← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

Asus ROG Rapture GT-AX6000 - WiFi 6 Gaming Router

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Prijs
€ 275,00
€ 151,00
€ 176,41
€ 222,00
€ 278,59
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore57/10066/100beste55/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 72%goedkoper dan 80%bestegoedkoper dan 75%
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 119,00 tot € 160,00
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
Waardering vs categoriebeter dan 49%beter dan 72%bestebeter dan 40%
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartzwartZwart
ModelWiFi 6 - 6000 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-bandWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 Mbps
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamAsusASUSASUSTeK Computer Inc.
Product hoogte22.09 cm19.10 cm31.60 cm
Product lengte33.77 cm17.90 cm9 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202220252024
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte19.60 cm32 cm23.50 cm
Product gewicht1121.4 g764 g854 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)
IntroductiemaandFebruariSeptemberJanuari
Seamless RoamingNeeJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelEngelsDuits, Engels, Frans, Nederlands
Type LAN poorten2.5 Gigabit2.5 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit
VPN pass-throughNeeJaJa
PoE ondersteuningNeeJaNee
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandSimultaneous tri-bandDual-band
Verpakking hoogte11.50 cm8.10 cm13.30 cm
Verpakking lengte40.70 cm44.70 cm32 cm
VerpakkingsinhoudGT-AX6000 WiFi 6 Dual-Band Gaming RouterRJ-45 cablePower AdapterQuick Start GuideWarranty CardTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, GarantiekaartRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten112
Ondersteunt MatterNee—Nee
Verpakking breedte34.20 cm24.10 cm22.70 cm
Verpakkingsgewicht2665 g1503 g1913 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz4800 Mbps2880 Mbps5760 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz4800 Mbps5760 Mbps—
Aanvullende functiesGeenOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.10 Gbps port
WiFi Snelheid Totaal6000 Mbps9300 Mbps11000 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1148Mbps688 Mbps1000 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten1—1
Aantal ethernet poorten545
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatumMinimaal 7 jaar na introductiedatum—
Aantal 100Mbps LAN poorten4——
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA3Filtering op MAC-adresWPA2, WPA3, WEP, WPA
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatieWindows, iPadOS, iOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, Windows
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten0—1
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten234
MPN (Manufacturer Part Number)90IG06E0-MO1R0090IG0A30-MO9C0090IG08W0-MO9A0V
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchade—Schade
Aantal interne/externe WiFi antennes464
Delen van gebruikersgegevens vereistNee—Nee
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 1121.4 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 22.09 cm
  • ✓Product lengte: 33.77 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Introductiejaar: 2022
  • ✓Product breedte: 19.60 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
Voordelen
  • +WiFi 6 met 6000 Mbps totale snelheid en 160MHz kanalen voor stabiel gamen
  • +Dual 2.5G-poorten met WAN-aggregatie voor ultrasnelle bedrade verbindingen
  • +Triple-Level Game Acceleration versnelt gameverkeer van apparaat tot server
  • +RangeBoost Plus uitbreidde dekking en minder dode hoeken in grotere huizen
  • +AiMesh-ondersteuning voor uitbreiding met oude ASUS-routers als mesh nodes
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
Nadelen
  • −€275 is aanzienlijk duurder dan standaard WiFi 6-routers
  • −Gameaccelerate-functies bieden voordeel vooral voor online multiplayer op lage ping
  • −RangeBoost Plus werkt alleen met ASUS-apparaten, niet cross-brand
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −Software uitgebreid maar druk voor leken; geen onafhankelijke test
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Premium

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Midden

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Midden

€ 359,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Budget

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Midden

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Budget

€ 209,00

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

TP-Link

TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

Midden

€ 425,00