← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

SIKU

SIKU Super Redding geschenkset: VW Beetle, Mercedes Sprinter + helikopter

bruder

Bruder Cat rupslader: beweegbare laadarm, schaal 1:16

bruder

Bruder Schäffer Compactlader 2630 met hooibalengrijper

Prijs
€ 11,99
€ 17,90
€ 16,99
Beoordeling
Categoriespeelgoedspeelgoedspeelgoed
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Dicht bij gemeten minimumGemiddelde prijs
Prijsstabiliteit—wisselendbeste
€ 17,90 tot € 26,95
wisselend
€ 15,01 tot € 25,95
Waardering vs categorie———
MerkSIKUBruderBruder
KleurMeerkleurigCaterpillar geel—
eWasteNee——
AutomerkMercedes-Benz, Volkswagen——
GeslachtJongens——
DoelgroepKinderen en volwassenen——
MateriaalKunststof, MetaalHoogwaardig kunststofHoogwaardig kunststof
VoedingstypeGeen voedingstype——
Product hoogte10 cm——
Product lengte29.6 cm——
Product breedte4.8 cm——
Product gewicht0.132 kg——
Taal handleidingGeen taal——
Interactief effectNee——
Verpakkingsgewicht0.20 kg——
Type STEM-speelgoedEngineering, Science——
Geschikt voor racebaanNee——
Type speelgoedvoertuigAmbulance——
Personage van toepassingNee——
VeiligheidswaarschuwingenNiet geschikt voor kinderen onder 36 maanden.——
Aanbevolen maximum leeftijd14 jaar——
Aanbevolen minimum leeftijd4 jaar——
Aantal benodigde accu's/batterijen0——
Aantal meegeleverde accu's/batterijen0——
Model—Cat Compacte RupsladerSchäffer Compactlader 2630
Schaal—1:161:16
Gewicht—ca. 150 gram—
Leeftijd—Vanaf 3 jaar—
Rupsbanden—Rubber—
Bewegende delen—Beweegbare laadbak—
Accessoire——Hooibalengrijper
Gelicenseerd——Schäffer origineel
Voertuigtype——Kniksturende compactlader
Geschikt voor——Rollenspel en fantasiespel
Knikbesturing——Ja, operationeel
Voertuigklasse——Landbouwvoertuig
Compatibiliteit——Bruder speelgoedwereld
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof, Metaal
  • ✓Kleur: Meerkleurig
  • ✓Product hoogte: 10 cm
  • ✓Product lengte: 29.6 cm
  • ✓Product breedte: 4.8 cm
  • ✓Product gewicht: 0.132 kg
  • ✓Aanbevolen maximum leeftijd: 14 jaar
  • ✓Merk: Caterpillar (Cat)
  • ✓Type: Compacte rupslader
  • ✓Materiaal: Hoogwaardig kunststof
  • ✓Schaal: 1:16
  • ✓Bewegende delen: Beweegbare laadbak
  • ✓Rupsbanden: Rubber
  • ✓Afmetingen: ca. 16 x 7 x 8 cm
  • ✓Gewicht: ca. 150 gram
  • ✓Leeftijd: Vanaf 3 jaar
  • ✓Schaal: 1:16
  • ✓Knikbesturing: Ja, operationeel
  • ✓Accessoire: Hooibalengrijper
  • ✓Materiaal: Hoogwaardig kunststof
  • ✓Compatibiliteit: Bruder speelgoedwereld
  • ✓Gelicenseerd: Schäffer origineel model
  • ✓Voertuigtype: Kniksturende compactlader
  • ✓Prijsklasse: Budget
Voordelen
  • +Drie verschillende voertuigen in één set voor variatie
  • +Deuren VW Beetle kunnen open, helikopterpropeller draait
  • +Inclusief verkeersborden en pylons voor uitgebreider spel
  • +Combinatie van metaal en plastic zorgt voor duurzaamheid
  • +Scherpe prijs voor een geschenkset met meerdere onderdelen
  • +Beweegbare laadarm voor interactief spel
  • +Rupsbanden maken het geschikt voor diverse ondergronden
  • +Schaal 1:16 past bij andere Bruder voertuigen
  • +Compact formaat van 25,5 cm past makkelijk in speelgoedkist
  • +Officieel gelicenseerd Schäffer-model met realistische details
  • +Hooibalengrijper is echt bewegend voor interactief spel
  • +Compact formaat geschikt voor kleine handen
  • +Past binnen het Bruder-speelwereld-ecosysteem
Nadelen
  • −Schaal en detailniveau niet vermeld door fabrikant
  • −Beperkte informatie over exacte afmetingen
  • −Mercedes Sprinter heeft geen bewegende onderdelen genoemd
  • −Beperkte productinformatie over materiaal en leeftijdsadvies
  • −Geen vermelding van extra functies zoals geluid of licht
  • −Slechts één kleurvariant beschikbaar
  • −Schaal en exacte afmetingen niet vermeld door fabrikant
  • −Beperkte informatie over materiaalsoort en duurzaamheid
  • −Geen vermelding van geschikte leeftijd of waarschuwingen
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

SmartMax Farm Set XXL magnetische boerderijbouwset

Smartmax

SmartMax Farm Set XXL magnetische boerderijbouwset

€ 134,99

Funko Pop! Albums Deluxe TLC - Oooh on the TLC Tip

Funko

Funko Pop! Albums Deluxe TLC - Oooh on the TLC Tip

€ 52,42

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Zwart

LifeGoods

LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Zwart

€ 29,99

LifeGoods TurboRide - Kinderstep met LED Wielen

LifeGoods

LifeGoods TurboRide - Kinderstep met LED Wielen

€ 33,99

LEGO DUPLO Dagelijkse gewoontes: eten en slapen voor peuters

LEGO

LEGO DUPLO Dagelijkse gewoontes: eten en slapen voor peuters

€ 20,99

LEGO Friends Strand smoothiekraam: bouwset met buggy voor kinderen 6+

LEGO

LEGO Friends Strand smoothiekraam: bouwset met buggy voor kinderen 6+

€ 25,16

LEGO 43022 Special Edition V 2026 TBA Constructiespeelgoed

LEGO

LEGO 43022 Special Edition V 2026 TBA Constructiespeelgoed

€ 59,99

LEGO DUPLO Elsa en Bruni Betoverde Bos - 31-delige bouwset

LEGO

LEGO DUPLO Elsa en Bruni Betoverde Bos - 31-delige bouwset

€ 39,83