← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

CET PRODUCT SERVICESP.Z O.O.

CET PRODUCT SERVICESP.Z O.O. Bureaustoel

Stane

Stane Ergonomische Bureaustoel Office Chair

Elekiatech

Elekiatech ergonomische bureaustoel met kantelbare rugleuning 90 tot 120 graden en inklapbare armleuningen

Prijs
€ 64,99
€ 169,00
€ 199,00
€ 119,99
Beoordeling
Categoriekantoor-bureaukantoor-bureaukantoor-bureau
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Waardescore—37/10038/100beste
Prijssegment
Midden
Premium
Midden
Prijspositiegoedkoper dan 61%bestegoedkoper dan 21%goedkoper dan 38%
KoopmomentGoed koopmomentAan de hoge kantGemiddelde prijs
Prijsstabiliteitzeer stabielbeste
€ 64,99 tot € 69,99
sterk wisselend
€ 50,00 tot € 199,00
zeer stabiel
€ 104,99 tot € 119,99
Waardering vs categorie—beter dan 62%bestebeter dan 29%
KleurzwartClassic PlusZwart
DoelgroepVolwassenenVolwassenenVolwassenen
DraaibaarJaJaJa
MateriaalMesh, MetaalKunststof, MeshHout, Katoen, Mesh, Metaal
Zitdiepte7 cm48 cm50 cm
Zithoogte51.50 cm48 cm48 cm
Met wielenJaJaJa
Type zittingVerstelbaar in hoogteVerstelbaar in hoogte en zitdiepteVerstelbaar in hoogte
Fabrikant NaamCET PRODUCT SERVICESP.Z O.O.——
Product hoogte102.50 cm11.20 cm106 cm
Product breedte60.50 cm50 cm52 cm
Type rugleuningKantelbaar, niet vast te zettenKantelbaar, in meerdere standen vast te zettenKantelbaar, niet vast te zetten
Materiaal wielenKunststofKunststofKunststof
Taal handleidingEngelsNederlandsDuits, Engels, Frans
Type bureaustoelBureaustoelBureaustoelBureaustoel
Verpakking hoogte53 cm——
Verpakking lengte56 cm——
Verpakkingsinhoud1 x BureaustoelHandleiding Montagemateriaal OnderdelenErgonomische bureaustoel
Maximale zithoogte102.50 cm56 cm55 cm
Minimale zithoogte93 cm46 cm48 cm
Verpakking breedte25.50 cm——
Verpakkingsgewicht10.50 kg14 kg—
Inclusief armleuningZonder armleuningenVerstelbare armleuning in hoogte, diepte, draaibaar (3D)Verstelbare armleuningen in hoogte (1D)
Inclusief hoofdsteunNeeJaJa
Materiaal rugleuningMeshMeshKunstleer
Max. belastbaar gewicht120 kg150 kg150 kg
Verstelbaar onderrug gedeelteNeeJaNee
Rugleuning in hoogte verstelbaarJaJaNee
Merk—StaneElekiatech
Product diepte—51.5 cm50 cm
Aanvullende garanties—Standaard 5 jaar garantie.—
Afmeting / Grootte——150kg
Eigenschappen
  • ✓Materiaal: Mesh, Metaal
  • ✓Kleur: zwart
  • ✓Zitdiepte: 7 cm
  • ✓Zithoogte: 51.50 cm
  • ✓Product hoogte: 102.50 cm
  • ✓Product breedte: 60.50 cm
  • ✓Maximale zithoogte: 102.50 cm
  • ✓Minimale zithoogte: 93 cm
  • ✓Certificering: NEN-EN 1335
  • ✓Lendensteun: In hoogte verstelbaar
  • ✓Armsteunen: 3D verstelbaar (hoogte, breedte, diepte)
  • ✓Neksteun: Verstelbaar
  • ✓Rugleuning: 4 vergrendelstanden
  • ✓Maximaal gewicht: 120 kg
  • ✓Zithoogte: 42-52 cm verstelbaar
  • ✓Materiaal: Premium kunstleer met geheugenschuim
  • ✓Rugleuning: Verstelbaar 90°-120° voor ergonomische ondersteuning
  • ✓Armleuningen: Inklapbaar en verstelbaar
  • ✓Wielen: Extra stille wielen inbegrepen
  • ✓Gewichtscapaciteit: Tot 150kg voor betrouwbare stabiliteit
  • ✓Zithoogte: Gasveer verstelbaar
  • ✓Basismateriaal: Stevige kunststof met metalen ondersteuning
Voordelen
    • +NEN-EN 1335 gecertificeerd voor ergonomische veiligheid
    • +Lendensteun in hoogte verstelbaar voor optimale rugondersteuning
    • +3D armsteunen aanpasbaar in hoogte, breedte en diepte
    • +Verstelbare neksteun voorkomt spanning in nek en schouders
    • +Scherpe prijs-kwaliteitverhouding (€179 voor premium ergonomie)
    • +Zithoogte verstelbaar van 48 cm tot 55 cm
    • +Opklapbare armleuningen
    • +Kantelbereik van 90° tot 120°
    • +Inclusief hoofdsteun
    • +Draaibare uitvoering
    • +Set extra stille wielen inbegrepen
    Nadelen
      • −Montage-instructies zijn summier, duurt 30-45 minuten
      • −Stoffen bekleding trekt stof aan, leer zou praktischer zijn
      • −Wielen kunnen op harde vloeren krassen veroorzaken zonder bescherming
      • −Kantelbare rugleuning niet vast te zetten
      • −Rugleuning niet in hoogte verstelbaar
      • −Onderruggedeelte niet afzonderlijk verstelbaar
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      Brother

      Brother MFC-J5340DWE - A3 Inkjetprinter

      Premium

      € 159,00

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      FRITZ

      FRITZ!Box 5690 Pro - WiFi 7 Tri-Band Router met Glasvezel en DSL

      Premium

      € 309,84

      Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

      Dell

      Dell KB500 draadloos toetsenbord - stille, ergonomische typen

      Budget

      € 27,95

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      Brother

      Brother QL-800 - 2-Kleuren Labelprinter

      Midden

      € 101,50

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      Brother

      Brother HL-L2400DWE Laserprinter

      Premium

      € 125,00

      Casaria Elektrisch Zit-Sta Bureau 160x75cm USB - Bruin

      Casaria

      Casaria Elektrisch Zit-Sta Bureau 160x75cm USB - Bruin

      Premium

      € 120,95

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      Brother

      Brother DCP-L2627DWE - Compacte Laserprinter

      Premium

      € 174,85

      Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

      Fellowes

      Fellowes Reflex Dubbele Monitor Arm - verstelbaar voor 2 schermen

      Budget

      € 48,71