← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Sportstech PROwer Lite - Roeitrainer

VirtuFit

VirtuFit ROW300i inklapbare roeitrainer

Flowsense

Flowsense Elvora Air roeitrainer op luchtweerstand

Prijs
€ 254,95
€ 319,00
€ 699,00
€ 450,00
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 499,00 tot € 699,00
zeer stabielbeste
€ 430,00 tot € 450,00
Waardering vs categorie———
KleurzwartZwartZwart
InklapbaarNeeJaJa
CE markeringZichtbaarZichtbaarZichtbaar
Fabrikant NaamSportstech Brands Holding GmbHSporttrader B.V.Avint Commerce B.V.
Product hoogte62.50 cm118.50 cm85 cm
Product lengte161.80 cm217 cm236 cm
Product breedte47.50 cm46.50 cm62.50 cm
Product gewicht20.8 kg34 kg27 kg
Taal handleidingNederlandsFrans, Nederlands, Engels, DuitsNederlands
WeerstandsysteemMagnetische weerstandMagnetische weerstandLuchtweerstand
Verpakking hoogte23 cm20 cm40 cm
Verpakking lengte96.5 cm14.5 cm143 cm
Verpakking breedte56 cm74 cm55 cm
Verpakkingsgewicht23.8 kg39 kg32 kg
Max. belastbaar gewicht150 kg150 kg200 kg
Regelmatigheid van gebruikRegelmatigIntensiefRegelmatig
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNeeNee
Model—ROW300i | Inklapbaar | 32 weerstandniveau's | Tot 150 kg belastbaar | Hartslagmeting | Gratis KinomapElvora Air | Luchtweerstand - Realistische Roeiervaring
Raillengte—82 cm—
Uitbreidbaar—NeeJa
Hartslagfunctie—JaNee
Verpakkingsinhoud—1x VirtuFit ROW300i Roeitrainer, 1x HandleidingFlowsense Air Resistance roeimachine
Aantal programma's—010
Borstband mogelijk—JaNee
Instelling weerstand—ElektronischHandmatig
Aantal trainingsniveaus—3210
Fabrieksgarantie termijn—3 jaar2 jaar
Compatibiliteit borstband—JaNee
Eigenschappen
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 150 kg
  • ✓Weerstandsysteem: Magnetische weerstand
  • ✓Inklapbaar: Nee
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Product breedte: 47.50 cm
  • ✓Product hoogte: 62.50 cm
  • ✓Product gewicht: 20.8 kg
  • ✓Product lengte: 161.80 cm
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 150 kg
  • ✓Weerstandsysteem: Magnetische weerstand
  • ✓Instelling weerstand: Elektronisch
  • ✓Hartslagfunctie: Ja
  • ✓Inklapbaar: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Raillengte: 82 cm
  • ✓Product hoogte: 118.50 cm
  • ✓Max. belastbaar gewicht: 200 kg
  • ✓Weerstandsysteem: Luchtweerstand
  • ✓Instelling weerstand: Handmatig
  • ✓Hartslagfunctie: Nee
  • ✓Inklapbaar: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 85 cm
  • ✓Product lengte: 236 cm
Voordelen
    • +Magnetische weerstand in 32 elektronisch instelbare niveaus, stil
    • +Belastbaar tot 150 kg en lange rail voor lange gebruikers
    • +Console met tempo per 500 meter, wattage en hartslag
    • +Bluetooth-hartslag, borstband en Kinomap
    • +Inklapbaar met transportwielen
    • +Drie jaar fabrieksgarantie
    • +4,4 uit 5 na ruim 250 beoordelingen op bol
    • +Luchtweerstand die meebeweegt met je kracht, 10 klepstanden
    • +Stalen frame tot 200 kg
    • +Inklapbaar en verticaal op te bergen
    • +LCD-monitor en Bluetooth naar de FitShow-app
    • +Brede zitting, ergonomische handgreep, soepele rails
    • +Montage in ongeveer 20 minuten met Nederlandse handleiding
    • +4,6 uit 5 na ruim 200 beoordelingen op bol
    Nadelen
      • −217 cm lang in gebruik, ook ingeklapt groot
      • −Productbeschrijving op bol is nog van de Semi-Pro
      • −Magnetisch gevoel minder natuurlijk dan water of lucht
      • −Aantal programma's onduidelijk
      • −Ventilatorwiel ruist bij elke slag
      • −Geen hartslagmeting of borstbandkoppeling
      • −236 cm lang in gebruik
      • −Opgaven over gewicht en garantie lopen uiteen
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      Raku

      Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

      € 55,00

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      Nike

      Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

      € 64,99

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      TriggerPoint

      TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

      € 32,99

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      Skechers

      Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

      € 50,00

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      Blue

      Blue Lion MAX-2 Optrekstang

      € 45,95

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      LifeGoods

      LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

      € 33,99

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      Fithlon

      Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

      € 399,00

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      Matchu

      Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

      € 264,95