← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

BIODSTA HOT S.R.L.

BIODSTA HOT S.R.L. 2-pack V12-filters - vervangingsfilters voor Dyson V12 Detect Slim Absolute Extra/Total Clean/Fluffy stofzuigers

Philips

BukkitBow - Motorfilter Philips Speedpro

Philips

Philips Accessoireset voor Stofzuigers

Prijs
€ 18,50
€ 23,71
€ 24,95
€ 27,99
€ 31,99
Beoordeling
Categoriehuishoudapparatuurhuishoudapparatuurhuishoudapparatuur
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore74/10085/100beste60/100
Prijssegment
Budget
Budget
Budget
Prijspositiegoedkoper dan 96%bestegoedkoper dan 92%goedkoper dan 88%
KoopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijsGoed koopmoment
Prijsstabiliteitwisselend
€ 14,90 tot € 21,59
stabiel
€ 22,70 tot € 24,95
zeer stabielbeste
€ 27,99 tot € 30,99
Waardering vs categoriebeter dan 83%bestebeter dan 83%beter dan 20%
KleurV12Zwart—
ModelV12/V12slim/SV20/SV30/ SV34/SV35FC6721/FC6722/FC6723/FC6724/FC6725/FC6726/FC6727/FC6728/FC6729XV1632/01
WasbaarJaNee—
Fabrikant NaamBIODSTA HOT S.R.L.——
Product hoogte8.60 cm2 cm—
Product lengte6.60 cm23 cm—
Product breedte13 cm16 cm—
Product gewicht0.10 kg0.10 kg—
Aantal onderdelen121
Vaatwasser veiligNeeNee—
Verpakking hoogte10 cm——
Verpakking lengte10 cm——
Verpakkingsinhoud2 voorfilters, 2 nafilters en 1 reinigingsborstel1x universele opzetstuk2-in-1-borstel, spleetmondstuk
Geschikt voor merkDysonPhilipsPhilips
Verpakking breedte10 cm——
Verpakkingsgewicht0.20 kg0.07 kg0.20 kg
Universeel toepasbaarNeeJaNee
Geschikt voor in de bouwNeeNee—
Type stofzuigeraccessoireStofzuigerfilterStofzuigerfilterAccessoireset
Aantal stuks in verpakking2 stuk(s)2 stuk(s)2 stuk(s)
Beschikbare reserveonderdelenGeen informatie beschikbaar——
Geschikt voor stofzuigermodelDJISamsung Easy and Clean Serie, Samsung Delight Serie, Samsung Easy Serie, Samsung ECOBLUE Serie, Samsung Jet, Samsung Mint Serie, Samsung Stardust Modern SerieUniverseel
Geschikt voor type stofzuigerAlleszuigerSteelstofzuigerSteelstofzuiger
MPN (Manufacturer Part Number)971517-01——
Geschikt voor diameter stofzuigerbuisUniverseelUniverseel—
Merk—PhilipsPhilips
Type—SteelstofzuigerSteelstofzuiger
Eigenschappen
  • ✓Kleur: V12
  • ✓Product hoogte: 8.60 cm
  • ✓Product lengte: 6.60 cm
  • ✓Product breedte: 13 cm
  • ✓Product gewicht: 0.10 kg
  • ✓Aantal onderdelen: 1
  • ✓Aantal stuks in verpakking: 2 stuk(s)
  • ✓Wasbaar: Ja
  • ✓Filtertype: Motorfilter steelstofzuiger
  • ✓Aantal filters: Set van 2 stuks
  • ✓Materiaal: Wasbaar kunststof/polyester
  • ✓Compatibiliteit: FC6721, FC6722, FC6723, FC6724, FC6725, FC6726, FC6727, FC6728, FC6729
  • ✓Waterdicht: Ja, afspuiten onder de kraan mogelijk
  • ✓Prijs per set: €22,70
  • ✓Compatibiliteit: Philips XC2011, XC2012, XC3031, XC3032, XC3033, XC3131, XC3132, XC3133
  • ✓Inclusief: 2-in-1 borstel + spleetmondstuk
  • ✓Origineel fabrikantonderdeel: Ja
  • ✓Prijs: €29.99
  • ✓Klantbeoordeling: 5.00/5 sterren
  • ✓Garantie: Standaard Philips-productgarantie
  • ✓Materiaal: Duurzame plastics en nylon borstelharen
Voordelen
    • +Set van 2 filters - je hebt altijd een schone ter beschikking
    • +Wasbaar en herbruikbaar - bespaar op vervangingskosten
    • +Compatibel met alle Speedpro modellen (FC6721-FC6729)
    • +Eenvoudig schoon te maken onder de kraan
    • +Compatibel met 8 verschillende Philips-modellen uit de 2000 en 3000 Serie
    • +2-in-1 borstel voor meubels en tapijten in één mondstuk
    • +Spleetmondstuk bereikt moeilijk toegankelijke plekken en hoeken
    • +Originele Philips-onderdelen met gegarandeerde kwaliteit en pasvorm
    Nadelen
      • −Alleen geschikt voor Speedpro model - niet universeel inzetbaar
      • −Waterdichte design kan vochtretentie veroorzaken bij niet goed drogen
      • −Minder informatie beschikbaar over duurzaamheid op lange termijn
      • −Alleen geschikt voor specifieke Philips-modellen. Controleer je modelnummer voordat je bestelt
      • −Beperkte set met slechts twee mondstukken. Geen filters of vervangborstelrollen inbegrepen
      • −Beschikbaarheid kan variëren per regio of winkel
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Bosch Serie 4 - Smart Vaatwasser

      Bosch

      Bosch Serie 4 - Smart Vaatwasser

      Premium

      € 561,00

      AEG LR7696AAD4 ProSteam wasmachine met AutoDose

      AEG

      AEG LR7696AAD4 ProSteam wasmachine met AutoDose

      Premium

      € 899,00

      Philips PerfectCare 9000 PSG9030/20 - AI-gestuurde stoomgenerator

      Philips

      Philips PerfectCare 9000 PSG9030/20 - AI-gestuurde stoomgenerator

      Premium

      € 579,99

      Samsung AI Dry DV90DG6845LBU3: Warmtepompdroger 9kg A

      Samsung

      Samsung AI Dry DV90DG6845LBU3: Warmtepompdroger 9kg A

      Premium

      € 729,00

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Samsung

      Samsung DV90DG6845LKU3 9 kg met AI Dry+

      Premium

      € 795,00

      iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo - Robot 2-in-1

      iRobot

      iRobot Roomba 205 DustCompactor Combo - Robot 2-in-1

      Midden

      € 209,99

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Philips

      Philips 7000 - 3-in-1 Stofzuiger & Dweil

      Premium

      € 639,00

      Tefal Pro Express Vision GV9812 - Stoomgenerator 3000W

      Tefal

      Tefal Pro Express Vision GV9812 - Stoomgenerator 3000W

      Premium

      € 310,79