← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Vantrue

Vantrue F1 4K Dual Wifi GPS Motor dashcam

VIOFO

VIOFO A229 Pro 3CH dashcam 4K voor, 2K achter en interieurcamera

VIOFO

VIOFO A329 1CH Dashcam 4K 60fps met GPS en WiFi 6

Prijs
€ 295,00
€ 299,99
€ 329,95
€ 309,95
Beoordeling
Categorieauto-fietsauto-fietsauto-fiets
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore64/100beste56/10060/100
Prijssegment
Midden
Midden
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 35%bestegoedkoper dan 34%goedkoper dan 35%
KoopmomentGoed koopmoment—Gemiddelde prijs
Prijsstabiliteitstabielbeste
€ 295,00 tot € 329,00
—stabiel
€ 279,00 tot € 309,95
Waardering vs categoriebeter dan 76%beter dan 76%beter dan 81%beste
GPSJaJaJa
MerkVANTRUEViofoViofo
WIFIJaJaJa
KleurZwartZwartZwart
ModelF1A229 Pro 3CH - Triple dashcamA329
G-SensorJaJaJa
BluetoothNeeJaJa
NachtmodusJaJaJa
TouchscreenNeeNeeNee
CE markeringZichtbaarZichtbaar—
Dual DashcamJaJaNee
ParkeermodusJaJaJa
VoedingstypeAutoladerAdapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, AutoladerAccu, Batterij, Autolader, Adapter/ lichtnet, Auto aanstekerplug, USB
Wifi vereistNeeNeeJa
LooprecordingJaJaJa
Schermgrootte0 Inch2.4 Inch2.4 Inch
Fabrikant NaamAllcamVIOFO Benelux B.V.—
Product hoogte7.6 cm8 cm99.1 mm
Product lengte7.6 cm4 cm50.9 mm
Reparatie typeCarry-inCarry-in—
Videoresolutie4K4K4K
Introductiejaar202420232024
Product breedte2.4 cm5 cm43.2 mm
Product gewicht0.20 kg0.25 kg0.60 kg
IntroductiemaandJanuariOktober—
Taal handleidingEngelsEngels, Nederlands, FransEngels, Nederlands, Duits, Frans
TaalinstellingenEngelsEngels, Frans, NederlandsDuits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel, Spaans
Aantal megapixels4 Megapixel5 Megapixel8 Megapixel
BeeldstabilisatorYYY
Bluetooth vereistNeeNeeJa
Type input/outputMini-USBMicro-HDMIUSB-C
Verpakking hoogte8.10 cm10.50 cm—
Verpakking lengte19.60 cm19.30 cm—
VerpakkingsinhoudVantrue F1 module, 4K camera voor (1.5m), FullHD camera achter (1.5m), Permanente voedingskabel (1.5m), Afstandsbediening, Houder voor module, Diverse bevestigingsmaterialen, Handleiding (Engels)Dashcam achtercamera interieurcamera CPL filter 3M stickers Kabels Handleiding- VIOFO A329 1CH Dashcam - GPS-module - Voedingskabel (12V/24V) - USB-kabel - Montagebeugel met 3M-plakstrip - Extra 3M-plakstrips - Trimtool - Kabelclips - Gebruikershandleiding - Garantiekaart
Aantal usb-poorten111
Verpakking breedte19.20 cm14.60 cm—
Verpakkingsgewicht1.07 kg0.91 kg0.55 kg
Zichtbare microfoonJaNeeJa
Foto functionaliteitJaJaJa
Inclusief adapter(s)NeeJaJa
Type stroomaansluitingSigarettenaansteker autoAccu, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel, NetstroomBatterij, Sigarettenaansteker auto, USB-kabel
Fabrieksgarantie termijn2 jaar2 jaar2 jaar
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatieInformatie niet beschikbaar
Type extern geheugenslotMicro SDMicro SDMinidrive
Betaalde diensten vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Ondersteuning met updatesMinimaal 12 maanden na introductiedatumMinimaal 60 maanden na introductiedatum—
Camera kijkhoek horizontaal150160140
App werkt op besturingssyteemiOS, AndroidAndroid, iOSInformatie niet beschikbaar
MPN (Manufacturer Part Number)F19404400086—
Uitzonderingen fabrieksgarantieGeenGeen—
Mobiele data verbinding mogelijkNeeJaInformatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereistNeeNeeInformatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeNee
App vereist voor volledige functionaliteitNeeNeeNee
