← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

FRITZ!Box

FRITZ!Box 6850 LTE: 4G-router met mesh en DECT

Asus

ASUS RT-BE86U WiFi 7 dual-band router met 10 Gbps WAN/LAN en vier 2,5 Gbps-poorten

Asus

ASUS TUF Gaming BE9400 tri-band WiFi 7 router met vier 2,5 Gbps-poorten en gamingpoort

Prijs
€ 199,00
€ 222,00
€ 278,59
€ 151,00
€ 176,41
Beoordeling
Categorielaptops-computerslaptops-computerslaptops-computers
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 169,13 tot € 219,00
stabiel
€ 199,00 tot € 246,30
stabiel
€ 119,00 tot € 160,00
Waardering vs categorie———
USBNeeJaJa
MerkFRITZ!BoxASUSASUS
KleurWitZwartzwart
ModelWiFi 5 | 1200 MbpsWiFi 7 | 10 Gbps | 6800 MbpsASUS TUF Gaming BE9400 Tri Band WiFi 7 (802.11be) Extendable Gaming Router, Tri-band
Type MIMOMU-MIMOMU-MIMOMU-MIMO
USB-versiesUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
SimkaartslotJaNeeNee
Product hoogte3.70 cm31.60 cm19.10 cm
Product lengte13.50 cm9 cm17.90 cm
WiFi StandaardWiFi 5WiFi 7WiFi 7
Link aggregatieNeeJaJa
Product breedte20.80 cm23.50 cm32 cm
Bedrade snelheidGigabit (Tot 1 Gbps)Gigabit (Tot 10 Gbps)Gigabit (Tot 2.5 Gbps)
Type LAN poorten1 Gigabit10 Gigabit, 2.5 Gigabit2.5 Gigabit
PoE ondersteuningNeeNeeJa
Type WIFI netwerkSimultaneous dual-bandDual-bandSimultaneous tri-band
VerpakkingsinhoudFRITZ!Box 6850 LTE - Netvoeding - Externe LTE-antennes - 1,5 m lange LAN-kabel - InstallatiehandleidingRouter, RJ-45 kabel, Power Adapter, Snelstartgids, GarantiekaartTUF-BE9400 Tri-band gamingrouter, RJ-45-kabel, Stroomadapter, Snelstartgids, Garantiekaart
Aantal WAN-poorten021
Geïntegreerd modemNeeNeeNee
WiFi Snelheid 5 GHz867 Mbps5760 Mbps2880 Mbps
Aanvullende functies*10 Gbps portOndersteuning voor Wi-Fi 7, 4096-QAM modulatie, quad-core processor.
WiFi Snelheid Totaal1200 Mbps11000 Mbps9300 Mbps
WiFi Snelheid 2,4 GHz574 Mbps1000 Mbps688 Mbps
Aantal USB 2.0 poorten01—
Aantal ethernet poorten454
Fabrieksgarantie termijn5 jaar3 jaar3 jaar
Bediening via mobiele appJaJaJa
Aantal 1 Gigabit LAN poorten4——
App werkt op besturingssyteemiPadOS, AndroidAndroid, iOS, iPadOS, WindowsWindows, iPadOS, iOS, Android
Aantal interne/externe WiFi antennes446
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A)111
QoS—JaJa
UPnP—JaJa
Multiroom—JaJa
Beamforming—JaJa
Gastnetwerk—JaJa
CE markering—Zichtbaar—
Fabrikant Naam—ASUSTeK Computer Inc.ASUS
Reparatie type—Carry-inCarry-in
Introductiejaar—20242025
Product gewicht—854 g764 g
Introductiemaand—JanuariSeptember
Seamless Roaming—JaJa
Taal handleiding—Duits, Engels, Frans, NederlandsEngels
VPN pass-through—JaJa
Verpakking hoogte—13.30 cm8.10 cm
Verpakking lengte—32 cm44.70 cm
Ondersteunt Matter—Nee—
Verpakking breedte—22.70 cm24.10 cm
Verpakkingsgewicht—1913 g1503 g
Ouderlijke controle—JaJa
Betaalde diensten vereist—NeeNee
Aantal stuks in verpakking—1 stuk(s)1 stuk(s)
Netwerk beveiliging opties—WPA2, WPA3, WEP, WPAFiltering op MAC-adres
Geoptimaliseerd voor Gaming—JaJa
Aantal 10 Gigatbit LAN poorten—1—
Aantal 2.5 Gigabit LAN poorten—43
MPN (Manufacturer Part Number)—90IG08W0-MO9A0V90IG0A30-MO9C00
Uitzonderingen fabrieksgarantie—Schade—
Delen van gebruikersgegevens vereist—Nee—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data—NeeNee
WiFi Snelheid 6 GHz——5760 Mbps
Ondersteuning met updates——Minimaal 7 jaar na introductiedatum
