← Terug

Producten vergelijken

Vergelijk specificaties en prijzen naast elkaar

Met de vergelijker zet je producten naast elkaar op prijs, specificaties en de cijfers uit onze eigen prijsmonitor. Populaire vergelijkingen hebben we al voor je uitgewerkt, inclusief prijsdata en conclusie.

3 van 4 producten geselecteerd

Eigenschap

Petlibro One RFID Automatische Voerbak 3L

Beeztees

Beeztees Chris voerautomaat met app, 3 liter

Happy Things

Happy Things® Voerbak met Camera - 4L RVS

Prijs
€ 163,75
€ 233,82
€ 57,99
€ 79,95
Beoordeling
Categoriehuisdierenhuisdierenhuisdieren
ProductPraat-data: gemeten uit onze prijsmonitor
Prijssegment———
Prijspositie———
Koopmoment—Aan de hoge kantAan de hoge kant
Prijsstabiliteit—stabielbeste
€ 44,37 tot € 60,89
stabiel
€ 68,20 tot € 99,95
Waardering vs categorie———
KleurGrijsAntracietZwart
CameraNeeNeeJa
Inhoud3 l3 l4.50 l
Type dierKatKatKat, Hond
Type voerDroogvoerDroogvoerDroogvoer
App functiesHerinnering maaltijd geven, Logboek bijhouden, Pushmeldingen, Realtime status, Tijdschema instellenHerinnering maaltijd geven, Instelbare portiegrootte per maaltijd, Pushmeldingen, Tijdschema instellen, Voerbak leegLogboek bijhouden, Onderhoudsmelding, Pushmeldingen, Realtime status, Smarthome connectie, Tijdschema instellen, Herinnering maaltijd geven
CE markeringZichtbaar—Zichtbaar
VoedingstypeLichtnetBatterij, LichtnetBatterij, Lichtnet
Wifi vereistJaJaJa
Fabrikant NaamSB Supply Europe BV—Top en Toppie
Product hoogte32 cm32.70 cm35 cm
Product lengte44.20 cm8.70 cm15 cm
Product breedte19.20 cm32 cm15 cm
Product gewicht2.80 kg1 kg1 kg
Taal handleidingNederlandsNederlandsNederlands, Geen taal
Aantal maaltijden13420
Bluetooth vereistNeeJaJa
Verpakking hoogte245 mm—180 mm
Verpakking lengte472 mm—241 mm
VerpakkingsinhoudPetlibro One RFID Pet Feeder, Verlichte halsbandtag, Desiccant zak, Engelstalige handleiding, Voedingsadapter1 st.1xHappy Things® Slimme Voerautomaat met Camera (4.5L) 1xUSB 5V/1A-kabel met adapter 1xUitneembare RVS voerbak 1xVochtvreter 1xNederlandstalige handleiding
Verpakking breedte266 mm—181 mm
Verpakkingsgewicht3.71 kg1.21 kg1.28 kg
Accu/batterij modelGeen batterijenGeen batterijenAA
Kan gekoppeld worden metMet meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie—Met exact hetzelfde apparaat
Bediening via mobiele appJaJaJa
Betaalde diensten vereistNeeNee—
App werkt op besturingssyteemAndroid, iOSAndroid, iOSiOS, Android
Kan zelfstandig met internet verbindenNeeNeeJa
App vereist voor volledige functionaliteitNeeJaJa
Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt dataJa—Nee
Diameter—32 cm27 cm
Materiaal—KunststofKunststof, RVS
Compatibel met—Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie—
Introductiejaar—20252026
Introductiemaand—MaartMaart
Accu/batterij code—Geen batterijenAA
Smart Home Platform—Smart LifeTuya Smart
Ondersteuning met updates—Niet van toepassingMinimaal 60 maanden na introductiedatum
Mobiele data verbinding mogelijk—JaJa
Delen van gebruikersgegevens vereist—Informatie niet beschikbaarJa, bij aanmaken van account bij app
Eigenschappen
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Inhoud: 3 l
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Kleur: Grijs
  • ✓Product gewicht: 2.80 kg
  • ✓Product lengte: 44.20 cm
  • ✓Product breedte: 19.20 cm
  • ✓Product hoogte: 32 cm
  • ✓Type dier: Kat
  • ✓Inhoud: 3 l
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Materiaal: Kunststof
  • ✓Kleur: Antraciet
  • ✓Diameter: 32 cm
  • ✓Product hoogte: 32.70 cm
  • ✓Product lengte: 8.70 cm
  • ✓Type dier: Kat, Hond
  • ✓Inhoud: 4.50 l
  • ✓Bediening via mobiele app: Ja
  • ✓Materiaal: Kunststof, RVS
  • ✓Kleur: Zwart
  • ✓Diameter: 27 cm
  • ✓Product hoogte: 35 cm
  • ✓Product lengte: 15 cm
Voordelen
    • +Inhoud van 3 l
    • +Transparante voedselcontainer voor controle van het voerniveau
    • +Tot vier maaltijden per dag instelbaar via de app
    • +Instelbare portiegrootte per maaltijd
    • +Stemopname van 10 sec. om het dier te roepen
    • +Voeding via lichtnet, met dubbele stroomvoorziening volgens de beschrijving
    • +Live HD-camera via app voor controle op afstand
    • +Dual WiFi (2.4GHz en 5GHz) voor stabiele verbinding
    • +Grote 4.2L RVS reservoir, hygiënisch en lang mee
    • +Voederschema flexibel aanpasbaar via app
    • +Werkt bij stroomuitval met backup batterijen
    Nadelen
      • −Alleen geschikt voor droogvoer met een brokgrootte van 5 tot 12 mm
      • −App, wifi en Bluetooth zijn vereist voor volledige functionaliteit
      • −Kan niet zelfstandig met internet verbinden
      • −Geen camera en maximaal vier maaltijden per dag
      • −Backup batterijen niet inbegrepen (extra kosten)
      • −Alleen geschikt voor droogvoer tot 1,3 cm
      • −WiFi vereist voor app-functies en camera-streaming
      Bekijk productBekijk productBekijk product

      Voeg meer producten toe

      Etalageproducten uit dezelfde categorie, met beeld en een actuele aanbieding.

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      BOTC

      BOTC Drinkfontein 3,2 liter RVS met LED

      € 29,23

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      cozy.®

      cozy.® Drinkfontein Kat Pro 2026 2,0L met filter

      € 31,95

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      Balimo

      Balimo Automatische Voerbak WiFi

      € 42,99

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      Orijen

      Orijen Kitten - Premium Voeding

      € 32,39

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      Viervoeter

      Viervoeter® Sensor Drinkfontein RVS met losse accu

      € 39,95

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Kattenvoer

      € 33,59

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      Orijen

      Orijen Guardian 8 Cat - Premium kattenbrokken met 90% vlees

      € 58,99