← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Contigo

Contigo Swish Autoseal drinkfles kinderen, waterfles vrij van schadelijke stoffen & BPA, 100% lekvrij, vaatwasserbestendig, ideaal voor kinderdagverblijf, kleuterschool, school en sport, 500ml

Wilford

Wilford Thermosfles 450ml met Thee- en Fruitinfuser, RVS Lekvrij

Zipro®

Zipro Drinkfles 1500ml - Fruit Filter

Prijs
€ 27,99
€ 19,99
€ 22,99
Beoordeling
Categoriesport-fitnesssport-fitnesssport-fitness
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
KoopmomentAan de hoge kantAan de hoge kantDicht bij gemeten minimum
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 16,99 tot € 27,30
stabiel
€ 16,14 tot € 19,99
stabiel
€ 22,99 tot € 24,99
Waardering vs categorie———
KleurSkyblue/pinkTealZwart
Inhoud0.50 l450 ml—
IsolerendNeeJa—
MateriaalKunststofRVS—
PersonageGeen personage——
Type flesDrinkfles voor volwassenen——
Met rietjeNee——
OpvouwbaarNee——
Type filterWaterfilter——
Fabrikant NaamNewell Poland Services Sp. Z.o.o.PLConcepts GmbH & Co KG—
Product hoogte22.40 cm22.80 cm—
Product lengte7.30 cm6.30 cm9.50 cm
Fan MerchandiseNeeNee—
Product breedte7 cm6.30 cm9.50 cm
Product gewicht0.17 kg353 g—
Inclusief filterNee——
Type merchandiseGeen merchandise——
Volume in liters500 ml450 ml—
Verpakking hoogte75 mm7.70 cm—
Verpakking lengte221 mm25.30 cm—
Verpakkingsinhoud1 DrinkbekerThermosbeker met Infuser—
Verpakking breedte95 mm7.80 cm—
Verpakkingsgewicht189 g0.47 kg—
VaatwasserbestendigJaNee—
Fabrieksgarantie termijn1 jaar——
MPN (Manufacturer Part Number)0815150016357IWB-450ML-TEAL—
Merk—Wilford & SonsZipro®
Vulklep—Nee—
Diameter—6.30 cm—
Anti drup—Ja—
Breekbaar—Nee—
Luchtdicht—Ja—
Dubbelwandig—Ja—
Inclusief deksel—Ja—
Materiaal deksel—RVS—
Type thermosfles—Thermoskan—
Magnetronbestendig—Nee—
Met handgreep / handgrepen—Nee—
Doelgroep——Volwassenen
Wasvoorschrift——Machinewas 60 °C
Speciaal voor kinderen——Nee
Aantal stuks in verpakking——1 stuk(s)
Geschikt voor Camper- of Caravan——Nee
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Inhoud: 0.50 l
  • ✓Kleur: Skyblue/pink
  • ✓Product hoogte: 22.40 cm
  • ✓Product lengte: 7.30 cm
  • ✓Product breedte: 7 cm
  • ✓Product gewicht: 0.17 kg
  • ✓Volume in liters: 500 ml
  • ✓Diameter: 6.30 cm
  • ✓Materiaal: RVS
  • ✓Inhoud: 450 ml
  • ✓Kleur: Teal
  • ✓Product hoogte: 22.80 cm
  • ✓Product lengte: 6.30 cm
  • ✓Product breedte: 6.30 cm
  • ✓Product gewicht: 353 g
  • ✓Inhoud: 1500ml
  • ✓Materiaal: Tritan BPA-vrij
  • ✓Fruit Filter: Ja, ingebouwd
  • ✓Tijdmarkeringen: Ja, duidelijk afgedrukt
  • ✓Openingsmechanisme: Één klik
  • ✓Drinktuit: Ergonomisch en comfortabel
  • ✓Kleur: Zwart (standaard)
Voordelen
  • +Uitstekend beoordeeld door gebruikers
  • +Twee-delige infuser voor thee en fruit zonder losse resten in je drinkopening
  • +Sterke isolatie (12h warm, 24h koud) met geborsteld roestvrij staal 18/8
  • +Brede flessenhals maakt vullen, invullen en schoonmaken moeiteloos
  • +100% BPA-vrij en lekvrij, veilig voor dagelijks gebruik thuis en onderweg
  • +Ingebouwde fruit filter voor smaakvolle infused waters zonder toevoegingen
  • +Tritan-materiaal is sterker en lichter dan gewoon plastic, en blijft langer meegaan
  • +Duidelijke tijdmarkeringen helpen je je wateropname te monitoren
  • +Één-klik openingsmechanisme en comfortabele drinktuit voor gemakkelijk gebruik
  • +1500ml inhoud is genoeg voor een hele dag hydratatie
Nadelen
    • −450ml is compact, actieve drinkers vullen halverwege de dag bij
    • −Geen informatie over duurzaamheid van infuser-onderdelen op lange termijn
    • −Alleen geschikt voor wie daadwerkelijk thee of infused water drinkt
    • −De fruit filter kan moeilijk schoon te maken zijn als je hem grondig wilt doen
    • −Niet geschikt voor warm water of hete dranken - alleen voor koude en lauw water
    • −Het Tritan-materiaal kan na langdurig gebruik licht verkleuren bij intensief gebruik
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

    Raku

    Raku Eagle Pro Series padel racket carbon

    € 55,00

    Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

    Nike

    Nike Revolution 8: lichtgewicht hardloopschoen met foam-demping

    € 64,99

    TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

    TriggerPoint

    TriggerPoint Grid STK X - Compacte Waterbestendige Foam Roller

    € 32,99

    Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

    Skechers

    Skechers Go Run Consistent 2.0 Advantage: neutrale demping voor dames

    € 50,00

    Blue Lion MAX-2 Optrekstang

    Blue

    Blue Lion MAX-2 Optrekstang

    € 45,95

    LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

    LifeGoods

    LifeGoods Kinderstep met LED-wielen: Blauw

    € 33,99

    Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

    Fithlon

    Fithlon Crosstrainer - Stil, Bluetooth, 16 niveaus, €399

    € 399,00

    Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

    Matchu

    Matchu Sports SUP board Deluxe gekleurd

    € 264,95