← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Contigo

Contigo Easy Clean Autospout thermosfles met rietje voor kinderen, BPA-vrije roestvrij stalen waterfles, 100% lekvrij, makkelijk te reinigen, ideaal voor dagverblijf, school en sport, 380 ml

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Zipro®

Zipro Drinkfles 1500ml - Fruit Filter

Prijs
€ 30,69
€ 19,99
€ 22,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 20,63 tot € 29,39
stabiel
€ 16,14 tot € 19,99
stabiel
€ 22,99 tot € 24,99
Waardering vs categorie———
MerkContigoWilford & SonsZipro®
KleurMeerkleurigTealZwart
GeslachtMeisjes——
MateriaalRVSRVS—
Fabrikant NaamNewell Poland Services Sp. Z.o.o.PLConcepts GmbH & Co KG—
Product hoogte18.70 cm22.80 cm—
Product lengte9.90 cm6.30 cm9.50 cm
Product breedte7.20 cm6.30 cm9.50 cm
Verpakking hoogte8.30 cm7.70 cm—
Verpakking lengte18.90 cm25.30 cm—
Verpakking breedte11.90 cm7.80 cm—
Verpakkingsgewicht0.30 kg0.47 kg—
Aanbevolen minimum leeftijd3 jaar——
Inhoud—450 ml—
Vulklep—Nee—
Diameter—6.30 cm—
Anti drup—Ja—
Breekbaar—Nee—
Isolerend—Ja—
Luchtdicht—Ja—
Dubbelwandig—Ja—
Fan Merchandise—Nee—
Product gewicht—353 g—
Inclusief deksel—Ja—
Materiaal deksel—RVS—
Type thermosfles—Thermoskan—
Volume in liters—450 ml—
Verpakkingsinhoud—Thermosbeker met Infuser—
Magnetronbestendig—Nee—
Vaatwasserbestendig—Nee—
Met handgreep / handgrepen—Nee—
MPN (Manufacturer Part Number)—IWB-450ML-TEAL—
Doelgroep——Volwassenen
Wasvoorschrift——Machinewas 60 °C
Speciaal voor kinderen——Nee
Aantal stuks in verpakking——1 stuk(s)
Geschikt voor Camper- of Caravan——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Kleur: Meerkleurig
  • ✓Product hoogte: 18.70 cm
  • ✓Product lengte: 9.90 cm
  • ✓Product breedte: 7.20 cm
  • ✓Aanbevolen minimum leeftijd: 3 jaar
  • ✓Geslacht: Meisjes
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
  • ✓Inhoud: 1500ml
  • ✓Materiaal: Tritan BPA-vrij
  • ✓Fruit Filter: Ja, ingebouwd
  • ✓Tijdmarkeringen: Ja, duidelijk afgedrukt
  • ✓Openingsmechanisme: Één klik
  • ✓Drinktuit: Ergonomisch en comfortabel
  • ✓Kleur: Zwart (standaard)
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
  • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
  • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
  • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
  • +Ingebouwde fruit filter voor smaakvolle infused waters zonder toevoegingen
  • +Tritan-materiaal is sterker en lichter dan gewoon plastic, en blijft langer meegaan
  • +Duidelijke tijdmarkeringen helpen je je wateropname te monitoren
  • +Één-klik openingsmechanisme en comfortabele drinktuit voor gemakkelijk gebruik
  • +1500ml inhoud is genoeg voor een hele dag hydratatie
Nadelen
    • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
    • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
    • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
    • −De fruit filter kan moeilijk schoon te maken zijn als je hem grondig wilt doen
    • −Niet geschikt voor warm water of hete dranken - alleen voor koude en lauw water
    • −Het Tritan-materiaal kan na langdurig gebruik licht verkleuren bij intensief gebruik
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Acer CARE SPEED RACER - 22kg vliegwiel, stil en stabiel trainen

    Acer

    Acer CARE SPEED RACER - 22kg vliegwiel, stil en stabiel trainen

    € 299,00

    Garmin Venu 2 - Premium Fitness Smartwatch

    Garmin

    Garmin Venu 2 - Premium Fitness Smartwatch

    € 279,00

    Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

    Nike

    Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

    € 64,99

    SportTronic ST-X8: Magnetische roeitrainer, 16 niveaus, inklapbaar

    SportTronic®

    SportTronic ST-X8: Magnetische roeitrainer, 16 niveaus, inklapbaar

    € 199,95

    TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

    TriggerPoint

    TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

    € 32,99

    Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

    Skechers

    Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

    € 50,00

    bemaxx Sporttas 40L Gymbag Rugzak

    bemaxx

    bemaxx Sporttas 40L Gymbag Rugzak

    € 34,99

    Blue Lion MAX-2 Optrekstang

    Blue

    Blue Lion MAX-2 Optrekstang

    € 45,95