← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

GoPro

GoPro ND Filter 4-Pack voor HERO13 - Cinematografische opnamen

Hoya

Hoya PrimeXS MultiCoated UV Filter

DJI

DJI Osmo Action ND Filter Kit - neutrale dichtheidsfilters

Prijs
€ 79,99
€ 27,95
€ 59,00
Beoordeling
Categoriefoto-videofoto-videofoto-video
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore61/100——
Prijssegment
Midden
Budget
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 47%goedkoper dan 86%bestegoedkoper dan 60%
Koopmoment—Aan de hoge kant—
Prijsstabiliteit—wisselend
€ 22,99 tot € 27,95
—
Waardering vs categoriebeter dan 76%——
KleurTransparantZwart—
Type mountAdapter——
Fabrikant NaamGopro, Inc.TSE Imaging BV—
Product hoogte4.9 cm——
Product lengte4.4 cm——
WaterdichtheidWaterdicht——
Product breedte6.8 cm——
Product gewicht164.8 g——
Taal handleidingUniverseelNederlands—
GoPro aansluitingJa——
Verpakking hoogte56 mm11 mm—
Verpakking lengte208 mm87 mm—
Verpakkingsinhoud• ND4 Filter• ND8 Filter• ND16 Filter• ND32 Filter• Protective Filter Cap• Protective Filter Case• Microfiber Lens Cloth.—
Geschikt voor merkGoPro——
Verpakking breedte180 mm68 mm—
Verpakkingsgewicht173 g40 g—
Bevestiging geschikt voorOp een actioncam——
MPN (Manufacturer Part Number)AENDF-001HO-UVPX49—
Model—49 mm—
Diameter—49 mm—
Type filter—UV filter—
Type coating—UV-werend—
Filterdiameter—49 mm—
Geschikt voor type apparaat—Camera—
Merk——DJI
Eigenschappen
  • ✓Kleur: Transparant
  • ✓Product hoogte: 4.9 cm
  • ✓Product lengte: 4.4 cm
  • ✓Product breedte: 6.8 cm
  • ✓Product gewicht: 164.8 g
  • ✓Type mount: Adapter
  • ✓Waterdichtheid: Waterdicht
  • ✓GoPro aansluiting: Ja
  • ✓Filterdiameter: 49mm
  • ✓Materiaal: Glas met multilaagbeschijning
  • ✓Functie: Beschermt tegen elementaire factoren en verbetert beeldkwaliteit
  • ✓Construnctie: Stabiele montage
    Voordelen
    • +Automatische cameradetectie en Auto Cinematic modus voor makkelijke cinematografische opnamen zonder handmatig instellingen
    • +Vier verschillende ND filters in één set voor alle lichtomstandigheden
    • +Krasbestendig en waterafstotend glas van hoge optische kwaliteit
    • +Waterdicht na bevestiging, geschikt voor water- en weersportactiviteiten
    • +Optie voor handmatige sluitertijd- en belichtingscontrole voor ervaren gebruikers
    • +Dunne aluminium rand, geschikt voor groothoeklenzen zonder vignettering volgens de productpagina
    • +UV-werende coating houdt volgens de fabrikant UV-straling tegen
    • +Beschermt het voorste lenselement tegen stof, stoten en krassen volgens de productbeschrijving
    • +Hoge lichtdoorlating volgens de aanbieder, zodat kleuren niet zichtbaar veranderen
    • +Compacte en lichte 49mm maat (verpakkingsgewicht 40 gram) die weinig extra gewicht toevoegt aan de lens
    • +Officieel DJI-accessoire voor gegarandeerde compatibiliteit
    • +Meerdere ND-filters in één set voor verschillende lichtomstandigheden
    • +Eenvoudig te wisselen tijdens opnames
    • +Helpt bij correcte belichting bij fel daglicht
    • +Compact formaat past in camera-tas
    Nadelen
    • −Alleen geschikt voor GoPro HERO13 Black, werkt niet met oudere GoPro modellen
    • −Exacte ND filtersterktes niet gespecificeerd in productbeschrijving
    • −Alleen geschikt voor lenzen met een filterdraad van exact 49mm, niet universeel inzetbaar
    • −Verpakkingsinhoud staat niet duidelijk vermeld in de specificaties
    • −Geen gegevens over extra coatings zoals waterafstotend of oliewerend, dus dat kan niet bevestigd worden
    • −Alleen geschikt voor specifieke Osmo Action-modellen
    • −Geen informatie over exacte ND-waarden beschikbaar
    Bekijk productBekijk productBekijk product

    Voeg meer producten toe

    Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO 1TB Ultrasnelle Opslag

    Premium

    € 298,10

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    Insta360

    Insta360 X4 360° Actiecamera 8K

    Premium

    € 383,52

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    SanDisk

    SanDisk Extreme PRO MicroSDXC Snel

    Premium

    € 139,90

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    Godox

    Godox Speedlite V1Pro Sony

    Premium

    € 274,00

    DJI Neo Motion Fly More Combo met Goggles N3: FPV-starterset

    DJI

    DJI Neo Motion Fly More Combo met Goggles N3: FPV-starterset

    Premium

    € 369,00

    Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

    Sony

    Sony Cybershot RX100 VII - Ultrasnelle autofocus, 4K video

    Premium

    € 1.034,00

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    SanDisk

    SanDisk Extreme Pro SDXC Snelle Opslag

    Premium

    € 169,90

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    Sony

    Sony 70-200mm f/2.8 GM Telezoom

    Premium

    € 2.079,00