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJaNee—
Eigenschappen
  • ✓Product gewicht: 0.20 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 0 Inch
  • ✓Product hoogte: 7.6 cm
  • ✓Product lengte: 7.6 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 2.4 cm
  • ✓Product gewicht: 0.25 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 8 cm
  • ✓Product lengte: 4 cm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2023
  • ✓Product breedte: 5 cm
  • ✓Product gewicht: 0.60 kg
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Schermgrootte: 2.4 Inch
  • ✓Product hoogte: 99.1 mm
  • ✓Product lengte: 50.9 mm
  • ✓Videoresolutie: 4K
  • ✓Introductiejaar: 2024
  • ✓Product breedte: 43.2 mm
Voordelen
    • +Drie camera's met Sony STARVIS 2 en HDR
    • +4K voor, 2K achter, infrarood interieur
    • +GPS, G-sensor en 24/7 parkeermodus
    • +Wifi en bluetooth met app
    • +CPL-filter en Nederlandse handleiding inbegrepen
    • +Minimaal vijf jaar updates
    • +Twee jaar garantie; 4,8 uit 5 na bijna 20 beoordelingen
    • +4K-resolutie bij 60fps voor scherpe details zoals kentekenplaten en verkeersborden
    • +Sony STARVIS 2-sensor die volgens de specificaties voor beter nachtzicht zorgt
    • +WiFi 6 en de VIOFO-app voor het bekijken, downloaden en delen van opnames zonder de geheugenkaart te verwijderen
    • +Ondersteunt microSD-kaarten tot 512GB en een externe SSD voor extra lange opnametijd
    • +Parkeermodus met G-sensor, automatisch opnemen bij start/stop van de motor en een meegeleverde GPS-module voor locatie en snelheid
    Nadelen
      • −Montage van drie kabels
      • −Hardwire kit en microSD niet inbegrepen
      • −Klein scherm zonder touch
      • −Hoge prijs; weinig beoordelingen; geen onafhankelijke test
      • −Eén camera (1CH), gericht naar voren; er is geen achteruitrijcamera of tweede kanaal beschikbaar
      • −Klein 2,4 inch scherm zonder touchscreen, bediening verloopt dus via knoppen in plaats van aanraakbediening
      • −De opgegeven specificaties vermelden een verpakkingsgewicht van 0,55 kg tegenover een productgewicht van 0,60 kg; een verpakking die lichter is dan het product zelf is niet logisch en wijst op een fout in de brongegevens, controleer dit bij de aanbieder voor je op het exacte gewicht vertrouwt
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Sireza®

      Sireza D3 - Dual Dashcam 4K

      Midden

      € 69,95

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      OUXI

      OUXI C80 Display Scherm 48V: Kleurendisplay 22mm

      Budget

      € 38,00

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      MET

      MET E-Mob - E-bike Fietshelm NTA8776

      Budget

      € 38,99

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Minoura

      Minoura Vergo fietsdrager auto 2 fietsen QR fixatie

      Midden

      € 124,00

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      MET SPA

      MET E-Mob MIPS Fietshelm - Speed Pedelec Bescherming

      Midden

      € 88,95

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      HITWAY

      Hitway BK35S Pro elektrische vouwfiets 20 inch met 36V 9Ah accu en app

      Premium

      € 579,99

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Thule

      Thule VeloLite Trekhaak Fietsendrager Black, 1 fiets

      Premium

      € 359,00

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Garmin

      Garmin Charge Power Pack - Accu voor fietscomputer en wearable

      Midden

      € 125,52