← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

JBL

JBL Partybox 520 - Draadloze Party Speaker met 15 uur batterij

Harman Kardon

Harman Kardon Go + Play 3 - 160 W Bluetooth-speaker

Harman

Harman Kardon Go + Play 3 - Grijze Bluetooth Speaker

Prijs
€ 709,00
€ 799,99
€ 289,00
€ 349,99
€ 289,00
€ 349,99
Beoordeling
Categorietv-beeld-geluidtv-beeld-geluidtv-beeld-geluid
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 575,00 tot € 849,00
stabiel
€ 249,00 tot € 300,00
stabiel
€ 249,00 tot € 329,00
Waardering vs categorie———
MerkJBLHarman KardonHarman
WIFIGeen Wi-Fi—Ja
KleurZwartZwartGrijs
ModelJBL PartyBox 520 Feestluidspreker Zwart 400 WGo + Play 3Go + Play 3
SmartJa——
BluetoothJaVersie 5.2Ja
MultiroomJa——
OntvangstGeen radio—Geen radio
KoppelbaarJa—Nee
WaterdichtNee—Nee
App functiesEqualizer, Muziekbediening—Equalizer, Muziekbediening
CE markeringZichtbaar——
VoedingstypeAdapter/ lichtnet—Accu
Party SpeakerJa——
Fabrikant NaamHarman International Industries——
Product hoogte76.90 cm—24 cm
Product lengte41.50 cm—19.20 cm
SpatwaterdichtJa—Nee
WaterbestendigJa—Nee
GeluidsweergaveStereo—Stereo
Met verlichtingJa—Nee
Product breedte41.50 cm—43.90 cm
Product gewicht25.5 kg—4.7 kg
SpraakbesturingNee——
IP-certificeringIPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)—Geen IP certificering
Taal handleidingNederlands, Universeel——
Verpakking hoogte850 mm——
Verpakking lengte472 mm——
Verpakkingsinhoud1 x JBL PartyBox 520 1 x Beknopte handleiding 1 x Veiligheidsinstructie en garantiekaart Stroomsnoer - aantal en stekkertype van de netsnoeren kunnen per regio verschillen—1x Harman Kardon Go + Play 3 1x Netsnoer 1x Beknopte handleiding 1x Veiligheidsinstructie en garantiekaart
Multiroom functiesStereo paar maken—Stereo paar maken
Verpakking breedte487 mm——
Verpakkingsgewicht25500 g—5965 g
Maximale frequentie20.000 Hz—20000 Hz
Minimale frequentie40 Hz—43 Hz
Inclusief adapter(s)Nee——
Met powerbankfunctieNee—Ja
Maximale batterijduur15 uur—8 uur
Smart Home basisstationNee——
Totaal uitgangsvermogen400 W—160 W
Fabrieksgarantie termijn2 jaar—1 jaar
Bediening via mobiele appJa—Ja
Snel laden functionaliteitJa——
Maximum vermogen voor opladen60 W—5 W
Minimum vermogen voor opladen5 W—2.5 W
Aantal artikelen in verpakking1 stuk(s)——
Koppelbaar met aantal speakers10—2
MPN (Manufacturer Part Number)JBLPARTYBOX520EU——
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangenGeen——
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataNee——
Accu—Ingebouwd, 25,92 Wh—
Drivers—2 x 70 mm middentonen, 2 x 20 mm tweeter en 1 x 130 mm subwoofer—
Gewicht—4,7 kg—
Speeltijd—Maximaal 8 uur, afhankelijk van volume en audiomateriaal—
Oplaadtijd—3 uur volgens Harman Kardon—
Pakketinhoud—Go + Play 3, netsnoer, beknopte handleiding en veiligheids- en garantiekaart—
Aansluitingen—USB-C-laaduitgang voor mobiel apparaat en 3,5mm-audio-ingang—
Fabrikantcode—HKGOPLAY3BLKEP—
Frequentiebereik—43 Hz - 20 kHz (-6 dB)—
Uitgangsvermogen—160 W RMS—
Draadloos koppelen—Met een tweede Go + Play 3—
Luidsprekersysteem—Drieweg stereo—
Gelijktijdige mobiele apparaten—Maximaal 2 volgens Harman Kardon—
Eigenschappen
  • ✓Spraakbesturing: Nee
  • ✓Bluetooth: Ja
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Product hoogte: 76.90 cm
  • ✓Product lengte: 41.50 cm
  • ✓Product breedte: 41.50 cm
