← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AOC

AOC U27G4R 27" 4K Gaming Monitor 160Hz / FHD 320Hz Dual Frame

Philips

Philips Evnia 27M2N3800A - Dual Mode 4K gaming monitor

Asus

ASUS ROG Strix XG27WCS - 27" QHD Curved 180Hz Gaming Monitor

Prijs
€ 279,00
€ 299,00
€ 379,96
€ 236,55
€ 389,90
Beoordeling
Categoriegaminggaminggaming
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 229,99 tot € 309,00
stabielbeste
€ 229,00 tot € 299,00
stabiel
€ 237,41 tot € 287,10
Waardering vs categorie———
HDRJaJa—
MerkAOCPhilipsASUS
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%—
SmartNeeNeeNee
CurvedNeeNeeJa
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%—
Kijkhoek178178—
Type HDRHDR 400HDR 400HDR 400
Vermogen34 W25.65 W22 W
DraagbaarNeeNeeNee
Type syncG-Sync compatible, FreeSync, Freesync PremiumFreeSync, Freesync Premium, G-Sync compatibleFreeSync, G-Sync compatible
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm—
Helderheid400350—
KantelbaarNeeJaJa
HDMI versieHDMI 2.1HDMI 2.1HDMI 2.0
Introductie20252025—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
LuidsprekersNeeJa—
Schermgrootte27 Inch27 Inch27 Inch
Contrast ratio1000:11000:1—
Fabrikant NaamAOCKoninklijke Philips N.V.—
Product hoogte22.76 cm51.90 cm39 cm
Product lengte22.76 cm26.10 cm21.90 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Beeldverhouding16:0916:0916:09
KabelmanagementNeeJa—
Product breedte61.39 cm61.40 cm61.10 cm
Product gewicht0 kg5.60 kg7.10 kg
Draaibaar schermNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel—
Type aansluitingDisplayPort, HDMI, 3,5 mm mini-jack (AUX), USB 3.0HDMI, DisplayPort, 3,5 mm mini-jack (AUX)HDMI, DisplayPort
Gebruiker segmentGamingGamingGaming
Hoogte instelbaarJaJaJa
Ingebouwde webcamNeeNee—
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4Displayport 1.4
Verpakking hoogte162 mm455 mm—
Verpakking lengte481 mm139 mm—
Verpakkingsinhoudmonitor, adapter, hdmi, displayportDisplayPort-kabel, HDMI-kabel, voedingskabelMonitor DisplayPort cable Power cord Quick start guide ROG pouch ROG sticker Warranty Card
Aantal VGA poortenGeen——
Blauw licht filterJaJaJa
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde—
Screen technologieIPSIPSVA
Verpakking breedte825 mm730 mm—
Verpakkingsgewicht9950 g8330 g9580 g
Waarde energielabelFF—
90 graden kantelbaarJaJaJa
Beeldschermresolutie3840 x 21603840 x 21602560 x 1440
Aantal Displayport 1.411—
Inclusief monitor voetJaJa—
Aantal HDMI 2.1 poorten22Geen
Automatische helderheidNeeNee—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar3 jaar
Geschikt voor console gamingJaJaJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteem
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar—
MPN (Manufacturer Part Number)U27G4R27M2N3800A/00—
Beeldscherm verversing snelheid160 Hz160 Hz180 Hz
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade—
Energieverbruik in stand -by modus0.50.50.5
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11—
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)4—Geen
Kleurechtheid—sRGB, DCI P-3 kleurdekking, AdobeRGBAdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
Monitor opties—Dual Mode, VerlichtingVerlichting
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%95%-99%
Kleur——-
Micro HDMI——Geen
USB-C voeding——Ja
USB-C vermogen——7.5 Watt
Schermdiagonaal——27"
Afmeting / Grootte——7.5W
Verversingssnelheid——180 Hz
Aantal USB-C poorten——1
Aantal USB 2.0 poorten——Geen
Aantal HDMI 1.4 poorten——Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten——1
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten——0
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten——0
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 34 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 400
