← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS All-in-One A3402WBAK | 23.8'' Full HD | Intel Core i3-1215U | 8GB RAM | 512GB SSD | W11 Pro | Inclusief Bedraden Toetsenbord & Muis

HP

HP 24-cr0751nd All-In-One: i5, 16GB RAM, 1TB SSD, compleet

Lenovo

Lenovo IdeaCentre AIO 24 Intel i7

Prijs
€ 649,00
€ 839,00
€ 699,00
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 769,00 tot € 839,00
wisselend
€ 699,00 tot € 982,35
Waardering vs categorie———
WIFIJa, 802.11ax (WiFi 6)Ja, 802.11ax (WiFi 6)—
DVI-IGeenGeen—
KleurZwart—Grijs
Model24 Inch | Intel Core i3 | 8 GB | 512 GB | SSD | Intel UHD Graphics23.8 Inch | Intel Core i5 | 16 GB | 1000 GB | SSD | Intel Iris Xe Graphics—
ThunderboltGeenGeen—
ToetsenbordJaJaAZERTY
TouchscreenNeeNee—
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
CommunicatieBluetooth, Ethernet, WifiBluetooth—
LuidsprekersJaJa—
Opslag mediaSSDSSD—
Schermgrootte24 Inch23.8 Inch—
Desktop optiesIngebouwde webcamIngebouwde microfoon, Ingebouwde webcam—
Fabrikant NaamAsusHP Inc.—
Monitor optiesIngebouwde luidsprekersIngebouwde luidsprekers—
Product hoogte42.30 cm40.90 cm—
Product lengte16.50 cm18.62 cm—
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Beeldverhouding16:0916:09—
Intern geheugen8 GB16 GB—
Introductiejaar20222025—
Product breedte53.90 cm54.05 cm—
Product gewicht5.4 kg5270 g—
Type videokaartIntel UHD GraphicsIntel Iris Xe Graphics—
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 1 Gbps)—
Bluetooth versieBluetooth 5.3Bluetooth 5.3—
OperatingsysteemWindows 11 ProWindows 11 Home—
Opslagcapaciteit512 GB1000 GB—
Taal handleidingNederlands, UniverseelUniverseel—
Type USB poortenUSB 3.0 poorten, USB 2.0 poorten, USB 3.2 Gen 1×1 Type C poortenUSB 2.0 poorten, USB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten, USB 3.2 Gen 1×1 Type C poorten—
Type aansluitingHDMIHDMI—
Videokaart modelOnboard videokaartOnboard videokaart—
Aantal USB type A34—
Aantal USB type C11—
Type input/outputGeenGeen—
VerpakkingsinhoudAll-In-One + Toetsenbord & Muis (bedraad) + StroomkabelAll-in-one PC, Muis, Toetsenbord—
Aantal VGA poortenGeenGeen—
Aantal usb-poorten25—
Screen technologieIPSIPS—
VideokaartgeheugenGedeeldGedeeld—
Processor generatie12e generatie13e Generatie—
Beeldschermresolutie1920 x 10801920 x 1080—
Opslagcapaciteit SSD512 GB1000 GB—
Toetsenbord indelingQWERTYQWERTY—
Type intern geheugenDDR4DDR4 (SODIMM)—
Type schermafwerkingMatMat—
Kloksignaalfrequentie1.2 GHz3.4 GHz—
Aantal USB 2.0 poorten12—
Aantal processorkernen610—
Aantal HDMI 1.4 poorten01—
Aantal HDMI 2.0 poorten0Geen—
Aantal HDMI 2.1 poorten0Geen—
Maximum intern geheugen512 GB1 TB—
Processor implementatie1215Ui5-1335U—
Type computer processorIntel Core i3Intel Core i5—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar—
Type extern geheugenslotGeen extern geheugenslot——
Aantal HDMI aansluitingen21—
Ondersteuning met updatesMinimaal 24 maanden na introductiedatum——
Verstelbare schermpositieKantelbaarNiet verstelbaar—
App werkt op besturingssyteemWindows——
MPN (Manufacturer Part Number)A3402WBAK-BA381MCW7G0EA#ABH—
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruiksschadeGebruikersschade—
Aantal DisplayPort aansluitingenGeenGeen—
Maximale processor turbo frequentie4.24.6—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11—
Maximale beeldscherm verversing snelheid60 Hz——
Standaard beeldscherm verversing snelheid60 Hz——
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)22—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Vermogen—90 W—
Verpakking hoogte—185 mm—
Verpakking lengte—641 mm—
Verpakking breedte—473 mm—
