← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JBL

JBL Xtreme 5 - Krachtige Draagbare Speaker met 28 uur Batterij

Harman

Harman Kardon Go + Play 3 - Grijze Bluetooth Speaker

Harman Kardon

Harman Kardon Go + Play 3 - 160 W Bluetooth-speaker

Prijs
€ 283,68
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 283,68 tot € 349,99
stabiel
€ 249,00 tot € 329,00
stabiel
€ 249,00 tot € 300,00
Waardering vs categorie———
MerkJBLHarmanHarman Kardon
WIFIGeen Wi-FiJa—
KleurSquadGrijsZwart
ModelJBL Xtreme 5Go + Play 3Go + Play 3
BluetoothJaJaVersie 5.2
OntvangstGeen radioGeen radio—
KoppelbaarJaNee—
WaterdichtJaNee—
App functiesEqualizerEqualizer, Muziekbediening—
CE markeringZichtbaar——
VoedingstypeAdapter/ lichtnetAccu—
Party SpeakerJa——
Fabrikant NaamHarman International Industries——
Product hoogte16.50 cm24 cm—
Product lengte15.50 cm19.20 cm—
SpatwaterdichtJaNee—
WaterbestendigJaNee—
GeluidsweergaveStereoStereo—
Met verlichtingJaNee—
Product breedte34.60 cm43.90 cm—
Product gewicht2.9 kg4.7 kg—
IP-certificeringIP68 (volledig stofdicht en volledig waterdicht)Geen IP certificering—
Streaming optiesAuracast——
Taal handleidingUniverseel——
Verpakking hoogte185 mm——
Verpakking lengte376 mm——
Verpakkingsinhoud1 x JBL Xtreme 5 1 x beknopte handleiding 1 x garantiekaart/veiligheidsblad 1 x schouderband1x Harman Kardon Go + Play 3 1x Netsnoer 1x Beknopte handleiding 1x Veiligheidsinstructie en garantiekaart—
Multiroom functiesStereo paar makenStereo paar maken—
Verpakking breedte244 mm——
Verpakkingsgewicht3949 g5965 g—
Maximale frequentie20000 Hz20000 Hz—
Minimale frequentie40 Hz43 Hz—
Inclusief adapter(s)Nee——
Met powerbankfunctieJaJa—
Maximale batterijduur28 uur8 uur—
Totaal uitgangsvermogen130 W160 W—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar1 jaar—
Bediening via mobiele appNeeJa—
Snel laden functionaliteitJa——
Maximum vermogen voor opladen80 W5 W—
Minimum vermogen voor opladen15 W2.5 W—
Koppelbaar met aantal speakers102—
MPN (Manufacturer Part Number)JBLXTREME5SQUAD——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Accu——Ingebouwd, 25,92 Wh
Drivers——2 x 70 mm middentonen, 2 x 20 mm tweeter en 1 x 130 mm subwoofer
Gewicht——4,7 kg
Speeltijd——Maximaal 8 uur, afhankelijk van volume en audiomateriaal
Oplaadtijd——3 uur volgens Harman Kardon
Pakketinhoud——Go + Play 3, netsnoer, beknopte handleiding en veiligheids- en garantiekaart
Aansluitingen——USB-C-laaduitgang voor mobiel apparaat en 3,5mm-audio-ingang
Fabrikantcode——HKGOPLAY3BLKEP
Frequentiebereik——43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
Uitgangsvermogen——160 W RMS
Draadloos koppelen——Met een tweede Go + Play 3
Luidsprekersysteem——Drieweg stereo
Gelijktijdige mobiele apparaten——Maximaal 2 volgens Harman Kardon
Eigenschappen
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Squad
  • ✓Product hoogte: 16.50 cm
  • ✓Product lengte: 15.50 cm
  • ✓Product breedte: 34.60 cm
  • ✓Product gewicht: 2.9 kg
  • ✓Maximale frequentie: 20000 Hz
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Uitgangsvermogen: 160 W RMS
  • ✓Frequentiebereik: 43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
  • ✓Accu: Ingebouwd, 25,92 Wh
  • ✓Oplaadtijd: 3 uur volgens Harman Kardon
  • ✓Afmetingen: 439 x 240 x 192 mm
  • ✓Gewicht: 4,7 kg
  • ✓Merk: Harman Kardon
  • ✓Model: Go + Play 3
Voordelen
  • +Ongelooflijk lange batterijduur: 28 uur totaal (24 uur plus 4 uur Playtime Boost)
  • +Volledig waterdicht en schokbestendig (IP68) - perfect voor buiten en strand
  • +Afneembare schouderband voor comfortabel vervoer en handen vrij
  • +Ingebouwde powerbank om smartphone en andere apparaten op te laden
  • +AI Sound Boost en Smart EQ zorgen voor schone, gebalanceerde geluid zonder vervorming
  • +Onderdeel van het Harman-merkenhuis, wat wijst op ervaring met audioproducten
  • +Grijze kleurafwerking beschikbaar, praktisch voor combinatie met verschillende interieurstijlen
  • +Model- en productnaam duiden op een draagbaar ontwerp met handgreep
  • +Bluetooth-verbinding als basisfunctie, zodat draadloos streamen vanaf een telefoon of tablet mogelijk is
  • +Positioneert zich als losstaande speaker, geschikt als eigen geluidsbron zonder vaste installatie
  • +Driewegsysteem met vijf drivers en 160 W RMS opgegeven vermogen
  • +Bluetooth 5.2 met koppeling van maximaal twee mobiele apparaten
  • +Draadloos te verbinden met een tweede Go + Play 3
  • +USB-C-laaduitgang voor een telefoon met maximaal 5 V en 2 A
  • +Aluminium draaggreep en een 3,5mm-audio-ingang
Nadelen
  • −USB-C PD-stroomadapter niet inbegrepen (moet apart aangeschaft worden)
  • −Lossless audio alleen beschikbaar via USB-C-verbinding, niet via Bluetooth
  • −Redelijk zwaar door robuuste bouw - niet echt een 'zakje' voor heel compacte meenemers
  • −Geen vermogen, drivergrootte of frequentiebereik vermeld, waardoor het geluidsniveau niet te beoordelen is
  • −Accuduur en oplaadtijd ontbreken volledig in de aangeleverde gegevens
  • −Geen informatie over waterbestendigheid, gewicht, afmetingen of aanvullende aansluitingen zoals aux of USB
  • −Bluetooth-versie en eventuele multipoint- of stereokoppelfunctie zijn niet gespecificeerd
  • −Met 4,7 kg geen lichte speaker voor reizen of dagelijks meenemen
  • −Maximaal 8 uur speeltijd is relatief beperkt voor langdurig gebruik zonder stopcontact
  • −Geen IP-classificatie of bevestigde bescherming tegen regen en spatwater
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

€ 399,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,00

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

€ 709,00

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 279,53

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

Harman

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

€ 437,00

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

LG

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

€ 788,00

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

LG

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

€ 849,00