← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Luchtbevochtiger slaapkamer -2L Stille koele mist luchtbevochtiger - Dubbele sproeikop voor dubbele waternevelafgifte - Met nachtlampje - Slimme sensor past de luchtvochtigheid in realtime aan - Nieuwe ecologische luchtzuivering met negatieve ionen

Bellatio

Bellatio Waterverdamper radiator 4x dolomiet wit - 8x20 cm

Waterverdamper

Waterverdamper Radiator Wit 20cm

Prijs
€ 24,39
€ 20,66
€ 9,29
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantDicht bij gemeten minimumDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 16,39 tot € 25,60
zeer stabielbeste
€ 20,66 tot € 22,99
zeer stabiel
€ 9,19 tot € 9,53
Waardering vs categorie———
MerkMerkloosBellatio DesignWaterverdamper
KleurWitWitWit
ModelLuchtbevochtiger slaapkamer -2L—Waterverdamper radiator
TimerNeeNeeNee
FilterNeeNeeNee
SchermDigitaalGeen scherm—
BeweegbaarNeeNee—
HygrometerJaNeeNee
Met wielenNeeNeeNee
NachtmodusJaNeeNee
Kind veiligNeeNee—
CE markeringZichtbaar——
Muur montageNeeNeeNee
Geluidsniveau31 dB1.00 dB1 dB
Fabrikant NaamFifth Element B.V.Shoppartners Bv—
Product hoogte19.30 cm20 cm20 cm
Product lengte13.60 cm8 cm8 cm
Type reinigingGeen reinigingGeen reinigingGeen reiniging
Aroma dispenserNeeNee—
IndicatielampjeJaNeeNee
Product breedte13.60 cm3.50 cm4 cm
Product gewicht0.30 kg——
Taal handleidingDuits, UniverseelNederlands—
AfstandsbedieningNeeNeeNee
Continu navulbaarNeeNeeNee
Hoogte instelbaarNeeNeeNee
Verpakking hoogte20 cm20 cm—
Verpakking lengte14 cm8 cm—
Aan-uit schakelaarJaNeeNee
Indicatie afgerondNeeNeeNee
Verpakking breedte15 cm3.50 cm—
Verpakkingsgewicht0.36 kg——
Inhoud waterreservoir2 l500 l0.27 l
Type luchtbevochtigerStoombevochtigerKoudwaterverdamperKoudwaterverdamper
Automatische regulatieJaNee—
Veiligheid uitschakelenJaNee—
Automatisch uitschakelenJaNeeNee
Fabrieksgarantie termijnGeen fabrieksgarantie——
Geschikt voor ruimte tot100 m²——
Verstelbare luchtuitlaatNeeNeeNee
Afneembare waterreservoirJaNeeNee
Bediening via mobiele appNeeNeeNee
Indicator watercapaciteitNeeJaNee
KlimaatbeheersingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctieBevochtigingsfunctie
Gaat automatisch aan en uitNeeJa—
Instelbare vochtigheidsgraadNeeNeeNee
Ingebouwde luchtkwaliteitmeterNeeNee—
MPN (Manufacturer Part Number)Luchtbevochtiger slaapkamer——
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNee—
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNeeNee—
Vermogen—1 W1 W
Verpakkingsinhoud—8x Radiator luchtbevochtigers.Radiatorbakje met ophanghaak
Afmeting / Grootte——20 cm
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 0 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 31 dB
  • ✓Product hoogte: 19.30 cm
  • ✓Product lengte: 13.60 cm
  • ✓Product breedte: 13.60 cm
  • ✓Product gewicht: 0.30 kg
  • ✓Inhoud waterreservoir: 2 l
  • ✓Vermogen: 1 W
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Geluidsniveau: 1.00 dB
  • ✓Product hoogte: 20 cm
  • ✓Product lengte: 8 cm
  • ✓Product breedte: 3.50 cm
  • ✓Inhoud waterreservoir: 500 l
  • ✓Timer: Nee
  • ✓Materiaal: Dolomiet/aardewerk
  • ✓Afmetingen: 20 cm breedte
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Installatie: Directe montage op radiator
  • ✓Energieverbruik: 0W (passief systeem)
  • ✓Capaciteit: ~0,5-1 liter water per vulling
  • ✓Duurzaamheid: Meerjarig gebruik zonder vervangingsonderdelen
Voordelen
    • +Set van 4 stuks - meerdere ruimtes tegelijk voorzien van bevochtiging
    • +Handige ophanghaakjes - gemakkelijk aan radiators bevestigen
    • +Compact formaat (8x3,5x20 cm) - valt niet op in woning
    • +Werkt zonder elektriciteit - stil en energieverbruiksloos
    • +Geen elektriciteit nodig. Pure natuurverdamping via radiatorwarmte
    • +Onderhoudsvriendelijk: geen filters, onderdelen of schoonmaakroutines
    • +Duurzaam aardewerk dat jaren meegaat
    • +Discreet ontwerp dat in elk interieur past
    Nadelen
      • −Beperkte capaciteit - moet dagelijks bijgevuld worden met water
      • −Niet geschikt voor elektrische radiatoren of huizen zonder verwarmingsradiators
      • −Werking beperkt tot wintermaanden - in warme perioden weinig effect
      • −Werkt alleen als radiator aanstaat. Niet in zomer of milde periodes
      • −Dagelijks handmatig water aanvullen vereist; geen automatisch systeem
      • −Beperkt bereik. Alleen directe omgeving rond radiator krijgt extra vochtigheid
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 96,95

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 172,00

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      Foscam

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      € 253,00

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      Philips

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      € 195,00