inch
USB-C voedingNee—Ja
Contrast ratio1000:11000:1—
Fabrikant NaamASUS Europe B.V.Koninklijke Philips N.V.—
Monitor optiesIngebouwde microfoon, Ingebouwde webcam, VerlichtingDual Mode, VerlichtingVerlichting
Product hoogte47.50 cm51.90 cm39 cm
Product lengte68.90 cm26.10 cm21.90 cm
Reparatie typePick-up en return, Carry-inCarry-in—
Beeldverhouding16:0916:0916:09
KabelmanagementJaJa—
Product breedte16 cm61.40 cm61.10 cm
Product gewicht7.10 kg5.60 kg7.10 kg
Draaibaar schermNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel—
Type aansluitingDisplayPort, HDMI, 3,5 mm mini-jack (AUX), USB-C, USB 3.0HDMI, DisplayPort, 3,5 mm mini-jack (AUX)HDMI, DisplayPort
Gebruiker segmentGamingGamingGaming
Hoogte instelbaarNeeJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee—
Type input/outputDisplayport 1.4, DisplayPort 1.2Displayport 1.4Displayport 1.4
Verpakking hoogte160 mm455 mm—
Verpakking lengte688 mm139 mm—
VerpakkingsinhoudMonitorDisplayPort-kabel, HDMI-kabel, voedingskabelMonitor DisplayPort cable Power cord Quick start guide ROG pouch ROG sticker Warranty Card
Aantal VGA poortenGeen——
Blauw licht filterJaJaJa
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde—
Screen technologieIPSIPSVA
Verpakking breedte477 mm730 mm—
Verpakkingsgewicht6617 g8330 g9580 g
Waarde energielabelFF—
90 graden kantelbaarJaJaJa
Aantal USB-C poortenGeen—1
Beeldschermresolutie2560 x 14403840 x 21602560 x 1440
Aantal Displayport 1.21——
Aantal Displayport 1.411—
Inclusief monitor voetJaJa—
Aantal HDMI 2.0 poorten2—1
Automatische helderheidNeeNee—
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Geschikt voor console gamingJaJaJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar—
MPN (Manufacturer Part Number)90LM0BN0-B0137127M2N3800A/00—
Beeldscherm verversing snelheid200 Hz160 Hz180 Hz
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade—
Energieverbruik in stand -by modus0.50.50.5
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)2—Geen
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%95%-99%
Aantal HDMI 2.1 poorten—2Geen
Kleur——-
Micro HDMI——Geen
USB-C vermogen——7.5 Watt
Schermdiagonaal——27"
Afmeting / Grootte——7.5W
Verversingssnelheid——180 Hz
Aantal USB 2.0 poorten——Geen
Aantal HDMI 1.4 poorten——Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten——0
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten——0
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 20.8 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 10
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 300
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.0
  • ✓Vermogen: 25.65 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 350
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Verversingssnelheid: 180 Hz
  • ✓Schermdiagonaal: 27"
  • ✓Vermogen: 22 W
  • ✓Afmeting / Grootte: 7.5W
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.0
  • ✓Kleurechtheid: AdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
  • ✓Schermgrootte: 27 Inch
Voordelen
  • +Ideaal voor gaming en esports
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Unieke Dual Mode: wissel met één knop tussen 4K/160Hz en Full HD/320Hz naar speelstijl
  • +Fast IPS panel met 1ms responstijd, 95% DCI-P3 kleurbereik en HDR400
  • +Volledig ergonomisch: hoogteverstelbaarheid, draaibaar, kantelbaar design
  • +SmartImage Game modes optimaliseren automatisch per genre, inclusief Smart Sniper
  • +Duurzame constructie met 85% gerecycled plastic en complete aansluitingen (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4)
  • +180Hz verversingssnelheid met 1ms (GTG) responstijd voor vloeiende beelden bij hoge framerates
  • +USB Type-C met DP Alt-modus en 7.5W stroomlevering voor een opgeruimde kabelaansluiting
  • +95-99% DCI-P3 kleurdekking volgens specificatie, relevant voor kleurgevoelig gamewerk
  • +Zowel FreeSync als G-Sync compatible ondersteuning voor tearing-vrije beelden op verschillende platforms
  • +3 jaar fabrieksgarantie, langer dan bij veel andere monitoren in dit segment
Nadelen
    • −Je moet handmatig tussen 4K en Full HD-modus wisselen, geen automatische detectie
    • −In 4K-modus blijft je bij 160Hz (niet ideaal voor competitieve games op hoge resolutie)
    • −Limited speaker quality (ingebouwde speakers zijn basaal, externe speakers aangeraden)
    • −USB-C levert met 7.5W te weinig vermogen om de meeste laptops op te laden tijdens gebruik
    • −Slechts één HDMI 2.0-poort en één DisplayPort 1.4-aansluiting, geen HDMI 2.1
    • −Geen ingebouwde speakers of USB-hub genoemd in de specificaties, dus extra kabels blijven nodig voor audio en randapparatuur
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    € 599,00

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    € 249,00

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    Samsung

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    € 912,00

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    € 249,00

    Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN 27" QHD 240Hz Smart Gaming

    Samsung

    Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN 27" QHD 240Hz Smart Gaming

    € 239,00

    Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

    Samsung

    Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

    € 729,00

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    Nintendo

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    € 199,00

    Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

    € 317,02