← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Dyson

vhbw HEPA-vervangingsfilter voor Dyson 968101-04, 967449-04, 968125-03, 967449-04, 968125-05 luchtreinigers

Auronic

Auronic HEPA 13 Luchtreiniger

Auronic

Auronic Luchtreiniger Compact Pro

Prijs
€ 23,49
€ 54,99
€ 46,99
Beoordeling
Categoriewonen-slapenwonen-slapenwonen-slapen
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Gemiddelde prijsGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—zeer stabielbeste
€ 52,99 tot € 59,99
zeer stabiel
€ 44,99 tot € 49,99
Waardering vs categorie———
KleurwitWitZwart
ModelDyson 967449-04, 967449-04, 968101-04, 968125-03, 968125-05AU3291AU3292
Geschikt voorVolwassenen——
Fabrikant NaamB&W Handelsgesellschaft mbH——
Product hoogte0.13 cm31.10 cm31.10 cm
Product lengte21.50 cm23 cm23 cm
Product breedte21.50 cm23 cm23 cm
Product gewicht0.27 kg2.1 kg2.10 kg
Taal handleidingDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel——
Verpakking hoogte160 mm——
Verpakking lengte215 mm——
Geschikt voor merkDyson——
Verpakking breedte215 mm——
Verpakkingsgewicht0.27 kg2.72 kg2.73 kg
Fabrikant telefoonnummer+4935942584397——
Aantal stuks in verpakking1 stuk(s)——
Geschikt voor type apparaatLuchtreiniger——
MPN (Manufacturer Part Number)157802777-1——
Geschikt voor model luchtreinigerDyson Pure Hot + Cool——
Aanvullende gevarenaanduiding (EUH-zinnen)EUH401:Volg de gebruiksaanwijzing om gevaar voor de menselijke gezondheid en het milieu te voorkomen.——
Product bevat chemische stoffen of mengselNee——
Geschikt voor merk luchtbehandelingsapparaatDyson——
Merk—AuronicAuronic
Filter—JaJa
Vermogen—22 W22 W
Ionisator—JaJa
Geurfilter—NeeNee
Met wielen—NeeNee
Voorfilter—NeeNee
CADR-waarde—150 m³/h150 m³/h
Geluidsniveau—50 dB50 dB
Met ventilatie—NeeNee
Type reiniging—Hepa-filter, Ionisator, KoolstoffilterHepa-filter, Ionisator, Koolstoffilter
Afstandsbediening—NeeNee
Verpakkingsinhoud—Luchtreiniger (1x), Filter (1x), Handleiding (1x)Luchtreiniger (1x), Filter (1x), Handleiding (1x)
Afmeting / Grootte—30m30m
Verwarmingsfunctie—NeeNee
Ontvochtigingsfunctie—NeeNee
Fabrieksgarantie termijn—2 jaar2 jaar
Geschikt voor ruimte tot—30 m²30 m²
Afneembare waterreservoir—NeeNee
Bediening via mobiele app—NeeNee
Klimaatbeheersingsfunctie—LuchtreinigingsfunctieLuchtreinigingsfunctie
Luchtbevochtigingsfunctie—NeeNee
Maximale geluidsproductie—50 dB50 dB
Minimale geluidsproductie—50 dB50 dB
Koolstoffilter meegeleverd—JaJa
App vereist voor volledige functionaliteit—NeeNee
Eigenschappen
  • ✓Geschikt voor: Volwassenen
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Product hoogte: 0.13 cm
  • ✓Product lengte: 21.50 cm
  • ✓Product breedte: 21.50 cm
  • ✓Product gewicht: 0.27 kg
  • ✓Fabrikant telefoonnummer: +4935942584397
  • ✓Aantal stuks in verpakking: 1 stuk(s)
  • ✓Filter type: HEPA 13 + koolstoffilter + ionisator
  • ✓CADR-waarde: 150m³/uur
  • ✓Ruimtegrootte: Tot 30m²
  • ✓Aromatherapie: Ja, met geurodiffusie
  • ✓Display: Real-time luchtkwaliteitsweergave
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Vermogen: 25W
  • ✓Filter type: HEPA 13 + koolstoffilter + ionisator
  • ✓CADR-waarde: 150m³/uur
  • ✓Bereik: Tot 30m²
  • ✓Aromatherapie: Ja, met oliediffuser
  • ✓Stroomverbruik: Energiezuinig design
  • ✓Geluidsniveau: Stil tot matig
Voordelen
    • +HEPA 13 filter verwijdert 99,95% van ultrafijne deeltjes
    • +Ionisator als aanvullende zuiveringsstap
    • +Compacte afmetingen perfect voor kleine slaapkamers
    • +Aromatherapie-functie voor geurodiffusie
    • +Real-time luchtkwaliteitsweergave op display
    • +Zeer betaalbare prijs-kwaliteit verhouding
    • +HEPA 13-filter verwijdert 99,95% van deeltjes - effectief tegen allergenen
    • +Ionisator en koolstoffilter voegen extra reinigingslagen toe
    • +Compacte design past in elk interieur zonder veel ruimte in te nemen
    • +Aromatherapie-functie voor aangename geurverfrisser
    Nadelen
      • −Merkbaar geluid bij maximale ventilatie-instelling (ca. 60dB)
      • −Filtervervanging is relatief duur vergeleken met de prijs van het apparaat
      • −Niet geschikt voor open keukenconcepten of ruimtes > 30m²
      • −Bereik beperkt tot 30m² - niet geschikt voor grote woonkamers of open plans
      • −Vervangingsfilters zijn niet gratis en moeten regelmatig vervangen worden
      • −Geluidsproductie kan in zeer stille slaapkamers net merkbaar zijn
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      Philips

      Philips Hue Gradient Signe vloerlamp met wit en gekleurd licht, 2550 lumen

      € 254,05

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid matras 80x200 cm - koelend hybride

      € 549,70

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      Emma

      Emma Diamond Cool Hybrid 90x200 - Koeling & Bewegingsvrijheid

      € 599,70

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      Sprei

      Sprei - Luxe Patchwork Beddenset

      € 100,00

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      Baseus

      Baseus Draadloze Bureaulamp - Dimbaar & Magnetisch

      € 29,89

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      EZVIZ

      EZVIZ EB8 Pro 4G tot 4K camera met 360° zicht en dual connectiviteit

      € 172,00

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      Foscam

      Foscam SD4H 2K-buitencamera met 18x zoom

      € 253,00

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      Philips

      Philips Hue Starterkit Bridge Pro + 3 GU10 400lm + dimmer

      € 195,00