← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS ROG Rapture GT-AX11000 PRO - Gaming extendable router

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 389,00
€ 559,01
€ 222,00
€ 278,59
€ 152,00
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 6 - 11000 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 2.0 Type A, USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamAsusASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte19.32 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte35.49 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 6WiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202220242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte35.49 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht2.18 kg854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandJuniJanuariSeptember
Seamless RoamingNeeJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten1 Gigabit, 10 Gigabit, 2.5 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughJaJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous tri-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte14.30 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte52.10 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudGT-AX11000 Extreme Gaming Router RJ-45 kabel Power AdapterRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten121
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte40.30 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht4097 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz1148Mbps5760 Mbps2880 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz4800 Mbps—5760 Mbps
Aanvullende functiesHeeft een 2,5G en 10G aansluiting10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal11000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1148Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten11—
Aantal ethernet poorten554
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA, WPA2, WPA3, WEPWPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatieAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten11—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten143
MPN (Manufacturer Part Number)90IG0720 MU2A0090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes846
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 2.18 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 2.0 Type A, USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.32 cm
  • ✓Product lengte: 35.49 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6
  • ✓Introductiejaar: 2022
  • ✓Product breedte: 35.49 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +Ideaal voor gaming en esports
  • +WiFi 6 voor snelle en stabiele netwerkverbinding
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
    • −Geen 6 GHz-band
    • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
    • −Groot en opvallend met vier antennes
    • −6 GHz-band komt slecht door muren
    • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
    • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
    • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    Asus

    Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

    € 579,00

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    TP-Link

    TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

    € 197,00

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    Dell

    DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

    € 260,93

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    Samsung

    Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

    € 365,00

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

    € 209,00

    TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

    TP-Link

    TP-Link Archer GE800: WiFi 7 gamingrouter met 19 Gbps

    € 425,00

    HP USB-C 100W G6 Dockingstation

    HP

    HP USB-C 100W G6 Dockingstation

    € 119,00