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓USB-versies: USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 3.70 cm
  • ✓Product lengte: 13.50 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 5
  • ✓Product breedte: 20.80 cm
  • ✓Bedrade snelheid: Gigabit (Tot 1 Gbps)
  • ✓Type LAN poorten: 1 Gigabit
  • ✓Product gewicht: 854 g
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A, USB 2.0 Type A
  • ✓Product hoogte: 31.60 cm
  • ✓Product lengte: 9 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 23.50 cm
  • ✓Product gewicht: 764 g
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓USB-versies: USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
  • ✓Product hoogte: 19.10 cm
  • ✓Product lengte: 17.90 cm
  • ✓WiFi Standaard: WiFi 7
  • ✓Introductiejaar: 2025
  • ✓Product breedte: 32 cm
Voordelen
  • +Werkt met simkaart voor 4G/LTE-internet zonder vaste aansluiting
  • +Geïntegreerde DECT-basis voor tot zes draadloze telefoons
  • +Mesh-wifi met andere AVM-producten voor uitbreiding dekking
  • +Dual-band wifi (2,4 + 5 GHz) met minder storing door simultaan gebruik
  • +USB-aansluiting voor printer of NAS-opslag in netwerk
  • +10 Gbps WAN/LAN plus vier 2,5 Gbps-poorten
  • +WiFi 7 dual-band, 6800 Mbps, sterk bereik
  • +AiMesh, AiProtection en ouderlijk toezicht zonder abonnement
  • +VPN-server en -client, QoS, gastnetwerk, WPA3
  • +Vier afneembare antennes, MU-MIMO, beamforming
  • +Drie jaar garantie; 4,5 uit 5 na bijna 190 beoordelingen
  • +Ook bij vakhandels leverbaar
  • +Tri-band WiFi 7 met 6 GHz, 320 MHz-kanalen en MLO
  • +Vier 2,5 Gbps-poorten, waaronder een gamingpoort
  • +Gameprioritering met één tik en OpenNAT
  • +AiProtection en VPN's zonder abonnement
  • +AiMesh om uit te breiden met ASUS-routers
  • +Smart Home Master voor aparte IoT-subnetten
  • +USB 3.2 en link aggregation
Nadelen
  • −WIFI 5 (802.11ac) in plaats van nieuwere WiFi 6 of 6E
  • −Maximale theoretische snelheid van 1266 Mbps valt tegenover moderne routers
  • −Geen 5G-ondersteuning voor toekomstbestendigheid
  • −Geen 6 GHz-band
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Groot en opvallend met vier antennes
  • −6 GHz-band komt slecht door muren
  • −Geen ingebouwd modem; providermodem in bridge nodig
  • −Specificatie noemt ten onrechte PoE-ondersteuning
  • −Engelse handleiding; geen 10 Gbps-poort; één beoordeling
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

Apple

Apple MacBook Air 13-inch M3 met 8 GB en 512 GB

€ 1.272,00

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

Asus

Asus ROG Rapture GT-BE19000AI WiFi 7 gamingrouter met AI-core

€ 624,00

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

Samsung

Samsung S32D800UAU 32-inch 4K USB-C-monitor

€ 359,00

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

TP-Link

TP-Link Archer BE550 WiFi 7-router met 2,5 Gbps-poorten

€ 197,00

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

Dell

DELL Pro Thunderbolt 4 SD25TB4 dockingstation, 130W, zwart

€ 245,00

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

Samsung

Samsung ViewFinity S8 27 inch 4K USB-C

€ 363,80

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

Samsung

Samsung Odyssey LS32D390GAUXEN - 32" Curved Full HD 100Hz

€ 209,00