← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Teufel

Teufel CINEBAR ONE

Bose

Bose Smart Ultra Soundbar: Dolby Atmos, AI Dialogue Mode, 5.1.2

Sony

Sony HT-A3000 Dolby Atmos soundbar 3.1-kanaals zwart

Prijs
€ 314,98
€ 731,00
€ 849,00
€ 317,00
€ 700,00
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 599,00 tot € 879,00
stabielbeste
€ 199,00 tot € 309,99
Waardering vs categorie———
MerkTeufelBoseSony
WIFIGeen Wi-FiJaJa
KleurBlackwitBlack
ModelCINEBAR ONEBose Smart Ultra Wit 5.1.2 kanalenSony HT-A3000
BluetoothJaJaJa
MultiroomNeeNeeNee
OntvangstGeen radioGeen radioGeen radio
CE markeringZichtbaar——
Gaming modusNeeJaNee
Hi-Res AudioJaJaJa
Wifi vereistNeeJaNiet van toepassing
Fabrikant NaamLautsprecher Teufel GmbH——
Product hoogte6.8 cm5.8 cm6.4 cm
Product lengte35 cm10.7 cm12.8 cm
Reparatie typePick-up en return——
Product breedte11.30 cm104.50 cm95 cm
Product gewicht1.01 kg5800 kg4.60 kg
SpraakbesturingNeeNeeJa
USB aansluiting2.111
Taal handleidingEngelsUniverseel, NederlandsUniverseel
AfstandsbedieningJaJaJa
Verpakkingsgewicht1.01 kg8 kg7 kg
Aantal HDMI-ingangen111
Type home Cinema-set2.05.1.23.1
Aantal HDMI-uitgangen211
Draadloze achterspeakersNeeNeeNee
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Inclusief type subwooferGeen subwooferGeen subwooferMet ingebouwde subwoofer
Samenstelling speakersetSoundbarSoundbarSoundbar
Aantal Optische uitgangen101
Betaalde diensten vereistNeeNeeNee
Audio Return Channel (ARC)JaJaJa
MPN (Manufacturer Part Number)107001153——
Uitzonderingen fabrieksgarantieOnder andere val- en waterschade——
Mobiele data verbinding mogelijkNeeJaNiet van toepassing
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeNee
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen1GeenGeen
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeJaNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Landcode—Benelux modelBenelux model
Decoder format—Dolby AtmosDTS, Dolby Atmos
Introductiemaand—Mei—
Bluetooth vereist—JaNiet van toepassing
Multiroom functies—Zones tegelijk, Zones afzonderlijk, Surround modusNiet van toepassing
Ondersteuning met updates—Minimaal 24 maanden na introductiedatumMinimaal 24 maanden na introductiedatum
Eigenschappen
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Black
  • ✓Product hoogte: 6.8 cm
  • ✓Product lengte: 35 cm
  • ✓Product breedte: 11.30 cm
  • ✓Product gewicht: 1.01 kg
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: wit
  • ✓Product hoogte: 5.8 cm
  • ✓Product lengte: 10.7 cm
  • ✓Product breedte: 104.50 cm
  • ✓Product gewicht: 5800 kg
  • ✓Afstandsbediening: Ja
  • ✓Spraakbesturing: Ja
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Black
  • ✓Product hoogte: 6.4 cm
  • ✓Product lengte: 12.8 cm
  • ✓Product breedte: 95 cm
  • ✓Product gewicht: 4.60 kg
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Premium uitvoering met hoogwaardige materialen
  • +Goed beoordeeld door gebruikers
  • +Verrijkt het geluid van je televisie aanzienlijk
  • +5.1.2-kanaalsysteem met twee naar boven gerichte speakers voor driedimensionaal geluid
  • +AI Dialogue Mode balanceert dialogen en omgevingsgeluiden automatisch
  • +Dolby Atmos en TrueSpace-technologie voor ruimtelijk geluid
  • +Integratie met Alexa en Bose Voice4Video voor spraakbesturing
  • +Eenvoudige HDMI eARC en optische audio-aansluiting
  • +Bose SimpleSync koppelt moeiteloos andere Bose-apparaten
  • +3.1-kanaals opbouw met apart middenkanaal voor duidelijkere spraak
  • +Ingebouwde subwoofer, geen losse subwoofer nodig voor basisgebruik
  • +Ondersteunt Dolby Atmos en DTS voor surround-geluid van meerdere kanten
  • +Uitbreidbaar met optionele subwoofers en draadloze achterspeakers
  • +HDMI met ARC, optische ingang, bluetooth en wifi voor meerdere aansluitmogelijkheden
Nadelen
  • −Compact formaat kan minder krachtig zijn
  • −App en WiFi zijn verplicht voor volledige functionaliteit
  • −Geen subwoofer inbegrepen. Diepbas vereist aparte aanschaf (Bass Module)
  • −Alleen één HDMI-ingang; voor meerdere bronnen is een externe switch nodig
  • −Slechts 1 HDMI-ingang, bij meerdere bronnen is de tv als tussenstation nodig
  • −Geen 3,5mm aux-ingang voor apparaten zonder digitale uitgang
  • −Sound Field Optimization en 360 Spatial Sound Mapping werken alleen met los aan te schaffen achterspeakers
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

€ 399,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,00

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

€ 709,00

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 279,53

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

€ 124,00

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

LG

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

€ 849,00

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

LG

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

€ 788,00