← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JBL

JBL PartyBox On The Go 2 - Draagbare speaker met draadloze microfoon

Harman

Harman Kardon Go + Play 3 - Grijze Bluetooth Speaker

Harman Kardon

Harman Kardon Go + Play 3 - 160 W Bluetooth-speaker

Prijs
€ 311,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore56/10057/100beste57/100
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 39%goedkoper dan 41%bestegoedkoper dan 41%
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitwisselend
€ 243,00 tot € 385,00
stabielbeste
€ 249,00 tot € 329,00
stabiel
€ 249,00 tot € 300,00
Waardering vs categoriebeter dan 86%bestebeter dan 76%beter dan 76%
MerkJBLHarmanHarman Kardon
WIFIGeen Wi-FiJa—
KleurzwartGrijsZwart
ModelJBL OTG 2Go + Play 3Go + Play 3
SmartNee——
BluetoothJaJaVersie 5.2
OntvangstGeen radioGeen radio—
KoppelbaarJaNee—
WaterdichtJaNee—
App functiesGeenEqualizer, Muziekbediening—
CE markeringZichtbaar——
VoedingstypeAdapter/ lichtnetAccu—
Party SpeakerJa——
Fabrikant NaamHarman International Industries——
Product hoogte22.10 cm24 cm—
Product lengte25.80 cm19.20 cm—
SpatwaterdichtJaNee—
WaterbestendigJaNee—
GeluidsweergaveMonoStereo—
Met verlichtingJaNee—
Product breedte36.50 cm43.90 cm—
Product gewicht9.15 kg4.7 kg—
IP-certificeringIPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)Geen IP certificering—
Taal handleidingUniverseel——
Verpakking hoogte280 mm——
Verpakking lengte587 mm——
Verpakkingsinhoud1 x JBL PartyBox On The Go 1 x draadloze microfoon 1 x beknopte handleiding 1 x garantiecertificaat 1 x veiligheidsblad1x Harman Kardon Go + Play 3 1x Netsnoer 1x Beknopte handleiding 1x Veiligheidsinstructie en garantiekaart—
Verpakking breedte356 mm——
Verpakkingsgewicht9110 g5965 g—
Maximale frequentie20000 Hz20000 Hz—
Minimale frequentie0 Hz43 Hz—
Inclusief adapter(s)Nee——
Met powerbankfunctieNeeJa—
Maximale batterijduur15 uur8 uur—
Totaal uitgangsvermogen100 W160 W—
Fabrieksgarantie termijn2 jaar1 jaar—
Bediening via mobiele appNeeJa—
Snel laden functionaliteitJa——
Maximum vermogen voor opladen100 W5 W—
Minimum vermogen voor opladen15 W2.5 W—
MPN (Manufacturer Part Number)JBLPARTYBOXOTG2BEP——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Multiroom functies—Stereo paar maken—
Koppelbaar met aantal speakers—2—
Accu——Ingebouwd, 25,92 Wh
Drivers——2 x 70 mm middentonen, 2 x 20 mm tweeter en 1 x 130 mm subwoofer
Gewicht——4,7 kg
Speeltijd——Maximaal 8 uur, afhankelijk van volume en audiomateriaal
Afmetingen——439 x 240 x 192 mm
Oplaadtijd——3 uur volgens Harman Kardon
Pakketinhoud——Go + Play 3, netsnoer, beknopte handleiding en veiligheids- en garantiekaart
Aansluitingen——USB-C-laaduitgang voor mobiel apparaat en 3,5mm-audio-ingang
Fabrikantcode——HKGOPLAY3BLKEP
Frequentiebereik——43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
Uitgangsvermogen——160 W RMS
Draadloos koppelen——Met een tweede Go + Play 3
Luidsprekersysteem——Drieweg stereo
Gelijktijdige mobiele apparaten——Maximaal 2 volgens Harman Kardon
Eigenschappen
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Product hoogte: 22.10 cm
  • ✓Product lengte: 25.80 cm
  • ✓Product breedte: 36.50 cm
  • ✓Product gewicht: 9.15 kg
  • ✓IP-certificering: IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)
  • ✓Maximale frequentie: 20000 Hz
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Uitgangsvermogen: 160 W RMS
  • ✓Frequentiebereik: 43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
  • ✓Accu: Ingebouwd, 25,92 Wh
  • ✓Oplaadtijd: 3 uur volgens Harman Kardon
  • ✓Afmetingen: 439 x 240 x 192 mm
  • ✓Gewicht: 4,7 kg
  • ✓Merk: Harman Kardon
  • ✓Model: Go + Play 3
Voordelen
  • +Tot 15 uur speeltijd met snelladen (10 minuten = 80 minuten)
  • +Draadloze microfoon met echo-effecten en Smart Key Change voor karaoke
  • +Spatwaterdicht (IPX4) en draagband maken het echt meeneembaar
  • +LED-verlichting synchroon met muziek voor extra sfeer
  • +Twee speakers koppelen voor stereo, meerdere voor grotere evenementen
  • +Onderdeel van het Harman-merkenhuis, wat wijst op ervaring met audioproducten
  • +Grijze kleurafwerking beschikbaar, praktisch voor combinatie met verschillende interieurstijlen
  • +Model- en productnaam duiden op een draagbaar ontwerp met handgreep
  • +Bluetooth-verbinding als basisfunctie, zodat draadloos streamen vanaf een telefoon of tablet mogelijk is
  • +Positioneert zich als losstaande speaker, geschikt als eigen geluidsbron zonder vaste installatie
  • +Driewegsysteem met vijf drivers en 160 W RMS opgegeven vermogen
  • +Bluetooth 5.2 met koppeling van maximaal twee mobiele apparaten
  • +Draadloos te verbinden met een tweede Go + Play 3
  • +USB-C-laaduitgang voor een telefoon met maximaal 5 V en 2 A
  • +Aluminium draaggreep en een 3,5mm-audio-ingang
Nadelen
  • −Batterij is niet zelf vervangbaar - reservebatterij kost extra
  • −IPX4 is spatwaterdicht, niet volledig waterdicht - ongeschikt voor onderdompeling
  • −Geen vergelijking met concurrenten op geluidskwaliteit gegeven
  • −Geen vermogen, drivergrootte of frequentiebereik vermeld, waardoor het geluidsniveau niet te beoordelen is
  • −Accuduur en oplaadtijd ontbreken volledig in de aangeleverde gegevens
  • −Geen informatie over waterbestendigheid, gewicht, afmetingen of aanvullende aansluitingen zoals aux of USB
  • −Bluetooth-versie en eventuele multipoint- of stereokoppelfunctie zijn niet gespecificeerd
  • −Met 4,7 kg geen lichte speaker voor reizen of dagelijks meenemen
  • −Maximaal 8 uur speeltijd is relatief beperkt voor langdurig gebruik zonder stopcontact
  • −Geen IP-classificatie of bevestigde bescherming tegen regen en spatwater
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

Premium

€ 649,00

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Premium

€ 459,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

Midden

€ 325,00

Samsung HW-Q600F Soundbar 3.1.2ch Dolby Atmos 360W

Samsung

Samsung HW-Q600F Soundbar 3.1.2ch Dolby Atmos 360W

Midden

€ 299,00

LG B5 55" 4K OLED

LG

LG B5 55" 4K OLED

Premium

€ 849,00

Samsung HW-Q930F

Samsung

Samsung HW-Q930F

Premium

€ 499,00

Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

Bose

Bose SoundLink Home compacte Bluetooth-speaker

Midden

€ 205,00

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

Harman

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

Premium

€ 437,00