Verpakkingsgewicht—9111 g—
Intern geheugen opbouw—1 x 16 GB—
RAM——16GB DDR5-SDRAM
Camera——Ingebouwde webcam
Design——All-in-One (monitor + PC in één
Opslag——1TB SSD
Scherm——23,8 inch IPS Full HD (1920×1080)
Voeding——Interne voedingseenheid
Processor——Intel Core i7-13620H (10-core)
Connectiviteit——Wi-Fi 6 (802.11ax)
Grafische kaart——Intel UHD Graphics
Besturingssysteem——Windows 11 Home
Eigenschappen
  • ✓Type computer processor: Intel Core i3
  • ✓Intern geheugen: 8 GB
  • ✓Opslagcapaciteit SSD: 512 GB
  • ✓Opslagcapaciteit: 512 GB
  • ✓Schermgrootte: 24 Inch
  • ✓Beeldschermresolutie: 1920 x 1080
  • ✓Videokaart model: Onboard videokaart
  • ✓Product gewicht: 5.4 kg
  • ✓Type computer processor: Intel Core i5
  • ✓Intern geheugen: 16 GB
  • ✓Opslagcapaciteit SSD: 1000 GB
  • ✓Opslagcapaciteit: 1000 GB
  • ✓Schermgrootte: 23.8 Inch
  • ✓Beeldschermresolutie: 1920 x 1080
  • ✓Videokaart model: Onboard videokaart
  • ✓Product gewicht: 5270 g
  • ✓Processor: Intel Core i7-13620H
  • ✓RAM: 16GB DDR5-SDRAM
  • ✓Opslag: 1TB SSD
  • ✓Scherm: 23,8 inch Full HD IPS (1920×1080)
  • ✓Grafische kaart: Intel UHD Graphics
  • ✓Besturingssysteem: Windows 11 Home
  • ✓Connectiviteit: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Voordelen
    • +Compleet pakket: muis en toetsenbord inbegrepen, geen extra uitgaven
    • +Duurzaam ontwerp: EPEAT Gold en ENERGY STAR gecertificeerd
    • +Scherm van hoge kwaliteit: 99% sRGB en antireflectiecoating
    • +Snelle SSD: 1TB NVMe voor razendsnelle boot- en laadtijden
    • +Sterk voor multitasken: 16GB RAM en 10-core processor
    • +Snelle i7-13620H processor met 16GB DDR5 RAM. Multitasking zonder vertragingen
    • +Compact all-in-one design bespaart bureau-ruimte en eliminates kabelzalad
    • +23,8-inch IPS Full HD scherm met goede kleurnauwkeurigheid voor design- en videowerk
    • +1TB SSD voor snelle opstartsnelheden en applicaties
    • +Windows 11 Home inbegrepen, direct klaar te gebruiken
    Nadelen
      • −Niet uitbreidbaar: all-in-one design maakt upgrades onmogelijk
      • −Grafische kracht beperkt: Intel Iris Xe niet geschikt voor gaming of 3D-werk
      • −Scherm niet verstelbaar: vast gemonteerde monitor op vaste hoogte
      • −Geïntegreerde Intel UHD Graphics niet geschikt voor modern gaming
      • −Moeilijk of onmogelijk om later RAM, SSD of andere componenten te upgraden
      • −1TB opslagcapaciteit kan voor video/foto-professionals aan de kleine kant voelen
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      Asus

      ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

      € 152,00

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      Asus

      Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

      € 579,00

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      TP-Link

      TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

      € 197,00

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      Dell

      DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

      € 260,78

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      Samsung

      Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

      € 365,00

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      Samsung

      Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

      € 209,00

      TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

      TP-Link

      TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

      € 425,00

      HP USB-C 100W G6 Dockingstation

      HP

      HP USB-C 100W G6 Dockingstation

      € 119,00