← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Asus

ASUS ROG Rapture GT-AXE11000: WiFi 6E tri-band gaming router

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 329,99
€ 460,99
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 239,99 tot € 339,00
stabielbeste
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
QoSJaJaJa
USBJaJaJa
MerkASUSASUSASUS
UPnPJaJaJa
KleurZwartZwartzwart
ModelWiFi 6E - 11000 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
MultiroomNeeJaJa
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
BeamformingJaJaJa
GastnetwerkJaJaJa
USB-versiesUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
SimkaartslotNeeNeeNee
Fabrikant NaamAsusASUSTeK Computer Inc.ASUS
Product hoogte17.90 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte32.80 cm9 cm17.90 cm
Reparatie typePick-up en returnCarry-inCarry-in
WiFi StandaardWiFi 6EWiFi 7WiFi 7
Introductiejaar202220242025
Link aggregatieJaJaJa
Product breedte32.80 cm23.50 cm32 cm
Product gewicht1700 g854 g764 g
Bedrade snelheidGigabit (Tot 2.5 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
IntroductiemaandFebruariJanuariSeptember
Seamless RoamingNeeJaJa
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, UniverseelDuits, Engels, Frans, NederlandsEngels
Type LAN poorten2.5 Gigabit, 1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
VPN pass-throughNeeJaJa
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous tri-bandDual-bandSimultaneous tri-band
Verpakking hoogte12.50 cm13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte50.50 cm32 cm44.70 cm
VerpakkingsinhoudGT-AXE11000 WiFi Gaming RouterRJ-45 CablePower AdapterQuick Start GuideWarranty CardRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten221
Ondersteunt MatterNeeNee—
Verpakking breedte39.10 cm22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht3111 g1913 g1503 g
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
Ouderlijke controleJaJaJa
WiFi Snelheid 5 GHz4800 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
WiFi Snelheid 6 GHz4800 Mbps—5760 Mbps
Aanvullende functiesOFDMA10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal11000 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz1148Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten01—
Aantal ethernet poorten554
Fabrieksgarantie termijn3 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Ondersteuning met updatesMinimaal 7 jaar na introductiedatum—Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging optiesWPA3WPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor GamingJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemAnders, zie productinformatieAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten143
MPN (Manufacturer Part Number)90IG05Q0-BM910090IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantieSchadeSchade—
Aantal interne/externe WiFi antennes846
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNee—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)211
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 1700 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 17.90 cm
  • ✓Product lengte: 32.80 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 6E
  • ✓Introductiejaar: 2022
  • ✓Product breedte: 32.80 cm
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +WiFi 6E met nieuwe 6GHz-band voor lagere latentie
  • +Tri-band met tot 11.000 Mbps theoretische snelheid
  • +2,5G WAN/LAN-poort voor prioriteit netwerkverkeer
  • +VPN Fusion voor gelijktijdig VPN en normaal internet
  • +4G/5G back-up via USB voor storingen
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −6GHz-band werkt alleen met nieuwe apparaten die deze frequentie ondersteunen
  • −Hoge prijs ten opzichte van dual-band routers
  • −Beperkter bereik op 6GHz dan op 2,4GHz
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

€ 359,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00