  • ✓Product gewicht: 25.5 kg
  • ✓IP-certificering: IPX4 (Stofdichheid nvt, plenswaterdicht)
  • ✓Uitgangsvermogen: 160 W RMS
  • ✓Frequentiebereik: 43 Hz - 20 kHz (-6 dB)
  • ✓Accu: Ingebouwd, 25,92 Wh
  • ✓Oplaadtijd: 3 uur volgens Harman Kardon
  • ✓Afmetingen: 439 x 240 x 192 mm
  • ✓Gewicht: 4,7 kg
  • ✓Merk: Harman Kardon
  • ✓Model: Go + Play 3
  • ✓Kleur: Grijs
Voordelen
  • +15 uur batterijduur (of vervangbare batterij voor onbeperkt feesten)
  • +AI Sound Boost analyseert muziek realtime en optimaliseert geluid zonder vervorming
  • +Makkelijk verplaatsbaar met brede wielen en uit-in-klap handvat
  • +IPX4 spatwaterdicht en bestand tegen zwembad- en tuingebruik
  • +Twee XLR-ingangen voor live microfoon en gitaar, plus multiroom via Auracast
  • +Driewegsysteem met vijf drivers en 160 W RMS opgegeven vermogen
  • +Bluetooth 5.2 met koppeling van maximaal twee mobiele apparaten
  • +Draadloos te verbinden met een tweede Go + Play 3
  • +USB-C-laaduitgang voor een telefoon met maximaal 5 V en 2 A
  • +Aluminium draaggreep en een 3,5mm-audio-ingang
  • +Onderdeel van het Harman-merkenhuis, wat wijst op ervaring met audioproducten
  • +Grijze kleurafwerking beschikbaar, praktisch voor combinatie met verschillende interieurstijlen
  • +Model- en productnaam duiden op een draagbaar ontwerp met handgreep
  • +Bluetooth-verbinding als basisfunctie, zodat draadloos streamen vanaf een telefoon of tablet mogelijk is
  • +Positioneert zich als losstaande speaker, geschikt als eigen geluidsbron zonder vaste installatie
Nadelen
  • −Voor wie alleen thuis muziek luistert veel geld en veel ruimte
  • −Vervangbare batterij kost extra geld (apart verkrijgbaar)
  • −Groot en zwaar, niet ideaal voor trappen of klein balkon
  • −Met 4,7 kg geen lichte speaker voor reizen of dagelijks meenemen
  • −Maximaal 8 uur speeltijd is relatief beperkt voor langdurig gebruik zonder stopcontact
  • −Geen IP-classificatie of bevestigde bescherming tegen regen en spatwater
  • −Geen vermogen, drivergrootte of frequentiebereik vermeld, waardoor het geluidsniveau niet te beoordelen is
  • −Accuduur en oplaadtijd ontbreken volledig in de aangeleverde gegevens
  • −Geen informatie over waterbestendigheid, gewicht, afmetingen of aanvullende aansluitingen zoals aux of USB
  • −Bluetooth-versie en eventuele multipoint- of stereokoppelfunctie zijn niet gespecificeerd
Bekijk productBekijk productBekijk product

Voeg meer producten toe

Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

Epson

Epson EpicVision Flex CO-FH01: Full HD beamer 3000 lumen

€ 399,00

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

LG

LG DS70TY Dolby Atmos Soundbar 3.1.1

€ 299,00

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

Harman

Harman Kardon Onyx Studio 9: draagbare design speaker met 3-kanaals geluid

€ 149,00

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

Samsung

Samsung HW-QS700F Soundbar 3.1.2 Dolby Atmos Zwart

€ 279,53

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

Harman

Harman Kardon Enchant 900: Dolby Atmos Soundbar met MultiBeam

€ 437,00

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

LG

LG B5 OLED 48 inch: pure zwartwaarden tegen scherpe prijs

€ 788,00

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

LG

LG OLED42C54LA C5 42 inch OLED-tv

€ 849,00