← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS RT-BE50 WiFi 7 Router - 3600 Mbps, 2.5G WAN

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 74,90
€ 100,71
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 59,00 tot € 75,00
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBNeeJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPNeeJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 7 | 3600 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomJaJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamASUSASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte5 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte15.60 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202520242025
Link aggregatieNeeJaJa
Product breedte26.10 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht450 g854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandMeiJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit, 1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkDual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte7.30 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte31.10 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudRT-BE50 RJ-45 kabel Stroom adapterRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte29.10 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1043 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz2880 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functiesInternet connection Type : PPPoE, PPTP, L2TP, Automatic IP, Static IP AiMesh • Primary AiMesh Router • AiMesh Node NAT Passthrough MU-MIMO Universal Beamforming Explicit Beamforming10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal3600 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz688 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten01—
Aantal ethernet poorten354
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 78 maanden na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2, Filtering op MAC-adresWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten3——
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten31—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten143
MPN (Manufacturer Part Number)90IG09U0-MO3S0090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes446
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)011
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
USB-versies—USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 450 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 5 cm
  • ✓Product lengte: 15.60 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 26.10 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 7 ondersteuning voor toekomstbestendige netwerken
  • +2.5G WAN-poort geschikt voor snelle internetabonnementen
  • +AiMesh voor eenvoudige uitbreiding van netwerkdekking
  • +Multi-Link Operation voor stabielere verbindingen
  • +Lage prijs voor WiFi 7-technologie
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −Geen specificaties voor aantal LAN-poorten met 2.5G
  • −3600 Mbps is aan de lage kant voor WiFi 7-routers
  • −Geen vermelding van USB-poorten voor gedeelde opslag
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 252,44

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

€ 425,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00