← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

AOC

AOC G4 27G4ZR - Full HD Gaming Monitor - 240hz - 260hz - 27 inch

Philips

Philips Evnia 27M2N3800A - Dual Mode 4K gaming monitor

Samsung

Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN 27" QHD 240Hz Smart Gaming

Prijs
€ 155,00
€ 279,00
€ 379,96
€ 239,00
€ 529,00
Beoordeling
Categoriegaminggaminggaming
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitwisselend
€ 119,00 tot € 166,00
stabielbeste
€ 229,00 tot € 299,00
stabiel
€ 239,00 tot € 360,00
Waardering vs categorie———
HDRJaJa—
MerkAOCPhilipsMakita
sRGBMeer dan 100%Meer dan 100%—
SmartNeeNeeJa
CurvedNeeNeeJa
AdobeRGBMinder dan 99%Minder dan 99%—
Kijkhoek178178—
Type HDRHDR 10HDR 400HDR 600
Vermogen21 W25.65 W26 W
DraagbaarNeeNeeNee
Type syncG-Sync compatibleFreeSync, Freesync Premium, G-Sync compatibleFreesync Premium
VESA maatVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mmVESA 100mm x 100mm
Helderheid300350—
KantelbaarNeeJaNee
HDMI versieHDMI 2.0HDMI 2.1HDMI 2.1
Introductie272025—
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
LuidsprekersNeeJaJa
KleurechtheidsRGBsRGB, DCI P-3 kleurdekking, AdobeRGB—
Schermgrootte27 Inch27 Inch27 Inch
Contrast ratio1000:11000:1—
Fabrikant NaamAOCKoninklijke Philips N.V.—
Product hoogte38.06 cm51.90 cm57.83 cm
Product lengte20.77 cm26.10 cm31.11 cm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Beeldverhouding16:0916:0916:09
KabelmanagementJaJa—
Product breedte61.37 cm61.40 cm61.58 cm
Product gewicht5.07 kg5.60 kg6.40 kg
Draaibaar schermNeeJaJa
Taal handleidingUniverseelDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel—
Type aansluitingDisplayPort, HDMIHDMI, DisplayPort, 3,5 mm mini-jack (AUX)DisplayPort, Netwerkaansluiting (RJ45), 3,5 mm mini-jack (AUX), HDMI, USB 3.0
Gebruiker segmentGamingGamingDagelijks gebruik, Gaming
Hoogte instelbaarJaJaJa
Ingebouwde webcamNeeNeeNee
Type input/outputDisplayport 1.4Displayport 1.4DisplayPort 1.2, Displayport 1.4
Verpakking hoogte455 mm455 mm—
Verpakking lengte139 mm139 mm—
VerpakkingsinhoudMonitor, HDMI kabel, displayport kabel, stroomkabelDisplayPort-kabel, HDMI-kabel, voedingskabelStroomkabel Displayportkabel
Aantal VGA poortenGeen——
Scherm responstijd1 milliseconde1 milliseconde—
Screen technologieIPSIPSVA
Verpakking breedte730 mm730 mm—
Verpakkingsgewicht7650 g8330 g8961 g
Waarde energielabelEF—
90 graden kantelbaarJaJaNee
Beeldschermresolutie1920 x 10803840 x 21602560 x 1440
Aantal Displayport 1.4111
Inclusief monitor voetJaJaJa
Aantal HDMI 2.0 poorten2—Geen
Fabrieksgarantie termijn2 jaar3 jaar2 jaar
Geschikt voor console gamingJaJaJa
Type smart besturingssysteemGeen besturingssysteemGeen besturingssysteemTizen
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaarGeen informatie beschikbaar—
MPN (Manufacturer Part Number)27G4ZR27M2N3800A/00—
Beeldscherm verversing snelheid240 Hz160 Hz240 Hz
Uitzonderingen fabrieksgarantieGebruikersschadeGebruikersschade—
Energieverbruik in stand -by modus0.30.50.5
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen11—
Monitor opties—Dual Mode, VerlichtingAfstandsbediening, Ingebouwde luidsprekers
Blauw licht filter—JaJa
DCI P-3 Kleurdekking—95%-99%90%-95%
Aantal HDMI 2.1 poorten—22
Automatische helderheid—Nee—
Kleur——-
Model——DHS660ZJ
Motor——Brushless (BL)
Gewicht——2,3 kg (zonder accu)
Micro HDMI——Geen
Meegeleverd——Mbox koffer type 4, zeskantsleutel, parallelgeleider
Leegtoerental——5.000 tpm
Asgat diameter——20 mm
Vermogenssysteem——18V LXT accu (niet meegeleverd)
Zaagblad diameter——165 mm
