← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JBL

JBL Xtreme 5 - Waterdichte Bluetooth Speaker 28 uur

Harman

Harman Kardon Go + Play 3 - Grijze Bluetooth Speaker

Harman Kardon

Harman Kardon Go + Play 3 - 160 W Bluetooth-speaker

Prijs
€ 315,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentDicht bij gemeten minimumAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 315,00 tot € 349,99
stabiel
€ 249,00 tot € 329,00
stabiel
€ 249,00 tot € 300,00
Waardering vs categorie———
MerkJBLHarmanHarman Kardon
WIFIGeen Wi-FiJa—
KleurBlauwGrijsZwart
ModelJBL Xtreme 5Go + Play 3Go + Play 3
BluetoothJaJaVersie 5.2
OntvangstGeen radioGeen radio—
KoppelbaarJaNee—
WaterdichtJaNee—
App functiesEqualizerEqualizer, Muziekbediening—
CE markeringZichtbaar——
VoedingstypeAdapter/ lichtnetAccu—
Party SpeakerJa——
Fabrikant NaamHarman International Industries——
Product hoogte16.50 cm24 cm—
Product lengte15.50 cm19.20 cm—
SpatwaterdichtJaNee—
WaterbestendigJaNee—
GeluidsweergaveStereoStereo—
Met verlichtingJaNee—
Product breedte34.60 cm43.90 cm—
Product gewicht2.9 kg4.7 kg—
IP-certificeringIP68 (volledig stofdicht en volledig waterdicht)Geen IP certificering—
Streaming optiesAuracast——
Taal handleidingUniverseel——
Verpakking hoogte182 mm——
Verpakking lengte378 mm——
Verpakkingsinhoud1 x JBL Xtreme 5 1 x beknopte handleiding 1 x garantiekaart/veiligheidsblad 1 x schouderband1x Harman Kardon Go + Play 3 1x Netsnoer 1x Beknopte handleiding 1x Veiligheidsinstructie en garantiekaart—
Multiroom functiesStereo paar makenStereo paar maken—
Verpakking breedte270 mm——
Verpakkingsgewicht3942 g5965 g—
Maximale frequentie20000 Hz20000 Hz—
Minimale frequentie40 Hz43 Hz—
Inclusief adapter(s)Nee——
Met powerbankfunctieJaJa—
Totaal uitgangsvermogen130 W160 W—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar1 jaar—
Bediening via mobiele appNeeJa—
Snel laden functionaliteitJa——
Maximum vermogen voor opladen80 W5 W—
Minimum vermogen voor opladen15 W2.5 W—
Koppelbaar met aantal speakers102—
MPN (Manufacturer Part Number)JBLXTREME5BLU——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Maximale batterijduur—8 uur—
Accu——Ingebouwd, 25,92 Wh
Drivers——2 x 70 mm middentonen, 2 x 20 mm tweeter en 1 x 130 mm subwoofer
Gewicht——4,7 kg
Speeltijd——Maximaal 8 uur, afhankelijk van volume en audiomateriaal
Oplaadtijd——3 uur volgens Harman Kardon
Pakketinhoud——Go + Play 3, netsnoer, beknopte handleiding en veiligheids- en garantiekaart
Aansluitingen——USB-C-laaduitgang voor mobiel apparaat en 3,5mm-audio-ingang
Fabrikantcode——HKGOPLAY3BLKEP
Frequentiebereik——43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
Uitgangsvermogen——160 W RMS
Draadloos koppelen——Met een tweede Go + Play 3
Luidsprekersysteem——Drieweg stereo
Gelijktijdige mobiele apparaten——Maximaal 2 volgens Harman Kardon
Eigenschappen
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Blauw
  • ✓Product hoogte: 16.50 cm
  • ✓Product lengte: 15.50 cm
  • ✓Product breedte: 34.60 cm
  • ✓Product gewicht: 2.9 kg
  • ✓Maximale frequentie: 20000 Hz
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Uitgangsvermogen: 160 W RMS
  • ✓Frequentiebereik: 43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
  • ✓Accu: Ingebouwd, 25,92 Wh
  • ✓Oplaadtijd: 3 uur volgens Harman Kardon
  • ✓Afmetingen: 439 x 240 x 192 mm
  • ✓Gewicht: 4,7 kg
  • ✓Merk: Harman Kardon
  • ✓Model: Go + Play 3
Voordelen
  • +Totaal uitgangsvermogen van 130 W in stereo
  • +IP68: volledig stofdicht en volledig waterdicht
  • +Speelduur tot 28 uur (24 uur plus 4 uur Playtime Boost)
  • +Afneembare schouderband en sfeerverlichting inbegrepen
  • +Powerbankfunctie en koppelbaar met 10 speakers via Auracast
  • +Onderdeel van het Harman-merkenhuis, wat wijst op ervaring met audioproducten
  • +Grijze kleurafwerking beschikbaar, praktisch voor combinatie met verschillende interieurstijlen
  • +Model- en productnaam duiden op een draagbaar ontwerp met handgreep
  • +Bluetooth-verbinding als basisfunctie, zodat draadloos streamen vanaf een telefoon of tablet mogelijk is
  • +Positioneert zich als losstaande speaker, geschikt als eigen geluidsbron zonder vaste installatie
  • +Driewegsysteem met vijf drivers en 160 W RMS opgegeven vermogen
  • +Bluetooth 5.2 met koppeling van maximaal twee mobiele apparaten
  • +Draadloos te verbinden met een tweede Go + Play 3
  • +USB-C-laaduitgang voor een telefoon met maximaal 5 V en 2 A
  • +Aluminium draaggreep en een 3,5mm-audio-ingang
Nadelen
  • −Met 2.9 kg en 34.60 cm breed relatief zwaar en groot
  • −Geen adapter in de verpakking
  • −Geen Wi-Fi en geen radio-ontvangst
  • −Fabrieksgarantie van 1 jaar
  • −Geen vermogen, drivergrootte of frequentiebereik vermeld, waardoor het geluidsniveau niet te beoordelen is
  • −Accuduur en oplaadtijd ontbreken volledig in de aangeleverde gegevens
  • −Geen informatie over waterbestendigheid, gewicht, afmetingen of aanvullende aansluitingen zoals aux of USB
  • −Bluetooth-versie en eventuele multipoint- of stereokoppelfunctie zijn niet gespecificeerd
  • −Met 4,7 kg geen lichte speaker voor reizen of dagelijks meenemen
  • −Maximaal 8 uur speeltijd is relatief beperkt voor langdurig gebruik zonder stopcontact
  • −Geen IP-classificatie of bevestigde bescherming tegen regen en spatwater
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

€ 399,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,00

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

€ 709,00

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 279,53

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

JBL

JBL Charge 6 Bluetooth-speaker: Blauw

€ 124,00

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

LG

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

€ 849,00

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

LG

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

€ 788,00