← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS TUF Gaming BE6500: WiFi 7-router met 2.5Gbps en 6500 Mbps

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 169,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 126,00 tot € 169,90
stabielbeste
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 7 | 6500 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamASUSASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte17.40 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte21.40 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 7WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202420242025
Link aggregatieNeeJaJa
Product breedte30.40 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht772 g854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandOktoberJanuariSeptember
Seamless RoamingJaJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte8.40 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte48.60 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudTUF-BE6500 dual-band gaming router, RJ-45 cable, Power adapterRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte29.10 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht1629 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz5760 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functiesAdaptive QoS AiProtection Pro Game Boost / Acceleration Gaming Port AiMesh10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal6000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz600 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poortenGeen1—
Aantal ethernet poorten454
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA3, WPA, WPA2, FirewallWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten3——
App werkt op besturingssyteemiOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten343
MPN (Manufacturer Part Number)90IG0920-MO9C0090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes646
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Ondersteuning met updates——Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 772 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 17.40 cm
  • ✓Product lengte: 21.40 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 30.40 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 7 ondersteuning voor toekomstbestendige snelheden
  • +Vier 2.5GbE-poorten voor snelle bekabelde verbindingen
  • +AiMesh-compatibel voor uitbreidbaar mesh-netwerk
  • +Holle drone-geïnspireerde behuizing voor betere koeling
  • +Geïntegreerde beveiliging via ASUS-app
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −Dual-band in plaats van tri-band, wat bij drukke netwerken beperkend kan zijn
  • −6500 Mbps is theoretisch maximum, praktijk ligt lager
  • −Geen 10GbE-poorten voor power users
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 252,44

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

€ 425,00

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

HP

HP USB-C 100W G6 Dockingstation

€ 119,00