Aantal USB-C poorten——Geen
Aantal USB 2.0 poorten——Geen
Aantal HDMI 1.4 poorten——Geen
Maximale zaagdiepte 45°——40 mm (hout)
Maximale zaagdiepte 90°——57 mm (hout)
Maximale zaagdiepte staal——6 mm
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)——2
Eigenschappen
  • ✓Vermogen: 21 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 10
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 300
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.0
  • ✓Vermogen: 25.65 W
  • ✓sRGB: Meer dan 100%
  • ✓AdobeRGB: Minder dan 99%
  • ✓Kijkhoek: 178
  • ✓Type HDR: HDR 400
  • ✓VESA maat: VESA 100mm x 100mm
  • ✓Helderheid: 350
  • ✓HDMI versie: HDMI 2.1
  • ✓Vermogenssysteem: Makita 18V LXT accu (niet meegeleverd)
  • ✓Zaagblad diameter: 165 mm
  • ✓Maximale zaagdiepte hout: 57 mm
  • ✓Maximale zaagdiepte staal: 6 mm
  • ✓Motor: Brushless (BL) motor
  • ✓Gewicht: 2,3 kg (zonder accu)
  • ✓Inbegrepen: Mbox koffer (type 4)
Voordelen
  • +Ideaal voor gaming en esports
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Unieke Dual Mode: wissel met één knop tussen 4K/160Hz en Full HD/320Hz naar speelstijl
  • +Fast IPS panel met 1ms responstijd, 95% DCI-P3 kleurbereik en HDR400
  • +Volledig ergonomisch: hoogteverstelbaarheid, draaibaar, kantelbaar design
  • +SmartImage Game modes optimaliseren automatisch per genre, inclusief Smart Sniper
  • +Duurzame constructie met 85% gerecycled plastic en complete aansluitingen (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4)
  • +240Hz vernieuwingsfrequentie met 1ms responstijd voor vloeiende, scherpe beelden bij snelle gameplay
  • +Twee HDMI 2.1-poorten, geschikt voor next-gen consoles zoals de PlayStation 5 op maximale prestaties
  • +Ingebouwde Tizen Smart Hub met Gaming Hub voor cloudgamen en streamingapps zonder extra apparaat
  • +AMD FreeSync Premium Pro met Low Framerate Compensation vermindert tearing en inputvertraging
  • +HDR600 en 90-95% DCI-P3 kleurdekking op een curved VA-paneel voor contrastrijk beeld
Nadelen
    • −Je moet handmatig tussen 4K en Full HD-modus wisselen, geen automatische detectie
    • −In 4K-modus blijft je bij 160Hz (niet ideaal voor competitieve games op hoge resolutie)
    • −Limited speaker quality (ingebouwde speakers zijn basaal, externe speakers aangeraden)
    • −Geen USB-C aansluiting aanwezig, alleen DisplayPort, HDMI, USB 3.0, netwerk en 3,5mm aux
    • −Scherm is niet kantelbaar volgens de specificaties, wel in hoogte instelbaar en draaibaar
    • −Wi-Fi vereist voor de smart-functies zoals Gaming Hub en Samsung TV Plus, zonder verbinding vervalt die meerwaarde
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey G8: 4K OLED gaming monitor 240Hz

    € 599,00

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    Samsung

    Samsung Odyssey G9 - 49" OLED ultrawide 240Hz gamingmonitor

    € 938,06

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED 7": 64GB, levendige kleuren

    € 249,00

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    Nintendo

    Nintendo Switch OLED Wit: 7 inch scherm, 64 GB

    € 249,00

    Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

    Samsung

    Samsung Odyssey G9 49" Ultrawide Gaming Monitor

    € 729,00

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    Nintendo

    Nintendo Switch Console Blauw/Rood - Verbeterde Accuduur (XK)

    € 199,00

    Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

    Samsung

    Samsung Odyssey G7 - 4K IPS Gaming Monitor 360Hz

    € 311,79