← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JBL

JBL PartyBox 130 - Draadloze Bluetooth Party Speaker - Wit

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

Harman Kardon

Harman Kardon Go + Play 3 - 160 W Bluetooth-speaker

Prijs
€ 358,00
€ 399,99
€ 709,00
€ 799,99
€ 289,00
€ 349,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore62/100beste57/10057/100
Prijssegment
Midden
Premium
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 39%goedkoper dan 22%goedkoper dan 41%beste
KoopmomentGemiddelde prijsAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 325,00 tot € 399,99
stabiel
€ 575,00 tot € 849,00
stabiel
€ 249,00 tot € 300,00
Waardering vs categoriebeter dan 67%beter dan 86%bestebeter dan 76%
MerkJBLJBLHarman Kardon
WIFIGeen Wi-FiGeen Wi-Fi—
KleurWitZwartZwart
ModelJBL PartyBox 130JBL PartyBox 520 Feestluidspreker Zwart 400 WGo + Play 3
BluetoothJaJaVersie 5.2
OntvangstGeen radioGeen radio—
KoppelbaarJaJa—
WaterdichtNeeNee—
App functiesEqualizer, MuziekbedieningEqualizer, Muziekbediening—
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
VoedingstypeAdapter/ lichtnetAdapter/ lichtnet—
Party SpeakerJaJa—
Fabrikant NaamHarman International Industries, Incorporated EMEA Liaison OfficeHarman International Industries—
Product hoogte57.50 cm76.90 cm—
Product lengte30.30 cm41.50 cm—
SpatwaterdichtJaJa—
WaterbestendigNeeJa—
GeluidsweergaveStereoStereo—
Met verlichtingJaJa—
Product breedte29.84 cm41.50 cm—
Product gewicht11.3 kg25.5 kg—
IP-certificeringIPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)—
Streaming optiesAuracast——
Taal handleidingUniverseelNederlands, Universeel—
Verpakking hoogte643 mm850 mm—
Verpakking lengte378 mm472 mm—
Verpakkingsinhoud1 x JBL PartyBox 130 1 x Beknopte handleiding 1 x Veiligheidsinstructie en garantiekaart1 x Safety Instruction and Warranty Card1 x JBL PartyBox 520 1 x Beknopte handleiding 1 x Veiligheidsinstructie en garantiekaart Stroomsnoer - aantal en stekkertype van de netsnoeren kunnen per regio verschillen—
Multiroom functiesStereo paar makenStereo paar maken—
Verpakking breedte349 mm487 mm—
Verpakkingsgewicht14000 g25500 g—
Maximale frequentie40000 Hz20.000 Hz—
Minimale frequentie20 Hz40 Hz—
Inclusief adapter(s)NeeNee—
Met powerbankfunctieNeeNee—
Totaal uitgangsvermogen200 W400 W—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar2 jaar—
Bediening via mobiele appJaJa—
Snel laden functionaliteitJaJa—
Maximum vermogen voor opladen10 W60 W—
Minimum vermogen voor opladen5 W5 W—
Koppelbaar met aantal speakers1010—
MPN (Manufacturer Part Number)JBLPB130WHTEPJBLPARTYBOX520EU—
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Smart—Ja—
Multiroom—Ja—
Spraakbesturing—Nee—
Maximale batterijduur—15 uur—
Smart Home basisstation—Nee—
Aantal artikelen in verpakking—1 stuk(s)—
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen—Geen—
Accu——Ingebouwd, 25,92 Wh
Drivers——2 x 70 mm middentonen, 2 x 20 mm tweeter en 1 x 130 mm subwoofer
Gewicht——4,7 kg
Speeltijd——Maximaal 8 uur, afhankelijk van volume en audiomateriaal
Afmetingen——439 x 240 x 192 mm
Oplaadtijd——3 uur volgens Harman Kardon
Pakketinhoud——Go + Play 3, netsnoer, beknopte handleiding en veiligheids- en garantiekaart
Aansluitingen——USB-C-laaduitgang voor mobiel apparaat en 3,5mm-audio-ingang
Fabrikantcode——HKGOPLAY3BLKEP
Frequentiebereik——43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
Uitgangsvermogen——160 W RMS
Draadloos koppelen——Met een tweede Go + Play 3
Luidsprekersysteem——Drieweg stereo
Gelijktijdige mobiele apparaten——Maximaal 2 volgens Harman Kardon
Eigenschappen
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Wit
  • ✓Product hoogte: 57.50 cm
  • ✓Product lengte: 30.30 cm
  • ✓Product breedte: 29.84 cm
  • ✓Product gewicht: 11.3 kg
  • ✓IP-certificering: IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)
  • ✓Maximale frequentie: 40000 Hz
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 76.90 cm
  • ✓Product lengte: 41.50 cm
  • ✓Product breedte: 41.50 cm
  • ✓Product gewicht: 25.5 kg
  • ✓IP-certificering: IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)
  • ✓Uitgangsvermogen: 160 W RMS
  • ✓Frequentiebereik: 43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
  • ✓Accu: Ingebouwd, 25,92 Wh
  • ✓Oplaadtijd: 3 uur volgens Harman Kardon
  • ✓Afmetingen: 439 x 240 x 192 mm
  • ✓Gewicht: 4,7 kg
  • ✓Merk: Harman Kardon
  • ✓Model: Go + Play 3
Voordelen
  • +Draadloze verbinding voor extra vrijheid
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Verrijkt het geluid van je televisie aanzienlijk
  • +15 uur batterijduur (of vervangbare batterij voor onbeperkt feesten)
  • +AI Sound Boost analyseert muziek realtime en optimaliseert geluid zonder vervorming
  • +Makkelijk verplaatsbaar met brede wielen en uit-in-klap handvat
  • +IPX4 spatwaterdicht en bestand tegen zwembad- en tuingebruik
  • +Twee XLR-ingangen voor live microfoon en gitaar, plus multiroom via Auracast
  • +Driewegsysteem met vijf drivers en 160 W RMS opgegeven vermogen
  • +Bluetooth 5.2 met koppeling van maximaal twee mobiele apparaten
  • +Draadloos te verbinden met een tweede Go + Play 3
  • +USB-C-laaduitgang voor een telefoon met maximaal 5 V en 2 A
  • +Aluminium draaggreep en een 3,5mm-audio-ingang
Nadelen
    • −Voor wie alleen thuis muziek luistert veel geld en veel ruimte
    • −Vervangbare batterij kost extra geld (apart verkrijgbaar)
    • −Groot en zwaar, niet ideaal voor trappen of klein balkon
    • −Met 4,7 kg geen lichte speaker voor reizen of dagelijks meenemen
    • −Maximaal 8 uur speeltijd is relatief beperkt voor langdurig gebruik zonder stopcontact
    • −Geen IP-classificatie of bevestigde bescherming tegen regen en spatwater
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    LG

    LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

    Midden

    € 299,85

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Epson

    Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

    Premium

    € 498,00

    LG B5 55" 4K OLED

    LG

    LG B5 55" 4K OLED

    Premium

    € 849,00

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Harman

    Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

    Midden

    € 197,00

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Bose

    Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

    Midden

    € 207,00

    Sony Bravia Theatre Bar 6 - 3.1.2 Soundbar met Dolby Atmos

    Sony

    Sony Bravia Theatre Bar 6 - 3.1.2 Soundbar met Dolby Atmos

    Midden

    € 379,00

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    LG

    LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

    Premium

    € 747,00