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Vermogen: 25.65 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 350
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Verversingssnelheid: 180 Hz
  • ✓Schermdiagonaal: 27"
  • ✓Vermogen: 22 W
  • ✓Afmeting / Grootte: 7.5W
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.0
  • ✓Kleurechtheid: AdobeRGB, DCI P-3 kleurdekking, sRGB
  • ✓Schermgrootte: 27 Inch
Voordelen
  • +Dual Frame: kies per game tussen 4K@160Hz of FHD@320Hz zonder monitor te wisselen
  • +Fast IPS-paneel met 1ms GtG en 0,5ms MPRT. Nauwelijks ghosting zichtbaar
  • +AdaptiveSync (G-Sync Compatible) voorkomt tearing op zowel AMD als Nvidia GPU's
  • +Vier USB-A 3.1/3.0 poorten ingebouwd. Handig als desktophub
  • +Ergonomische voet met hoogteverstelling, kanteling én draaifunctie inclusief kabelbeheer
  • +Unieke Dual Mode: wissel met één knop tussen 4K/160Hz en Full HD/320Hz naar speelstijl
  • +Fast IPS panel met 1ms responstijd, 95% DCI-P3 kleurbereik en HDR400
  • +Volledig ergonomisch: hoogteverstelbaarheid, draaibaar, kantelbaar design
  • +SmartImage Game modes optimaliseren automatisch per genre, inclusief Smart Sniper
  • +Duurzame constructie met 85% gerecycled plastic en complete aansluitingen (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4)
  • +180Hz verversingssnelheid met 1ms (GTG) responstijd voor vloeiende beelden bij hoge framerates
  • +USB Type-C met DP Alt-modus en 7.5W stroomlevering voor een opgeruimde kabelaansluiting
  • +95-99% DCI-P3 kleurdekking volgens specificatie, relevant voor kleurgevoelig gamewerk
  • +Zowel FreeSync als G-Sync compatible ondersteuning voor tearing-vrije beelden op verschillende platforms
  • +3 jaar fabrieksgarantie, langer dan bij veel andere monitoren in dit segment
Nadelen
  • −DisplayPort 1.4 gebruikt DSC-compressie voor 4K@160Hz. Geen ongecomprimeerd signaal op volle resolutie en snelheid
  • −HDR400 is een instapniveau HDR-certificering; voor echte HDR-beleving is dit onvoldoende
  • −FHD@320Hz biedt lagere beeldkwaliteit op 27 inch door de relatief lage pixeldichtheid
  • −Je moet handmatig tussen 4K en Full HD-modus wisselen, geen automatische detectie
  • −In 4K-modus blijft je bij 160Hz (niet ideaal voor competitieve games op hoge resolutie)
  • −Limited speaker quality (ingebouwde speakers zijn basaal, externe speakers aangeraden)
  • −USB-C levert met 7.5W te weinig vermogen om de meeste laptops op te laden tijdens gebruik
  • −Slechts één HDMI 2.0-poort en één DisplayPort 1.4-aansluiting, geen HDMI 2.1
  • −Geen ingebouwde speakers of USB-hub genoemd in de specificaties, dus extra kabels blijven nodig voor audio en randapparatuur
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

Nintendo

Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

€ 318,00

Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

Samsung

Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

€ 919,00

Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

Samsung

Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

€ 595,00

Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

Nintendo

Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

€ 318,00

ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

Asus

ASUS ROG Strix XG27UCS - 4K Gaming Monitor

€ 349,00

Samsung Odyssey G7: 4K Gaming Monitor 144Hz, 27 Inch

Samsung

Samsung Odyssey G7: 4K Gaming Monitor 144Hz, 27 Inch

€ 325,00

Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

Nintendo

Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

€ 248,00

GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

Gamesir

GameSir G7 Pro - Draadloze Xbox controller met Hall Effect triggers

€ 99,00